یافتن مدل رایگان برای عکاسی

این پست مناسب برای همه شما عکاسان پرتره و مد مشتاق است. یک چیز وجود دارد که بدون آن نمی توانید عکس بگیرید: مدل ها.

‘مدل های Wannabe’ این روزها همه جا هستند. و آنها به یک عکاس نیاز دارند که به آنها در تأسیس نمونه کارها کمک کند.

شما فقط باید آنها را پیدا کنید و آنها را متقاعد کنید که برای شما ژست بگیرند. اگر می خواهید به طور رایگان مدل پیدا کنید ، این همان چیزی است که ما توصیه می کنیم.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: اثر COVID-19 بر بازار رینگ لایت

 

1. با مدل های آماتور کار کنید

یافتن مدل های آماتور برای عکاسی موافقان و مخالفانی دارد. آنها آزاد هستند ، اما همیشه خوب نیستند.

من هر دو مدل عکاسی خوب و بد را تجربه کرده ام. شروع می تواند کمی سخت باشد. اما همین که چند عکس گرفتید ، مدل شروع به “گرم شدن” دوربین می کند. و حتی می توانید آنها را هر طور که می خواهید هدایت کنید.

چیزی که هنوز با آن دست و پنجه نرم می کنم مطالعه عکس ها هنگام گرفتن آنها است. می توانم آنها را به کامپیوتر منتقل کنم ، چند دقیقه به آنها نگاه می کنم و دقیقاً می دانم که چه کاری باید متفاوت انجام دهم. اما وقتی لحظه لحظه ای هستید ، روی عکس گرفتن ، تغییر نور و غیره تمرکز می کنید. توجه کافی به عکس واقعی دشوار است.

هرچه عکس های بیشتری بگیرید ، راحت تر خواهید بود. اشتباهات احمقانه مانند سایه های خشن در سراسر صورت از بین خواهند رفت.

می توانید در گروه های فیس بوک به دنبال مدل های آماتور باشید. یا به آژانس های نمونه مراجعه کنید تا ببینید آیا کسی به نمونه کارهای اولیه نیاز دارد یا خیر.

از دوستان خود عکاسی کنید

این احتمالاً اکثر افراد هنگام شروع کار موفق به یافتن مدل می شوند و انجام این کار بسیار آسان است. همه ما دوستان خوش قیافه ای داریم.

یک چیزی که من پیدا کردم این است که به نظر می رسد کسانی که موافقت می کنند این کار را انجام دهند کمی کمی خودشان را دوست دارند. متقاعد کردن آنها واقعاً سخت نیست.

اگر خیلی قانع کننده باشد ، شما با یک شخص اشتباه صحبت می کنید ؛ آنها در مقابل دوربین راحت نخواهند بود.

به دنبال غریبه ها باشید

این کاملاً قابل توضیح است: کسی را که فکر می کنید در مدل سازی خوب است جستجو کنید و از او سوال کنید آیا علاقه مند است.

اگر به افراد مناسب نزدیک شوید می تواند کمی ترسناک اما سرگرم کننده باشد. این یک روش عالی برای ملاقات با مردم است. اما کمی اعتماد به نفس لازم دارد.

از خودتان عکس بگیرید

لزوماً عکاسی از خود پرتره نباید در آینه یا دراز مدت انجام شود. برای گرفتن عکس برای خود از سه پایه و تایمر یا ریموت استفاده کنید.

اگر در جستجوی افراد هستید ، این یک راه حل خوب است. یا اگر نمی خواهید وقت دیگران را هنگام تمرین هدر دهید.

مدلها را هدایت کنید

تفاوت استاندارد بین یک مدل رایگان و یک مدل کاملاً قابل توجه است. هنوز هم روش هایی وجود دارد که به آنها کمک می کند در هنگام عکسبرداری آرامش و عکس های بهتری بگیرند.

کارگردانی مدل ها واقعاً مهم است زیرا آنها نمی توانند آنچه شما می توانید ببینید. حتی اگر آنها حرفه ای باشند ، برای تنظیمات جزئی به شما نیاز خواهند داشت. شما به عنوان یک عکاس باید آنها را راهنمایی کنید تا بهترین ژست ممکن را پیدا کنند.

تمرین کمک زیادی می کند. اگر وقت این کار را ندارید ، چند عکس جلوی آینه بگیرید تا آنها بتوانند هنگام عکس گرفتن شکل خود را ببینند.

غالباً طرز فکر کردن از نگاه آنها این نیست که واقعاً چگونه به نظر می رسند. چند حالت کلی را که برای مدل ها مناسب هستند بیاموزید.

بهترین توصیه من این است که وقت خود را برای یافتن آنچه برای مدل مناسب است ، اختصاص دهید. آماتورها اغلب در مقابل دوربین عصبی هستند. راهی پیدا کنید تا به آنها کمک کنید تا آرام شوند. می توانید موسیقی پخش کنید ، یک شوخی بگویید یا از آنها بخواهید ژست های احمقانه ای را انجام دهند.

اگر به مدلهای خود اجازه دهید لباس و آرایش خود را انتخاب کنند نیز می تواند کمک کند. آنها در لباس پوشیدن به روش خود احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت.

نکته آخر و مهم ، انتظارات خود را هنگام کار با مدل های بی تجربه خیلی بالا نبرید.

2. بازیگران یا رقصنده های مشتاق را جستجو کنید

اینها افرادی هستند که همیشه در دوره کاری خود به مجموعه ای از ضربه های سر نیاز دارند. اگر بتوانید این کار را به درستی انجام دهید ، می توانید از این طریق درآمد کسب کنید.

کار با افرادی مانند آنها برای هر دوی شما مفید است. آنها عکس های حرفه ای خواهند داشت و شما می توانید مدل های عکاسی را تمرین کنید.

به علاوه ، افرادی که عادت دارند در کانون توجه باشند ، در مقابل دوربین اعتماد به نفس بیشتری دارند.

اگر کار شما درخشان باشد ، در آینده می توانید از گرفتن همان عکسها درآمد کسب کنید.

از فرم انتشار استفاده کنید

یکی از مواردی که باید مراقب آن باشید استفاده از فرم انتشار است. این بسیار مهم است زیرا ، اگر آنها چیزی را به طور رایگان از آن خارج می کنند ، شما نیز باید این کار را انجام دهید.

اگر آنها فرم انتشار مدل را امضا کنند ، به این معنی است که شما می توانید آنچه را دوست دارید با عکس ها انجام دهید. در صورت مشهور شدن ، در آینده مشکلی نخواهید داشت.

قبل از عکاسی با مدلهای خود صحبت کنید تا نیازهای آنها و آنچه می خواهند از آن بگیرند را درک کنید.

وقتی به آنها نزدیک می شوید ، مطمئن شوید که نمونه کارهای خود را نشان می دهید ، اگر قبلاً یکی از آنها را داشته اید. مردم دوست دارند سبک شما را قبل از موافقت با ژست گرفتن برای شما ببینند. این کار را می توانید با نمایش وب سایت یا یک بستر رسانه اجتماعی انجام دهید.

رقصندگان و بازیگران ممکن است در زمینه ژست گرفتن و مدل سازی تجربه داشته باشند. حتی اگر شما عکاس هستید ، برای همکاری با آنها باز باشید.

راهی برای درگیر کردن آنها در حین شلیک پیدا کنید. شاید آنها وضعیت بدنی خوب و یا حتی مکانی را برای استفاده بشناسند.

3. جستجوی مدل ها در وب سایت ها

این مسیری است که اخیراً در جستجوی آن بوده ام. من توانسته ام مدل های بسیار خوبی پیدا کنم که قبلاً با آنها کارهایی انجام داده ام.

هنگام مشاهده عکس ها و ارسال ایمیل به آنها ، می توانید براساس سن ، مکان ، سبک ، جنسیت ، تجربه و … جستجو کنید ، همه به صورت رایگان است.

گزینه های زیادی مانند Net-Model و Management Model وجود دارد.

وقتی کسی را پیدا کردید که می خواهید با او کار کنید ، یک درخواست دوستانه و یک پیام کوتاه برای او ارسال کنید و توضیح دهد که چه کاری می خواهید انجام دهید.

نیمی از زمان ، دیگر از آنها خبری نخواهید گرفت. به خصوص اگر پیشنهاد نمی کنید چیزی به آنها پرداخت کنید. اما به زودی افرادی را پیدا خواهید کرد که مایل به انجام این کار به صورت رایگان هستند.

 

مطمئن شوید که یک مدل مناسب پیدا کرده اید

 آنها هنوز هم این کار را به صورت رایگان انجام خواهند داد. این بدان معنی است که آنها ممکن است بیشترین تجربه را در جهان نداشته باشند. اما آنها احتمالاً بهتر از دوستان شما هستند.

همچنین ، مطمئن شوید که نمونه کارهای آنها را بررسی می کنید و می بینید که سبک آنها مناسب شماست. در غیر این صورت ، شما برای به دست آوردن نتایج خوب تلاش خواهید کرد.

بهتر است قبل از عکاسی با مدل ملاقات کنید. می توانید احساسات آنها را بشناسید و ببینید آیا واقعا مناسب هستند. همچنین یک جلسه باعث می شود اعتماد بیشتری به شما داشته باشند.

باز هم ، شما می خواهید مطمئن شوید که نسخه ای را که توسط مدل امضا شده دریافت می کنید ، اما این کاملا استاندارد است.

 

مطالب مرتبطلنزهای کلیپسی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *