ژست های عکاسی زن و شوهر(3)

ژست های عکاسی زن و شوهر(3)

 در دو مقاله قبلی 20 ژست معروف عکاسی از زن و شوهرها را معرفی کردیم. در ادامه به معرفی 10 ژست نهایی در عکاسی از زن و شوهرها می پردازیم:

9. در کنار یکدیگر روی تخت یا پتوی پیک نیک دراز بکشید

 

قیمت انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: از کجا رینگ لایت بخریم؟

 

این یک ژست عالی برای عکاسی پرتره هوایی است. با استفاده از دوربین یا پهپاد می توانید عکس های عالی بگیرید.

وقتی از بالا عکس می گیرید، باید از نردبان و لنز واید استفاده کنید. این تضمین می‌کند که پرتره‌های پانوراما را بدون پا گذاشتن روی صورت مدل‌هایتان دریافت کنید.

مدل های شما می توانند به یکدیگر یا به دوربین نگاه کنند. مطمئن شوید که آنها به جهات مختلف نگاه نمی کنند. این باعث می شود که آنها نسبت به یکدیگر بی حوصله یا بی علاقه به نظر برسند.

8. زیر چتر در باران یکدیگر را ببوسند

برای عکس های منحصر به فرد زوج، از یک چتر شفاف استفاده کنید. مستقیماً از چتر عکس بگیرید تا جلوه ای نرم و مبهم ایجاد کنید. همچنین می توانید بخشی از لنز خود را با چتر بپوشانید تا یک پیش زمینه تار زیبا ایجاد کنید.

7. در یک دامن یا لباس با پارچه لخت و روان بچرخند

برای هیجان انگیز کردن عکس های زوج ساده، حرکت را به عکس های خود اضافه کنید. اگر یکی از مدل های شما یک لباس بلند به تن دارد، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

تنها کاری که مدل باید انجام دهد این است که بخشی از لباس را به هوا پرتاب کند یا بچرخاند. از سرعت شاتر بالا استفاده کنید تا همه چیز را واضح بگیرید.

6. در کنار یکدیگر دراز بکشند تا از نزدیک چشم های زوج زیبا بسازید

عکس های دقیق می توانند خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید در مورد یک رابطه صحبت کنند. این یک ژست آسان است که به شما کمک می کند از چشمان زوج نماهای نزدیک زیبا بگیرید. تنها کاری که باید انجام دهند این است که خیلی نزدیک به هم دراز بکشند.

با استفاده از لنز زوم نزدیک شوید. هر دو چشم زوج خود را به تصویر بکشید. این یک راه عالی برای تأکید بر شباهت ها و تفاوت های آنها است.

5. به یکدیگر غذای خوشمزه بدهند

این ممکن است ایده عجیب دیگری به نظر برسد، اما یک ژست عالی برای عکاسی صریح از زوج است. انجام این کار در پارک های تفریحی آسان است، جایی که می توانید انواع خوراکی ها را پیدا کنید.

یکی از مدل ها باید دیگری را تغذیه کند. مطمئن شوید که غذا چیزی نیست که باعث ایجاد تصاویر ناخوشایند شود، مانند ماکارونی! به عنوان مثال، می توانید میوه های مختلف مانند انگور، گیلاس یا توت را امتحان کنید.

4. یک کار احمقانه انجام دهید!

از زن و شوهر بخواهید زشت ترین چهره های قابل تصور را بسازند. بسیار محتمل است که این باعث خنده آنها شود. این زمانی است که می توانید شروع به گرفتن پرتره های هیجان انگیز کنید.

هدف این ژست سرگرم کردن و خندیدن مدل های شماست. شما همچنین می توانید به آنها یک جوک بد بگویید، یک داستان شخصی خنده دار را به اشتراک بگذارید، یا آنها را وادار کنید که عمداً کاری ناخوشایند انجام دهند.

3. به چیزی اشاره کنید

زن و شوهر باید به چیز جالبی با هم اشاره کنند. می توانید از نزدیک از آنها عکس بگیرید یا یک عکس عریض ایجاد کنید که بتوانید ببینید به چه چیزی اشاره می کنند.

2. روی شانه های شخص دیگر بنشینند

این یک ژست سرگرم کننده است که به ناچار زوج را به خنده وا می دارد. مطمئن شوید که به صورت عمودی عکاسی می‌کنید تا بتوانید پرتره‌های زن و شوهری فول بادی مناسب بگیرید.

قبل از اینکه زوجین این ژست را امتحان کنند چند قدم از آنها دور شوید تا دوربین شما لحظه ای را از دست ندهد!

1. با هم روی پله ها بنشینند

از زن و شوهر بخواهید روی پله ها با هم بنشینند. پله ها در عکس های دو نفره زیباتر از صندلی ها به نظر می رسند.

این ژست به شما این فرصت را می دهد که لباس های این زوج را با شکوه کامل نشان دهید. همچنین به زوج زمان می‌دهد تا استراحت کنند، گپ بزنند و به راحتی برای شما ژست بگیرند.

مطالب مرتبط: ژست های عکاسی زن و شوهر(2)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *