کسب درآمد از راه عکاسی

کسب درآمد از عکاسی کاری است که همه عکاسان از انجام آن لذت می برند. چه حرفه ای باشید و چه آماتور ، همیشه می توانید از عکاسی خود درآمد کسب کنید. خودداری از بسیاری از عکاسان این است که دیگر پول مناسبی برای کسب درآمد وجود ندارد. اگر در جایی با هزینه زندگی بالا زندگی کنید این مسئله حتی چالش برانگیزتر می شود. تعداد زیاد عکاسان باعث ایجاد انبوهی از عکسهای بسیار خوب در دسترس آژانسهای سهام شده است. به همین ترتیب ، بسیاری از عکاسان در عکاسی از عروسی تبحر دارند. این امر منجر به کاهش قیمت عکس ها و خدمات شده است. راه حل چیست؟

در اینجا 10 ایده و روش کسب درآمد از عکاسی آورده شده است.

جریان های درآمد خود را متنوع کنید

همه می دانند که قرار دادن همه تخم مرغ های شما در یک سبد خطرناک است ، کار معقول انجام تنوع است. خوشبختانه ، عکاسی انواع مختلفی از درآمد را ارائه می دهد. در ابتدا خواهید دید که درآمد از هر منطقه اندک خواهد بود ، اما در ترکیب ، می توانند مبلغ قابل توجهی را جمع کنند. مزیت تنوع نیز محافظت است زیرا اگر یک جریان درآمد خشک شود ، دیگران را مجبور به استفاده مجدد می کنید. همه اینها گفت ، با گذشت زمان شما به سمت یک نوع کار خاص گرایش پیدا خواهید کرد و در آن تخصص خواهید داشت. حتی پس از تخصص ، ارزش حفظ سایر جریان های درآمد را دارد ، زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به آنها نیاز داشته باشید.

متفاوت باشید

یک سبک امضا باعث می شود شما در میان جمعیت متمایز شوید. این تکنیک می تواند رنگ آمیزی نور ، انکسار یا چیز دیگری باشد. شما ممکن است در عکاسی از نوزادان تخصص داشته باشید و فقط به همین دلیل شناخته شوید. در دنیای رقابتی داشتن سبکی که مردم شما را با آن شناسایی کنند چیز خوبی است.

آیا در حل و فصل یک طاقچه به تنوع درآمد خود پشت می کنید؟ مطمئناً اینگونه نیست و شما از انجام چنین کاری اطلاع کافی نخواهید داشت. این فقط به این معنی است که شما در حال بازاریابی در بازار خود هستید و به شما امکان می دهد از راه های زیر کار کنید. می توانید از سبک امضای خود برای عکاسی مشتری استفاده کنید ، آن را برای سهام بفروشید یا کارگاه های آموزشی در این زمینه را برگزار کنید.

نگاهی به روش های مختلف کسب درآمد از عکاسی

همانطور که قبلاً در این مقاله ذکر شد ، روشهای زیادی برای کسب درآمد از عکاسی وجود دارد ، و اینکه آیا این کافی است که چند پینت ، تجهیزات دوربین بیشتری بخرید یا حتی درآمد کسب کنید به میزان متعهد بودن به آن بستگی دارد. حال بیایید جزئیات بیشتری از برخی از این ایده ها را بررسی کنیم.

1 – ارائه به کتابخانه های تصاویر

این یک روش عالی برای کسب درآمد باقیمانده است که سالها دوام خواهد داشت. دو فرم اصلی کتابخانه تصاویر سهام وجود دارد. آنهایی که به عنوان سهام کلان و مایکرواستاک شناخته می شوند. سهام ماکرو تصاویر را با قیمت بسیار بالاتری می فروشد ، بنابراین تصاویر باید منحصر به فرد باشند. در حالی که microstock تصاویر را با قیمت بسیار ارزان اما با حجم زیاد به فروش می رساند.

کدام یک برای عکاسان بهتر است؟ نکات مثبت و منفی هر یک وجود دارد ، اگرچه در هر دو مورد مشترک است درصد نسبتاً کمی از حق الزحمه واقعاً پرداخت شده به عکاس. هم در ماکرو و هم در مایکرواستک ، در بسیاری از موارد به انتشار مدل و ویژگی احتیاج دارید.

Macrostock

پیوستن به این مسئله بسیار دشوارتر است و عکس های شما باید استثنایی و منحصر به فرد باشند.
تصاویر می توانند به قیمت هزار دلار فروخته شوند ، بنابراین درآمد تنها از یک فروش می تواند قابل توجه باشد.
تصاویر از افراد معمولاً درخواست می شود ، به این معنی که ممکن است شما نیاز به پرداخت یک مدل و دریافت نسخه های مدل داشته باشید.

Microstock

پیوستن به این آسان تر است ، اگرچه روند انتخاب هنوز به شما نیاز دارد که سطح فنی بالایی را نشان دهید.
تصاویر به قیمت پنج دلار و اغلب کمتر به فروش می رسند. به منظور کسب درآمد ، باید هزاران تصویر بفروشید.
تصاویر طراحی شده برای مصرف انبوه بهترین عملکرد را دارند. عکاسی از محصول ، عکس غذا و البته عکس مردم.

2 – به یک شرکت مسافرتی بپیوندید

سفر و عکاسی با هم خوب پیش می روند ، پس چرا از این راه از عکاسی درآمد کسب نمی کنیم؟ یکی از راه های انجام این کار عضویت در یک شرکت مسافرتی و گرفتن عکس از مشتریان آنها است. مثالی از این قبیل ، عکسبرداری در یک کشتی تفریحی ، یا شاید یک پارک موضوعی است. مسئولیت تولید عکاس بر اساس معیارهای تعیین شده بر عهده این عکاس است ، بنابراین این امر برای همه مناسب نیست زیرا ممکن است مجوز هنری به خوبی پیش نرود. این کار با اهداف همراه است و شما باید روزانه تعداد مشخصی عکس بگیرید.

ماهیت این کار اغلب می تواند فصلی باشد و گزینه دیگر عکاسی از برنامه های تعطیلات مانند برنامه هایی است که توسط مسافران برای نوجوانان ارائه می شود ، جایی که بخشی از کار عکاسی از شرکت کنندگان و مکان هایی است که بازدید می کنند.

3 – عکاس عروسی شوید

همه ما میم اینترنت را دیده ایم که نشان می دهد عکاسان حرفه ای در مقابل شخصی که تازه dSLR را انتخاب کرده است کار می کنند. عکاسی از عروسی رقابتی است ، بنابراین اگر این مسئله شما را از بازی باز می دارد ، در یک بازی اشتباه هستید نکته اصلی این است که برای مشتریان خود یک استاندارد کاری بالا تولید کنید. اما اگر تازه کار هستید چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

در عکاسی پرتره مهارت کافی کسب کنید ، عروسی ها مربوط به افراد است!
نحوه استفاده از فلاش را بیاموزید ، در عروسی ها شرایط کم نور زیادی وجود دارد.
در رتوش عکسها با استفاده از پردازش پسندیده مهارت کسب کنید.
مقالات و کتابهایی درباره عکاسی عروسی بخوانید.
به عنوان دستیار عکاس عروسی مستقر استخدام شوید.
موارد بالا زمینه خوبی برای موارد مورد نیاز شما فراهم می کند. عکاسی عروسی طرحی است که برای همه مناسب نیست ، فشار زیادی وجود دارد و شما باید آرام باشید. شما همچنین باید مانند هر زمینه ای که می خواهید از طریق عکاسی درآمد کسب کنید ، یک فرد تجاری عالی باشید.

4- از زوج ها و رویدادها با پرداخت هزینه عکاسی کنید

اگر عکاس عروسی هستید ، به احتمال زیاد این خدمات را نیز ارائه می دهید ، زیرا عکس های زن و شوهر اغلب می تواند منجر به این شود که شما عکاس عروسی آنها باشید. عکاسی از رویدادها مهارت دیگری است که نیاز به یک عکاس پرتره خوب دارد که بتواند در یک موقعیت پویا سریع عکس العمل نشان دهد تا “آن لحظات” را ثبت کند ، اما در عکسهای گروهی صحنه دار نیز مهارت دارد.

هر چند این نوع تجارت عکاسی می تواند از عکاسی عروسی متمایز باشد. می تواند توسط کسی اداره شود که به عنوان عکاس مجله کار می کند تا درآمد خود را در آنجا تأمین کند. همیشه تهیه نسخه های منتشر شده از این نوع کارها ایده خوبی است. اگر مشتری موافقت کند ، می توانید از تصاویر دارای مجوز برای سهام درآمد بیشتری کسب کنید.

5 – برای مجلات کار کنید

کسب درآمد از عکاسی بسیار عالی است ، حتی وقتی کار شما منتشر می شود بهتر است. بازار مجله بازار سختی است ، با پولی که در اختیار ناشران قرار می گیرد کم می شود ، که منجر به پورسانت کمتری نیز می شود. در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید هنگام ورود به این بازار گام بردارید.

نوشتن را بیاموزید – این مهمترین کاری است که می توانید انجام دهید. اگر می توانید تصاویر و متنی را که در جلوی صف قرار دارید ، ناشران دوست دارند کل بسته را داشته باشند.
کار رایگان – یک مجله کوچک که توسط داوطلبان منتشر می شود ، مکان خوبی برای شروع است. شانس شما برای چاپ و گرفتن ورقه های اشک آور از این طریق بسیار بیشتر است.
با هزینه کار کنید – اکنون نمونه کارهایی از کار دارید و منتشر شده اید. به دنبال مجله های جدید برای کار باشید ، اما این بار مجلاتی که بودجه ای برای پرداخت شما دارند.
بی نظیر باشید – داستانی داشته باشید که ناشر بسیار جذاب باشد و نتواند آن را نادیده بگیرد. این بدان معناست که برای یافتن آن باید مسافت بیشتری را طی کنید. ممکن است برخی از خطرها وجود داشته باشد ، به عنوان مثال بازدید از یک معدن گوگرد برای انجام مقاله عکس از استخراج کنندگان.
تحقیقات بازار خود را انجام دهید – وقتی می خواهید یک مجله را هدف قرار دهید مطمئن شوید که از سبک محتوایی که آنها معمولاً منتشر می کنند آگاهی دارید. به دنبال تهیه بسته ای باشید که همان کار قبلی آنها باشد اما با عطر و طعم متفاوت باشد.
ناشر را پیدا کنید – از صفحه مطالب مجله برای یافتن نام ناشر تولید کننده آن استفاده کنید. این شخصی است که برای ارسال نامه الکترونیکی نیاز دارید.

6 – کار خود را به عنوان هنر زیبا بفروشید

فروش عکس های خود به عنوان هنرهای زیبا راهی دیگر برای پایین آمدن است. کارهایی که سبک امضای قابل تشخیص دارند و عمومی نیستند در اینجا به خوبی انجام می شوند. شما به دنبال تولید اثری هستید که مردم می خواهند آن را به دیوارهای خود آویزان کنند و این یک پیام دارد. بازهم بازاریابی خوب به شما کمک می کند تا در این زمینه موفق شوید ، و مواردی مانند قرار گرفتن در معرض مجله در صورت دستیابی بسیار عالی است. موارد زیر توصیه هایی است که می توانید برای افزایش شانس موفقیت در این زمینه دنبال کنید.

یک پروژه – با پروژه ای همراه باشید که دارای یک موضوع ثابت است. برای دریافت بازخورد در مورد علاقه به این کار ، این کار را به صورت دیجیتالی به دوستان خود نشان دهید.
محل برگزاری – آیا محل برگزاری جایی است که مردم از آن بازدید می کنند؟ شانس موفقیت شما در یک مکان محبوب بهتر خواهد بود ، البته ممکن است لازم باشد هزینه دسترسی به آن را پرداخت کنید.
تبلیغ – اطمینان حاصل کنید که شما پرچم های تبلیغاتی ، پوستر و شاید ویژگی مجله خوبی در کار خود داشته باشید.
اندازه چاپ – چاپ بزرگ بسیار عالی است ، اما آیا این چاپ های بزرگ به فروش می رسند؟ در پایان می توانید فریم های زیادی را که برای ذخیره سازی نیاز دارید ، ذخیره کنید.
کالاها – همه فریمهایی را که به نمایش گذاشته اید خریداری نمی کنند ، حتی اگر آنها را دوست داشته باشند. وسایل کوچکتر مانند کارت پستال یا کتاب میز قهوه ، روش های بسیار خوبی برای تنوع بخشیدن به درآمد شما از یک نمایشگاه است.
هنر آنلاین – کارهای خود را برای خرید آنلاین از طریق وب سایتی مانند imagekind در دسترس داشته باشید.
کتاب مهمان – برای کسانی که از کار شما لذت می برند ، یک کتاب مهمان در دسترس داشته باشد.

7 – مربی شوید

این روزها حجم افرادی که دوربینی با برخی توصیفات دارند بسیار زیاد است. این عکاسان همچنین دانش آموزان بالقوه هستند ، اگر چیزی دارید که مردم می خواهند آن را یاد بگیرند. هنگامی که کار شما محبوب شد ، گام بعدی ارائه کارگاه های آموزشی به افرادی است که مایل به یادگیری سبک شما هستند. این موارد می تواند بصورت حضوری یا بصورت آنلاین انجام شود. این ممکن است پردرآمدترین حوزه درآمد عکاسی امروزه باشد ، با درک مردم این موضوع به یک زمینه رقابتی تبدیل شده است. چگونه می توان از این طریق از عکاسی درآمد کسب کرد؟

کتاب بنویسید – از بین نقاط قوت خود موضوعی را انتخاب کنید و درباره آن کتاب بنویسید. تولید کتاب های الکترونیکی و خود چاپ آنها بسیار آسان تر است. هنوز ناشران سنتی هستند که چاپ می کنند و چاپ یک کتاب از طریق یک تجربه عالی است.
مقاله بنویسید – این دوباره می تواند بصورت آنلاین یا چاپی باشد. این وب سایت ، مدرسه عکاسی دیجیتال ، همیشه به دنبال نویسندگان جدید است.
کارگاه ها – هنگامی که نام شما در آن جا وجود دارد و سبک عکاسی شما محبوب است ، فرصت برای راه اندازی کارگاه ها گزینه خوبی است.
راهنمایی – افراد همیشه می خواهند از بهترین ها بیاموزند ، اگر در زمینه خود پیشرو هستید ، می توانید تدریس خصوصی یک به یک را به افراد ارائه دهید.
فیلم های آنلاین – ملاقات چهره به چهره با همه امکان پذیر نیست ، اینجاست که یک ویدیو عالی است. شما می توانید دوره ای از محتوای ویدئویی را که از قبل ضبط شده یا زنده است ارائه دهید.

8 – به عنوان عکاس مطبوعات کار کنید

این همانند کار در یک مجله است ، فقط شما در حال تصویربرداری از امور روز تا یک دقیقه هستید. بسیاری از عکاسانی که در این زمینه کار می کنند بسیار باتجربه هستند و با آژانس مانند AP ، Getty یا AFP کار می کنند. یک بار دیگر فقط وارد این حوزه نمی شوید و ابتدا باید تجربه کسب کنید. وقتی فرصتی برای عکسبرداری از یک رویداد خبرساز وجود دارد ، در آنجا بیرون بروید و چند عکس بگیرید تا مهارت های عکس نویسی خود را تقویت کنید. اگر عکس خوبی دارید سعی کنید آن را مستقیماً به روزنامه بچرخانید. اگر بتوانید خود را بشناسید می تواند منجر به کارهای آینده شود.

9 – عکاسی از محصولات

این فقط مانند عکس برداری استوک است که فقط به شما سفارش داده می شود از مواردی که یک شرکت برای شما می فرستد عکس بگیرید. برای عکاسی از موارد به روش تمیز ، آماده نمایش در وب سایت یا کاتالوگ مجلات ، باید دانش زیادی در مورد تنظیمات روشنایی داشته باشید. انجام این کار به عنوان یک فری لنسر امکان پذیر است ، همچنین ممکن است برای یک کار در یک شرکت حرفه ای متخصص در این زمینه درخواست دهید.

10 – از گردشگران عکس بگیرید

نوع دیگری از عکاسی که در چند وقت اخیر محبوب شده است ، استخدام عکاس برای سفر شما است. این هر چند با پیوستن به یک شرکت تور متفاوت است. این معمولاً یک عکسبرداری یک روزه برای یک زن و شوهر یا خانواده ای است که عکس های درجه یک را از سفر خود می خواهند ، که می توانند در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارند. این کار مهارت های یک عکاس سفر خوب را با مهارت یک عکاس پرتره / عروسی ترکیب کرده است. ضروری است که شما دانش محلی خوبی درباره مکانی که از آن عکاسی می کنید داشته باشید ، به اندازه یک عکاس راهنمای تور خواهید بود. اگر می خواهید در این زمینه تلاش کنید می توانید خود را تبلیغ کنید یا از شرکتی مانند shoot my travel استفاده کنید.

مطالب مرتبط:  رفع نشت نور در عکاسی لانگ اکسپوژر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *