بهترین میکروفون های گیمینگ 2022

زمانی که باید مطمئن شوید صدایتان شنیده می شود، هیچ چیز به اندازه یک میکروفون USB اختصاصی و مستقل نیست. بهتر از این، اکنون می‌توانید برخی از بهترین میکروفون‌های گیمینگ – یا حداقل یک میکروفون نسبتاً جدی – را با قیمت بسیار کمتر از 100 دلار تهیه کنید. و اگر قبلاً خود را با یکی از بهترین کیبوردهای بازی و بهترین ماوس بازی تجهیز کرده اید، انتخاب یک میکروفون برتر قدم منطقی بعدی برای بهبود کار شماست.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: بهترین رینگ لایت برای ZOOM

 

میکروفن فقط در مورد بازی نیست. هیچ زمانی مانند زمان حال برای تمرکز بر سرگرمی ها یا حتی تبدیل آن علایق به شغل وجود ندارد. چه بخواهید وارد دنیای پادکست، ضبط موسیقی یا استریم شوید یا فقط یک گیمر باشید که نیاز دارد هم تیمی‌های خود هر جهتی را که به طرف آنها می‌گوید بشنوند، بهترین میکروفون بازی را در زیر پیدا خواهید کرد.

بهترین میکروفون های بازی در یک نگاه
1. بهترین میکروفون بازی به طور کلی: HyperX Quadcast
2. بهترین میکروفون جریان: یو اس بی آبی Yeti
3. بهترین میکروفن بازی برای پخش جریانی بالا: Elgato Wave:3
4. بهترین میکروفون گیمینگ اقتصادی: Razer Seiren Mini
5. بهترین میکروفون بازی برای ضبط موسیقی: Beyerdynamic FOX
6. بهترین میکروفون بازی برای پادکست: Audio-Technica AT2020USB+
7. بهترین میکروفون گیمینگ رده بالا: Blue Yeti X
8. بهترین میکروفون شیک برای استریم: میکروفون کپسولی NZXT
9. بهترین میکروفون برای پیش ضبط: MSI Immerse GV6

الگوی قطبی میکروفون، ناحیه اطراف آن را که در آن نویز دریافت می کند، توصیف می کند. برخی از میکروفون های بازی الگوهای قطبی متعددی را ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است فقط یک الگو داشته باشند.

Cardioid: این رایج ترین الگوی قطبی است زیرا برای ضبط صدای یک نفر مناسب است. میکروفون‌های Cardiod یک مخروط باریک در اطراف یک طرف آن ایجاد می‌کنند، بنابراین میکروفون فقط به یک ناحیه واقعاً انتخابی گوش می‌دهد و بقیه را مسدود می‌کند. تغییرات – مانند سوپرکاردیوئید یا هیپرکاردیویید شدیدتر – الگوی قطبی را حتی بیشتر کاهش می‌دهند و صدا را از یک منطقه باریک دریافت می‌کنند.

دو جهته یا شکل-8: همانطور که از نام آن پیداست، این میکروفون ها دو میدان قطبی ایجاد می کنند، یکی در هر طرف میکروفون. مانند چسباندن دو میکروفون هیپرکاردیوئید به هم و قرار دادن آنها در جهت مخالف. این برای ضبط دو آواز به طور همزمان، یکی در دو طرف میکروفون ایده آل است. در صورت امکان، همیشه بهتر است از میکروفون های جداگانه برای ضبط چندین صدا استفاده کنید.

Omnidirectional: این میکروفون‌ها در نقطه مقابل طیف میکروفون‌های هیپرکاردیود هستند و در همه جهات، از هر زاویه اطراف، جلو و عقب صدا را می گیرند. بهترین استفاده از آن ضبط صدای اتاق و صداهای محیطی است، مانند پچ پچ جمعیت یا طنین از یک ساز بلند یا درامکیت. در یک محیط بازی، کمتر موثر است، اما در کوتاه مدت می توانید از یک میکروفون همه جهته برای ضبط بیش از یک آواز در نزدیک استفاده کنید.

میکروفن بازی USB یا میکروفون استودیویی؟

به همان اندازه که میکروفون های بازی مبتنی بر USB عالی هستند، اما یکی از دو گزینه برای پخش کننده، گیمر رقابتی یا علاقه مندان به ضبط خانگی هستند که اتفاقاً یک فورتنایت را در کنار خود دارند. دیگری میکروفون های استودیویی مبتنی بر XLR هستند و به یک رابط صوتی نیاز دارند. در صورت استفاده صحیح، چنین میکروفون هایی می توانند ضبط های با کیفیت بالاتر و همه کاره تری ارائه دهند.

میکروفون های بازی USB: این میکروفون ها از طریق یک پورت USB با رایانه شخصی شما ارتباط برقرار می کنند و دارای یک مبدل یکپارچه آنالوگ به دیجیتال (ADC) هستند که سیگنال میکروفون آنالوگ را به داده دیجیتال تغییر می دهد. تنظیم آنها بسیار آسان است، معمولاً به درایورهای خاصی نیاز ندارند و اغلب دارای سرکوب خودکار نویز هستند.

میکروفون های استودیویی: یک رابط میکروفون استودیویی از طریق XLR انجام می شود، به این معنی که به نوعی کارت صدا با جک های ورودی XLR متصل به رایانه شخصی خود نیاز دارید. میکروفون‌های استودیویی از مدل‌های ۱۰۰ دلاری مقرون‌به‌صرفه تا نمونه‌های گران‌قیمت با ارزش ده‌ها هزار نفر که فقط در استودیوهای ضبط قابل دست‌یابی هستند، متفاوت هستند. از آنجایی که آنها دارای ADC یا مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) نیستند، مانند میکروفون های بازی قابلیت سرکوب نویز ندارند.

مانیتورینگ درون خطی

شنیدن سیگنال ورودی مستقیم در حین ضبط می تواند بسیار مفید باشد. میکروفون‌های گیمینگ متعددی این گزینه را از طریق جک هدفون روی میکروفون ارائه می‌دهند، بنابراین وقتی به آن وصل می‌شوید، صدای خام بدون تأخیر، منهای هر گونه فشرده‌سازی یا افکت‌های اعمال شده روی آهنگ را می‌شنوید.

محدوده پاسخ فرکانس

به طور خلاصه، پس: هر چه گسترده تر، بهتر. این یک نکته مهم در برگه مشخصات است که به شما می گوید کمترین و بالاترین صدایی که غشای میکروفون قادر به دریافت آن است. محدوده پایه 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز است زیرا این افراط ها نیز محدودیت شنوایی انسان هستند.

برخی از میکروفون ها فراتر از این محدوده هستند. این ممکن است غیر ضروری به نظر برسد، زیرا شما نمی توانید جزئیات اضافی را که آنها به خودی خود دریافت می کنند بشنوید، اما می توانید زیر هارمونیک ها را در فرکانس های پایین “احساس کنید”. همین امر در مورد انتهای دیگر محدوده پاسخ فرکانسی نیز صدق می کند: شما نمی توانید 22 کیلوهرتز را بشنوید، مگر اینکه اهل دالماسی باشید، اما می توانید جزئیات هارمونیک اضافی را که به صداهای سطح بالایی که گوش شما می گیرد، اضافه می کند، احساس کنید.

بهترین میکروفون های گیمینگ

1. HyperX Quadcast

مشخصات فنی
سرعت نمونه برداری: 48 کیلوهرتز
نرخ بیت: 16 بیت
پاسخ فرکانسی: 20 هرتز-20 کیلوهرتز
نوع کندانسور: الکترت
الگوهای قطبی: کاردیوئید، همه جهته، دو طرفه
طول کابل استریو: 9.8 فوت (3 متر)
قابلیت اتصال: USB Type-A

2. Blue Yeti USB

مشخصات فنی
سرعت نمونه برداری: 44 کیلوهرتز
نرخ بیت: 16 بیت
پاسخ فرکانسی: 20 هرتز-20 کیلوهرتز
نوع کندانسور: برق پشتی
الگوهای قطبی: کاردیوئید، دو جهته، همه جهته
طول کابل استریو: 3.3 فوت (1 متر)
قابلیت اتصال: USB Type-A

3. Elgato Wave:3

مشخصات فنی
نرخ نمونه: 96 کیلوهرتز
نرخ بیت: 24 بیت
پاسخ فرکانسی: 70 هرتز-20 کیلوهرتز
نوع کندانسور: الکترت
الگوهای قطبی: کاردیوئید
طول کابل: 8.2 فوت (2.5 متر)
قابلیت اتصال: USB Type-A

4. Razer Seiren Mini

مشخصات فنی
سرعت نمونه برداری: 48 کیلوهرتز
نرخ بیت: 16 بیت
پاسخ فرکانس: 20 هرتز – 20 کیلوهرتز
نوع کندانسور: الکترت
الگوهای قطبی: سوپرکاردیوئید
طول کابل: 3.3 فوت (1 متر)
قابلیت اتصال: USB Type-A

5. Beyerdynamic FOX

مشخصات فنی
نرخ نمونه: 96 کیلوهرتز
نرخ بیت: 24 بیت
پاسخ فرکانسی: 20 هرتز-20 کیلوهرتز
نوع کندانسور: برق پشتی
الگوهای قطبی: کاردیوئید
طول کابل: 3.3 فوت (1 متر)
قابلیت اتصال: USB Type-A

مطالب مرتبط: تفاوت میکس و مسترینگ در آهنگ چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *