قیمت و خرید بهترین رینگ لایت سالنی

قیمت و خرید بهترین رینگ لایت سالنی

برای مشاهده رینگ لایت های سالنی به لینک زیر مراجعه نمایید:

((خرید رینگ لایت از فروشگاه مینیاتور))

 

همه ما نور طبیعی روز را دوست داریم ، اما تهیه آن برای استفاده در آرایش همیشه امکان پذیر نیست. اگر می خواهید نمونه های عالی از کار خود ایجاد کنید ، به روشنایی مداوم نیاز دارید – و رینگ لایت ها برای این کار فوق العاده هستند. در اینجا نحوه گرفتن بهترین عکس ها با رینگ لایت برای نشان دادن آرایش آورده شده است.

(رینگ لایت NEEWER FE-480) و (رینگ لایت NEEWER FE-480III) یکی از بهترین رینگ لایت های سالنی می باشند.

 

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

 

ویدئوی معرفی رینگ لایت های حرفه ای NEEWER FE-480 و NEEWER FE-480III در زیر مشاهده فرمایید:

NEEWER FE-480

 

NEEWER FE-480III

رینگ لایت یک کیت جمع و جور عالی برای عکاسی است ، ایده آل برای سفر به خانه های مشتری یا استودیو یا سالن در خانه.  بنابراین می توانید به نورپردازی کامل سه نقطه ای دست یابید.

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

این نور روز متعادل است که برای استفاده از آرایش بسیار مناسب است ، این کیت همچنین قابلیت تغییررنگ از آفتابی تا مهتابی را نیز دارد. رنگ نارنجی برای دادن رنگ گرم به پوست است. سوئیچ تنظیم مقدار نور به این معنی است که می توانید روشنایی را با توجه به محیط اطراف یا نیاز خود تنظیم کنید.

خلق بهترین عکس ها با رینگ لایت

فرقی نمی کند که از دوربین تلفن یا DSLR حرفه ای برای عکسهای نمونه کارهای خود استفاده کنید ، اما چند کار وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک پیشرفت چشمگیر در تصاویر خود انجام دهید.

1- قرار دادن رینگ لایت در مکان مناسب

قرار دادن صحیح رینگ لایت برای عکسهای آرایش یا فیلم ها ، یک مسئله مهم است. نور خود را طوری قرار دهید که مستقیماً در مقابل صورت شما (یا سوژه شما) قرار گیرد. اگر آن را در بالا یا کمی پایین داشته باشید ، در نهایت سایه هایی به وجود می آیند که می توانند برنامه آرایش شما را خراب کنند.
اگر از سافت باکس ها استفاده می کنید ، مانند نمودار زیر ، رینگ لایت را در وسط یکی قرار دهید: این نور سه نقطه ای نامیده می شود و تمام صورت را مشخص می کند.

2- استفاده از دمای رنگ مناسب برای رینگ لایت

چراغهای مختلف دارای “دمای رنگ” متفاوت هستند. به این فکر کنید که تابش زرد- نارنجی نور تنگستن با نور روز چه تفاوتی دارد. نوع نورپردازی شما تأثیر چشمگیری بر روی تصاویر تمام شده شما دارد. رینگ لایت های متعادل با نور روز که در بالا ذکر شد برای نشان دادن رنگ های واقعی آرایش شما عالی هستند. نور فلورسنت شاید بدترین نوع نور برای استفاده در آرایش باشد ، زیرا همه لکه ها و نقص ها را نشان می دهد. این می تواند منجر به استفاده بیش از حد از آرایش شما شود تا آنچه را که نور نشان می دهد جبران کند.

3- تنظیمات دوربین متناسب با رینگ لایت

حتی دوربین های تلفن نیز دارای تنظیماتی هستند که می توانید برای گرفتن بهترین عکس برای عکسهای اصلی نور زنگ خود تنظیم کنید. یکی از مهمترین کارها تنظیم میزان تعادل رنگ سفید دوربین در نوع صحیح نور است. این اطمینان می دهد که عکس هایی با رنگ های عجیب و غریب روی آنها نخواهید گرفت. برای چراغ های متعادل با نور روز مانند موارد ذکر شده در بالا ، تراز سفیدی را روی ”نور روز” تنظیم کنید. معمولاً می توانید تنظیمات تعادل رنگ سفید (WB) را در فهرست دوربین / تلفن خود پیدا کنید.

4- رینگ لایت را در فاصله دور قرار ندهید

آنجا که رینگ لایت ها برای پخش در اطراف ساخته شده اند ، شما نمی خواهید که فاصله زیادی با سوژه شما داشته باشد ، در غیر این صورت مزیت این کار را از دست خواهید داد. رینگ لایت خود را نسبتاً نزدیک نگه دارید و در فواصل مختلف آزمایش کنید تا محدوده ایده آل را پیدا کنید. اگر نور خیلی دور باشد ، همچنین نمی توانید انعکاس رینگ لایت را در چشم سوژه خود مشاهده کنید.

5- رینگ لایت را در مرکز قرار دهید

برای دستیابی به بهترین نور برای عکس های عالی با استفاده از رینگ لایت ، سعی کنید چهره سوژه را در مرکز رینگ لایت نگه دارید. این باعث می شود حتی از دو طرف صورت نور گرفته شود.

 

6- از رنگ های برجسته برای سوژه استفاده کنید

دوربین ها گاهی اوقات می توانند رنگ ها را “بی صدا” کنند ، بنابراین در عکس به نظر می رسد مانند زندگی واقعی نیست. به همین دلیل ، از استفاده از رنگهای جسورتر نترسید. حتی وقتی بدنبال یک نگاه طبیعی هستید ، می توانید با لب و سایه چشم روشن تر شوید و همچنان طبیعی به نظر برسید.

 

7- از نرم افزارهای ویرایش عکس استفاده کنید

عکس های عالی فقط با کمک دوربین ایجاد نمی شوند. اکثر تصاویر می توانند با کمی تنظیم در نرم افزار ویرایش تصویر انجام شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که میزان اشباع / لرزش رنگ ها را تنظیم کنید ، کنتراست را تنظیم کنید ، نوردهی را تغییر دهید و شاید تصویر را برش دهید تا زیبایی کامل آن به وجود بیاید. لازم نیست هزینه های زیادی صرف کنید یا برای اشتراک های ماهانه ثبت نام کنید برای پیدا کردن نرم افزار ویرایش اساسی و مناسب. 

 

مطالب مرتبطرینگ لایت بهتر است یا سافت باکس؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *