5 نکته جالب درباره عکاسی از نوزاد

نوزادان هر روز ما را خوشحال و غافلگیر می کنند. اگر این کار را نمی‌کردند، عکاسی از نوزادان مطرح نبود. در اینجا پنج مورد از لذت بخش ترین و شگفت انگیزترین حقایق در مورد نوزادان آورده شده است.

 

خرید انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

عکاسی از نوزاد

عکاسی از نوزاد

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت و خرید بهترین رینگ لایت رنگی RGB

 

نوزادان آکنه می گیرند. عکاسی از نوزاد می تواند کمک کند.

وقتی به عکس‌های نوزاد نگاه می‌کنید، معمولاً نوزادی را نمی‌بینید که آکنه دارد. ما آکنه را با نوجوانان مرتبط می‌دانیم، نه با کوچک‌ترین اعضای خانواده‌مان. برای نوزادان تازه متولد شده آکنه نوزادی بسیار رایج است. معمولاً به صورت یک الگوی قرمز و جوش مانند روی گونه ها و بینی ظاهر می شود. با این حال، ممکن است مانند آکنه‌ای که در دوران نوجوانی داشتید، تبدیل به جوش بزرگ نیز شود.

خبرهای خوبی وجود دارد. اول، آکنه نوزادی معمولاً برای مدت طولانی باقی نمی‌ماند و معمولاً خود به خود برطرف می‌شود. تصور می‌شود که ناشی از هورمون‌ها و اتفاقات طبیعی است. با این حال، ممکن است به دلیل استفاده از مواد شوینده نیز باشد. اگر متوجه شدید که کودک شما دقیقاً قبل از جلسه عکاسی دچار آکنه نوزادی شده است، نگران نباشید. عکاسان تازه کار در صورت تمایل، به فتوشاپ کردن آکنه نوزاد از روی عکس های خود عادت دارند.

عکاسی از نوزاد 1

عکاسی از نوزاد 1

برخی از نوزادان با چشمان ضربدری متولد می شوند (عکاسی از نوزادان نیز می تواند در این مورد کمک کند)
رشد چشم های کودک شما مدت زیادی طول می کشد. نوزادان مستعد اثرات نور هستند، بنابراین اصلاً خوب نمی بینند. این می تواند به چشم های متقاطع منجر شود.

بیشتر جلسات عکاسی نوزاد با چشمان بسته انجام می شود، عمدتاً به این دلیل که نوزادان تازه متولد شده به نور حساس هستند. با این حال، اگر کودک شما با چشمان ضربدری در عکس قرار می گیرد، این چیزی است که یک عکاس ماهر می تواند در صورت تمایل با فتوشاپ آن را دستکاری کند.

جمجمه کودک شما با جمجمه شما بسیار متفاوت است

اکثر والدین نوزادان می دانند که نوزاد تازه متولد شده آنها لکه نرمی روی سر خود خواهد داشت. این به این دلیل است که جمجمه نوزادان به طور کامل شکل نگرفته است – آنها شکل پذیر هستند تا بتوانند به طور یکپارچه از کانال زایمان عبور کنند. جمجمه‌های نوزادان به شش صفحه مجزا تقسیم می‌شوند که با بزرگ‌تر شدن ادغام می‌شوند.

سر نوزادان تا چند ماه پس از تولد به شکل گیری ادامه می دهد، بنابراین ممکن است بلافاصله پس از تولد شکل منحصر به فردی داشته باشند. این دلیلی برای هشدار نیست، و این چیزی است که به طور طبیعی با بزرگتر شدن کودک اصلاح می شود.

عکاسی از نوزاد 2

عکاسی از نوزاد 2

مادران از نظر بیولوژیکی به بوی کودک خود معتاد هستند

انسان‌ها واقعاً مرتب هستند، زیرا بسیاری از ویژگی‌های ما سازگاری‌های بیولوژیکی هستند که به گونه‌های ما کمک کرده‌اند تا زنده بمانند. اعتیاد به بوی کودک یکی از این سازگاری های بیولوژیکی است!

دانشمندان کشف کرده‌اند که انسان‌ها (مخصوصاً آنهایی که زایمان کرده‌اند) به شدت می‌توانند از بوی نوزادان تازه متولد شده لذت ببرند. این بو باعث ترشح اندورفین می شود، شبیه به چیزی که بعد از خوردن یک تکه شکلات عالی یا بعد از ورزش دریافت می کنید. این یک ویژگی دوست داشتنی است که مادران را قادر می سازد تا نوزادان خود را نزدیک نگه دارند، آنها را پرورش دهند و از آنها در برابر خطر محافظت کنند.

عکاسی از نوزاد 3

عکاسی از نوزاد 3

نوزادان واکنش های خوبی نسبت به آب دارند

نوزادان معمولا واکنش خوبی نسبت به آب دارند. والدین می توانند به آرامی نوزاد خود را داخل استخرهای بادی کوچک قرار دهند و از واکنش های جالب کودک خود عکس بگیرند. 

مطالب مرتبط: نکات مهم درباره عکاسی زمستان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *