کیت فلاش استودیویی چیست؟

کیت فلاش استودیویی معمولاً به یک یا چند چراغ روی زمین گفته می شود که معمولاً برای روشن کردن سوژه در محیط استودیو استفاده می شود.

اینها با دوربین کار می کنند تا فقط در صورت لزوم نور (ها) چشمک بزنند. این در تضاد با چراغ های مداومی است که در تمام مدت روشن هستند.

لزوماً لازم نیست که شما بدون دانستن شکل ظاهری آن ، عکس بگیرید ، زیرا لامپ های مدل سازی شده در سرها به شما امکان می دهند هنگام ساخت تصاویر خود ، بررسی کنید که این نور چه نوع تأثیری خواهد داشت.

مزایا

فلاش استودیو دارای مزایای بیشتری نسبت به سایر انتخاب های روشنایی مانند فلاشگان است ، اگرچه شاید به دلیل کنترلی که ارائه می دهد ، بسیار ارزشمند است.

می توانید تعدادی منبع روشنایی تنظیم کنید ، میزان خروجی هر یک از نورها را تنظیم کنید ، آنها را به روش های مختلف اصلاح کرده و در مکان مورد نظر قرار دهید تا دقیقاً جلوه ای را که می خواهید ایجاد کنید به شما بدهد.

هیچ ترکیب خاصی از کیت نورپردازی استودیو وجود ندارد زیرا همه اینها به آنچه می خواهید بدست آورید بستگی دارد. در یک سطح ابتدایی ، شامل دو هد فلاش و دو پایه است که می توان آنها را نصب کرد ، همچنین یک پیوست جعبه نرم و / یا یک چتر (یا هر یک از آنها).

همچنین باید یک یا چند مورد داشته باشید که بتوانید همه اینها را حمل کنید و همچنین کابل هایی که برای اتصال همه چیز به آنها نیاز دارید.

کیت های روشنایی استودیو به طور معمول دارای اصلاح کننده های روشنایی مانند چترها ، همچنین استندها و قاب هستند

بعضی از سیستم ها تمام وسایل الکترونیکی را در هر هد فلش تعبیه کرده اند – این به عنوان یک چراغ منفرد شناخته می شود. شما به راحتی هر کدام را به یک پریز وصل می کنید و آماده کار هستید.

در مقابل ، سیستم های قابل حمل با منبع تغذیه باتری خود به شما امکان می دهند فلاش استودیوی خود را بیرون یا در مکان قرار دهید.

چرا از نور استودیو استفاده می کنید؟

نورپردازی استودیو نهایت کنترل را به من می دهد. اگر بخواهم ظاهر خاصی ایجاد کنم ، می دانم که بدون نگرانی در مورد جهت و کیفیت نور ، می توانم با استفاده از اصلاح کننده های مختلف به این هدف دست پیدا کنم.

 

چه چیزی شما را ترغیب کرد که از نورپردازی استودیو استفاده کنید؟

یادم می آید که مجذوب شده ام و یاد گرفته ام چگونه می توان صورت را با نور و سایه مجسمه کرد. به یاد دارم که در دانشگاه از چراغ های استودیویی استفاده کردم و فهمیدم که می توانم به راحتی با تنظیم نور ، یک هم دانشجو را مانند شخصیتی متفاوت جلوه دهم. دوست داشتم که فقط با نور استودیو می توانم تصمیم بگیرم چه خلق و خوی ایجاد کنم و به این مهم دست پیدا کنم.

چه ویژگی یا مزیت های خاصی به شما می دهد؟

بزرگترین مزیت این است که من می توانم در هر زمان از شبانه روز شلیک کنم. من هوا و ساعات روز محدودیتی ندارم. من عاشق انعطاف پذیری برای عکسبرداری هستم که برای مشتریان راحت باشد. من هرگز نیازی به داشتن قدرت کافی ندارم و این همیشه سازگار است.

 

تنظیمات ترجیحی نور استودیو را توصیف کنید

تنظیمات نورپردازی استودیویی من می تواند نور پروانه باشد. به طور معمول این می تواند یک ظرف زیبایی یا سافت باکس باشد که دارای مقداری نور پرتاب شده از بازتابنده باشد. این تقریباً برای همه چاپلوس است و با تجهیزات کم می توان به آن دست یافت.

برای عکسهای دراماتیک تر ، می توانید بازتابنده را از دست داده و سایه بیشتری ایجاد کنید. همچنین می توانید چراغ های بیشتری به پس زمینه یا موارد برجسته اضافه کنید ، اما اگر کیت زیادی ندارید ، هر بار روشنایی پروانه به نقطه برخورد می کند.

چه نوک یا قطعه ای از کیت روشنایی را برای کسی که شروع به کار می کند توصیه می کنید؟

اولین نکته من درک کیفیت نور است – بنابراین ، سخت و نرم. وقتی فهمیدید که هر یک از این سبک های نور چه تاثیری روی تصاویر شما دارند ، می دانید که برای سوژه های خود چه استفاده کنید.

من پیشنهاد می کنم هنگام یادگیری با استفاده از نور ملایم شروع کنید ، زیرا نتایج چاپلوسانه تر خواهد بود. من همچنین یک سر با چراغ مدل سازی را پیشنهاد می کنم تا اگر تازه شروع به کار کرده اید ، همراه با یک جعبه نرم و یک بازتابنده پنج در یک ، یا Lastolite TriFlector (در زیر) ، می توانید نور خود را در جایی که در حال سقوط است ، ببینید.

چرا از فلش قابل حمل استفاده می کنید؟

من تمایل دارم نور طبیعی را برای بسیاری از تصاویر بهترین انتخاب کنم ، اما این عناصر دارای عناصر محدود کننده است. با وجود پیشرفت در تکنولوژی دوربین ، مواردی وجود دارد که من نیاز به استفاده از نور [مصنوعی] برای کمک به دوربین دارم تا ببیند چشم من به طور طبیعی چه چیزی را تنظیم می کند.

در آن روزها نیز وجود دارد که نور طبیعی شما را تضعیف می کند. داشتن توانایی ساخت مجموعه آتلیه خود در یک محیط موقعیتی در ایجاد تصاویر من مهم است.

چه چیزی شما را ترغیب کرد که از فلش قابل حمل استفاده کنید؟

من همیشه سعی کرده ام مکان را روشن کنم ، بنابراین واقعاً این مسئله بوده است که فناوری با روند کارم روبرو شود و حمل و نقل من را راحت کند. این در مورد این است که بتوانید در شرایطی کنترل خود را به دست بگیرید که به طور طبیعی آن را ندارید.

چه ویژگی یا مزیت های خاصی به شما می دهد؟

سازگاری و کنترل به این معنی است که من تصویر را همانطور که می خواهم ایجاد می کنم. من محدود به ضبط آنچه دوربین می تواند مدیریت کند نیست. بعد از سالها این خلاقیت و پیگیری سبک شخصی است که باعث می شود من علاقه و فشار بیشتری پیدا کنم.

تنظیمات ترجیحی روشنایی فلش قابل حمل خود را توصیف کنید

بزرگ و قدرتمند! واحد 500j و 1000j از طریق باتری های داخلی یا خارجی. من می خواهم گزینه نورپردازی با دقت و تکنیک عکسبرداری از زندگی بی روح در مکان زندگی را داشته باشم. من همچنین کیفیت نور را می خواهم ، اگرچه با بیان همه موارد بالا ، من هنوز هم می خواهم که واقع بینانه و طبیعی به نظر برسد.

چه نوک یا قطعه ای از کیت روشنایی را برای شخصی که تازه شروع به کار می کند توصیه می کنید؟

قطعه ای از کیت روشنایی که من توصیه می کنم یک گلدان کوچک است.

نفرت بسیاری از افراد ، بسیار کم ارزش ، آسان برای بسته بندی و حمل و نقل و قطعه من از زندان است. وقتی همه چیز اشتباه پیش رفته است ، من عکسهای اصلی را فقط با یک سر فلاش با گل مینا روشن کرده ام.

مطالب مرتبطنکاتی در مورد مقایسه دوربین های عکاسی با گوشی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *