کیف و کوله پشتی

آنچه شما از یک کیف دوربین نیاز دارید بسته به نوع عکاسی و نوع کیت شما بسیار متفاوت است.

[aparat id=’9SYDb’]

7 نوع اصلی کیف برای دوربین وجود دارد:

1. کیف های کوچک دوربین

لزوماً دوربین های کوچک نباید از نوع عکسبرداری ساده باشند – به عنوان مثال Panasonic Lumix GM5 از قابلیت های بسیاری به اندازه یک بسته کارت برخوردار است. اگر برای راحتی یک بدنه دوربین کوچک چاق شده اید ، ممکن است یک کیسه دوربین بخواهید.

اینها فقط برای دوربین شما و چند بیت مانند کارت حافظه و کابل ها دارند. یکی را به کمربند خود ببندید و دوربین را لحظه ای آماده کنید. ما سری Lowepro’s Apex را پیشنهاد می دهیم که دوام Lowepro را برای یک سری کیسه برای کوچکترین دوربین ها به ارمغان می آورد.

2. هولستر دوربین

اگر ایده یک کیسه را دوست دارید اما به فضای کمی بیشتری نیاز دارید ، یک جلد محافظ دوربین را امتحان کنید. اندازه این کیسه ها مشابه کیسه ها است اما بزرگنمایی آنها طولانی تر خواهد شد ، بنابراین برای دوربین های DSLR کوچکتر مانند Canon EOS 100D نیز مناسب است.

با استفاده از جلد محافظ ، چسبندگی دوربین در دسترس است ، بنابراین می توانید در چند ثانیه نقاشی و عکس بگیرید. ما ThinkTank Digital Holster 50 V2.0 را توصیه می کنیم. این به سمت انتهای بزرگتر مقیاس هولستر است ، که می تواند یک DSLR سطح پیشرفته را متناسب کند.

3. کیف کمری

کیف های کمری ممکن است جالبترین به نظر نرسند اما بسیار کاربردی هستند. بسیاری از آنها دارای جداکننده های داخلی مدولار هستند ، بنابراین شما می توانید فضای ذخیره سازی را متناسب با خود مجسمه سازی کنید ، و شما می توانید دور دوربین خود را به علاوه برخی لوازم جانبی و شاید یک یا دو لنز اضافی کوچک گاری کنید.

بسته کمر کوچک National Geographic Earth Explorer کمی شیک تر است – متناسب با وسایل شخصی روزمره و همچنین کیت دوربین طراحی شده است ، این یک راه حل عالی برای یک عکاس کوهپیمایی است.

4. کیف شانه آویز

کیف شانه آویز که به کیف های پیام رسان نیز معروف است ، از محبوب ترین کیف های دوربین است. در حالی که ظرفیت بسیاری از افراد زیاد است ، مراقب باشید که کیف شانه آویز را بیش از حد بارگذاری نکنید ، زیرا با تحمل وزن زیاد روی یک شانه در طول روز می توانید به خود آسیب برسانید.

هنوز هم ، احتمالاً فضای لازم برای یک SLR و چند لنز و همچنین لوازم جانبی تیز مانند یک یا دو فلاش و سپس چیزهای کوچکتر مانند کارت ها ، شارژرها و باتری را خواهید داشت. کیف های Billingham کمی گران ترند اما به لطف دوام و کیفیت بالای مواد ، سرمایه گذاری خوبی را به اثبات می رسانند. سعی کنید Billingham 307 را امتحان کنید.

5. کوله پشتی

کوله پشتی یک وسیله حمل تجهیزات از نوع کلاسیک است. مدل های بزرگتر می توانند یک DSLR با چهار لنز و همچنین لوازم جانبی و حتی یک تبلت یا لپ تاپ را حمل کنند و در پشت و شانه ها نیز راحت هستند.

شما می توانید وسایل خود را در مسافت های طولانی و بدون دردسر زیاد حمل کنید – برای عکاس منظره خارج از منزل عالی است. بسیاری از آنها دارای قلاب برای حمل یک سه پایه نیز هستند. توصیه می کنیم کوله پشتی پیشرفته  Manfrotto را که در اندازه های مختلف موجود است ، امتحان کنید.

6. Sling Bags

یک کیف اسلینگ برای ارائه ظرفیت یک کوله پشتی و دسترسی آسان کیف شانه طراحی شده است. باز هم ، مراقب باشید که کیسه اسلینگ را بیش از حد بارگذاری نکنید ، اما SLR و لنزها ، لوازم جانبی و به طور بالقوه یک تبلت یا لپ تاپ نازک را پیدا خواهید کرد که در دسترس شما هستند.

Vanguard از انواع مختلف کیف های عالی تولید می کند ، بنابراین به Up-Rise II 43 Photo Sling Bag نگاهی بیندازید. با داشتن فضای لازم برای یک SLR و چهار لنز ، به علاوه یک صفحه جانبی دسترسی سریع ، برای هر شرایطی آماده خواهید بود.

7. کیف چرخ دار

کیف هایی که به عنوان چرخ دستی نیز شناخته می شوند ، در صورت حمل حجم بسیار زیادی از تجهیزات عکاسی، بهترین گزینه هستند.  برای محافظت شدید ، می توان گفت یک Pelican 1510 Carry-On Case تهیه کنید. این ضد ضربه ، ضد آب ، ضد نفوذ و خوردگی است ، تا تجهیزات شما را تقریباً از هرگونه آسیبی محافظت کند.

خرید تجهیزات عکاسی از فروشگاه مینیاتور

لینک های مرتبط 

کیف دوربین عکاسی

کوله پشتی دوربین عکاسی

کیف دوربین

کوله پشتی دوربین

کیف حمل دوربین 

کوله پشتی حمل دوربین

کیف حمل تجهیزات عکاسی

کوله پشتی تجهیزات عکاسی

کیف عکاسی

کوله پشتی عکاسی

برچسب ها: کیف دوربین عکاسی ، قیمت کیف دوربین عکاسی ، فروش کیف دوربین عکاسی ، خرید کیف دوربین عکاسی ، کوله پشتی دوربین عکاسی ، قیمت کوله پشتی دوربین عکاسی ، مرکز فروش کیف و کوله پشتی دوربین عکاسی ، مرکز خرید کیف و کوله پشتی دوربین عکاسی ، فروش کوله پشتی دوربین عکاسی ، خرید کوله پشتی دوربین عکاسی ، کیف دوربین ، قیمت کیف دوربین ، فروش کیف دوربین ، خرید کیف دوربین ، کوله پشتی دوربین ، قیمت کوله پشتی دوربین ، فروش کوله پشتی دوربین ، خرید کوله پشتی دوربین ، کیف حمل دوربین  ، قیمت کیف حمل دوربین  ، فروش کیف حمل دوربین  ، خرید کیف حمل دوربین ، کوله پشتی حمل دوربین ، قیمت کوله پشتی حمل دوربین ، فروش کوله پشتی حمل دوربین ، خرید کوله پشتی حمل دوربین ، کیف حمل تجهیزات عکاسی ، قیمت کیف حمل تجهیزات عکاسی ، فروش کیف حمل تجهیزات عکاسی ، خرید کیف حمل تجهیزات عکاسی ، کوله پشتی تجهیزات عکاسی ، قیمت کوله پشتی تجهیزات عکاسی ، فروش کوله پشتی تجهیزات عکاسی ، خرید کوله پشتی تجهیزات عکاسی ، کیف عکاسی ، قیمت کیف عکاسی ، فروش کیف عکاسی ، خرید کیف عکاسی ، کوله پشتی عکاسی ، قیمت کوله پشتی عکاسی ، فروش کوله پشتی عکاسی ، خرید کوله پشتی عکاسی