انواع کیف حمل دوربین

اگر تاکنون برای خرید کیف ، بند یا کیف دوربین اقدام کرده اید ، درد شما را می دانیم. گزینه های بسیار زیادی وجود دارد – گزینه های زیادی در ذهن برخی وجود دارد. به هر حال ، آنها فقط کیف دوربین هستند ، چقدر می توانند متفاوت باشند؟

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت حرفه ای

 

خوب ، کیف های دوربین اگرچه سنسورهای تصویر پیچیده ، وضوح صفحه یا مگاپیکسل ندارند ، اما به روش های خاص خود پیچیده هستند. راهنمای زیر به شما کمک می کند تا با ارائه برخی از سوتلاتی که باید قبل از تصمیم گیری برای خرید ، از خود یا متخصص آگاه خود در زمینه فروش عکس B&H بپرسید ، به جستجوی بهترین راه حل برای شما بپردازید تا در دنیای وسیع کیف های دوربین دار ، بندها و کیف ها گشت بزنید.

انواع کیف حمل دوربین

کیف شانه آویز

کیف های شانه برای نگهداری دوربین و چندین لنز طراحی شده اند. کیف های شانه انواع مختلفی دارند. هنگام انتخاب یکی ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

آیا می خواهم از کیف کار کنم یا آن را با خودم حمل کنم؟
آیا می خواهم کیف چند منظوره باشد تا بتواند هم به عنوان کیف دوربین و هم به عنوان بسته روزانه عمل کند؟
آیا می خواهم یک کامپیوتر لپ تاپ یا تبلت را در کیف داشته باشم؟
آیا کیف دارای یک بند چرخ دستی است بنابراین اگر می خواهم آن را به چمدان های نورد متصل کنم ، می توانم؟

کوله پشتی دوربین

کوله پشتی های دوربین یکی از محبوب ترین گزینه ها برای حمل تجهیزات عکاسی است. کوله پشتی ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

کوله هایی که فقط برای نگهداری وسایل دوربین طراحی شده اند.
کوله پشتی هایی که برای حمل وسایل دوربین و همچنین وسایل غیر دوربین مانند تلفن ، کلیدها یا میان وعده طراحی شده اند
کوله پشتی هایی که ارائه می دهند بدون نیاز به برداشتن کوله پشتی از پشت ، به چرخ دنده شما دسترسی پیدا می کنند. اینها معمولاً مانند کوله پشتی هایی که در بالا توضیح داده شد ، طراحی می شوند.
در اینجا چند سوال وجود دارد که باید هنگام خرید کوله پشتی دوربین در نظر بگیرید:

چه تجهیزاتی می خواهم در این کوله بگذارم؟ آیا این کیف برای نگهداری همه وسایل من طراحی شده است یا مکمل کیسه ای است که قبلاً در دستم است؟
چگونه از کوله پشتی استفاده می کنم؟ آیا من به جایی که ممکن است جایی برای وسایل غیر دوربین (مثل نقشه) بخواهم یا برای بچه ها سفر می کنم؟
آیا می خواهم جایی برای رشد داشته باشم؟ آیا می خواهم دوربینی بخرم که بتواند فضای دنده ای را که قصد دارم در آینده بخرم یا برای آنچه الان دارم فراهم کند؟
چه ویژگی های دیگری را می خواهم در کوله پشتی خود داشته باشم؟ به عنوان مثال: روکش باران ، سوکت سه پایه ، یا یک واگن برقی.

کیف اسلینگ

کیف های اسلینگ کیف هایی به سبک پیام رسان اصلاح شده هستند که دارای یک بند برای دسترسی سریع و آسان به دوربین هستند. در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید هنگام خرید کیسه زنجیر به آنها فکر کنید:

آیا این کیف به اندازه کافی بزرگترین لنزی است که می خواهم به همراه داشته باشم؟
آیا به خاطر حمل کیف ، یک شانه را بر شانه دیگر ترجیح می دهم؟
یک بار پرونده را پر کنم چقدر سنگین خواهد بود؟ برخلاف کوله پشتی ها ، اسلنج ها فقط به صورت یک شانه طراحی شده اند. اگر آن شانه خسته شد ، نمی توانید (در بیشتر موارد) آن را عوض کنید.

کیف هولستر

قاب های هولستر طوری طراحی شده اند که با دوربین و یک لنز استفاده می شوند. آنها کوچکترین و جمع و جورترین گزینه برای حمل هستند که به شما امکان می دهند راحت ترین وسیله برای حمل باشد و احتمالاً مانع از ترک دوربین در خانه می شود. در اینجا چند سوال برای فکر کردن وجود دارد:

بزرگترین لنزی که می خواهم در کیف محافظ بدنه حمل کنم چیست؟ آیا می خواهم فضای بیشتری برای نگه داشتن لنز بزرگتر یا گرفتن باتری داشته باشد؟
آیا این یک مورد مستقل است که می خواهم بتوانم آن را به دور گردن یا کمربندم حمل کنم ، یا اینکه قرار است در کیف دیگری که قبلاً همراه آن خواهم بود بروم؟
آیا من می خواهم جایی برای کارت های حافظه و باتری های اضافی یا چیزی برای پیچیدن و محافظت از دوربین بدون هیچ جیب اضافی داشته باشم؟

 

کیف فشن یا مد

اگر می خواهید کیف دوربین شما بیش از کیف دستی دوربین باشد ، کیف دستی یک مدل عالی است. در اینجا چند سوال برای مد پیش رو آورده شده است:

چه سبک و رنگی را دوست دارم؟ کیف های مد در رنگ ها و سبک های مختلفی وجود دارند که طیف وسیعی از افراد را به خود جلب می کند.
کیف چقدر سنگین است؟ کیف ها به دلیل پارچه ای که ساخته شده اند ممکن است سنگین تر باشند (چرم مد در مقابل پارچه مصنوعی).
اگر کیف به اندازه کیف و کیف دوربین دو برابر شود ، برای چه چیز دیگری نیاز دارم؟

کیف کمری

کیف های کمری برای دوربین های کوچک طراحی شده اند. منظور آنها این است که به طور معمول دور گردن یا کمر شما می پوشند. در اینجا برخی از مواردی است که می توانید هنگام بررسی کیسه بپرسید:

اندازه دوربین من چقدر است؟ باید اندازه دوربین خود را بدانید تا کیسه مناسب را به طور دقیق انتخاب کنید.
آیا می خواهم دوربین در حالت مورد نظر به صورت افقی یا عمودی قرار گیرد؟ نوارهای گردن در دو طرف دوربین معمولاً یا در قسمت بیرونی کیس با بند گردن آویزان هستند یا به صورت عمودی پر می شوند.
چه لوازم جانبی دیگری را با خود می خواهم؟ آیا می خواهم جای کارت حافظه اضافی ، باتری یا شارژر داشته باشم؟ در این صورت ، مطمئن شوید که کیف شما جیب هایی برای نگهداری این لوازم جانبی دارد.

کیف چرخ دار

کیف چرخ دار یک روش بسیار مناسب برای حمل مقدار زیادی از تجهیزات سنگین است. هنگام مسافرت از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند.

چه تجهیزاتی را در کیف قرار می دهم؟ توجه ویژه ای به دوربین هایی با دسته باتری که به کیسه ای با عمق بیشتر نیاز دارند ، داشته باشید.
آیا برای حمل و نقل مقررات هواپیمایی به کیف چرخ دار نیاز دارم؟ همیشه با شرکت هواپیمایی خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید این ابعاد در مقایسه با مورد نوردی که می خواهید خریداری کنید مقایسه می شود.
آیا درصورتی که بخواهم آن را به پشت خود حمل کنم ، آیا می خواهم کیف چرخ دار دارای بندهای کوله پشتی باشد؟ به عنوان مثال ، پیاده روی از پله های مترو یا بالا رفتن در ساختمان راهپیمایی مواقعی است که بندهای کوله پشتی به کار شما می آیند.

کیف چمدان

کیف های چمدان همه کاره ترین و با دوام ترین نوع تجهیزات انتقال عکس هستند. می توان از آنها برای دوربینها و لنزها ، پایه های روشنایی و سه پایه استفاده کرد. در اینجا برخی از مواردی وجود دارد که می توانید قبل از خرید یک مورد سخت بپرسید:

چه نوع محافظ داخلی می خواهم؟ گزینه ها کف انتخاب یا جداکننده است. مزیت کف انتخاب و برداشت این است که از چرخ دنده در هر چهار طرف محافظت می کند. نقطه ضعف این است که پس از برداشتن ، نمی توانید تنظیمات خود را تغییر دهید. تقسیم کننده ها از تنوع بالاتری برخوردار هستند زیرا می توانند بنا به میل خود پیکربندی مجدد شوند. اگرچه آنها کف همان نوع مناسب را که کف فراهم می کند ، فراهم نمی کنند.

آیا می خواهم یک لپ تاپ با خود داشته باشم؟ بعضی موارد فقط آن گزینه را به عنوان کیت ارائه می دهند تا لوازم جانبی جداگانه.
وزن کیس چقدر است؟ هرچه اندازه مورد سبک تر باشد ، حمل و نقل آن آسان تر است. به طور مشخص.

مطالب مرتبط: راهنمای خرید کیف دوربین عکاسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *