ژست های عکاسی زن و شوهر(1)

ژست های عکاسی زن و شوهر(1)

قبل از اینکه چند ژست برتر را به شما ارائه کنیم، اجازه دهید در مورد نکاتی صحبت کنیم که می توانید هنگام عکاسی از پرتره های زوج استفاده کنید.

از آنها بخواهید لباس های هماهنگ بپوشند

طرز فکر سوژه شما تحت تاثیر لباسی است که می پوشد. و از نحوه ژست گرفتن افراد و حالت چهره او می توان فهمید که راحت است یا نه.

همیشه به مدلتان بگویید که چیزی بپوشند که به آنها احساس اعتماد به نفس و راحتی بدهد. اگر می خواهید مدل شما بدود، بپرد یا بنشیند، زودتر به آنها بگویید. به این ترتیب، انتخاب لباس آنها به آنها اجازه می دهد آزادانه حرکت کنند.

برای ایجاد حس ارتباط، از آنها بخواهید لباس ها را هماهنگ کنند. با این حال، این بدان معنا نیست که آنها باید یکسان لباس بپوشند!

از زوج بخواهید رنگ هایی بپوشند که مکمل یکدیگر باشند. و فراموش نکنید که به حس مد فکر کنید. با نگاهی به تصاویر این مقاله، به لباس های مکمل این زوج توجه کنید.

به مشتریان توصیه کنید از الگوها، حروف، نقاشی ها یا رنگ های قوی اجتناب کنند. اینها ممکن است از آنچه در تصویر مهم است  (پیوند بین آنها) را منحرف کند.

 

قیمت انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

ژست عکاسی زن و شوهری

ژست عکاسی زن و شوهری

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت و خرید بهترین رینگ لایت عکاسی

 

قبل از عکاسی، تنظیمات لازم را انجام دهید

قبل از شروع عکاسی دونفره، به مدل های خود بگویید که شما آنها را کارگردانی خواهید کرد. همچنین باید به آنها اطلاع دهید که آیا نیاز به تنظیم مو یا لباس دارند.

شما می خواهید آنها در عکس ها زیبا به نظر برسند. و این مسئولیت شماست که آنها را تا حد امکان عالی جلوه دهید. به ظاهر آنها توجه کنید – چه در صفحه LCD و چه در خارج از آن.

آنها از دقت شما قدردانی خواهند کرد. این همچنین به آنها کمک می کند تا آرام شوند، زیرا بدانند که یک چیز کمتر برای نگرانی دارند.

عادت کنید همیشه قبل از فشار دادن شاتر موها و لباس های آنها را چک کنید. (بعد از مدتی بدون اینکه متوجه شوید این کار را انجام خواهید داد.)

ژست عکاسی از زن و شوهر

ژست عکاسی از زن و شوهر

آنها را وادار کنید در مورد عاشقانه خود صحبت کنند

خوبی کار با زوج ها این است که می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. آنها به یکدیگر کمک می کنند تا در موقعیت ها و موقعیت های طبیعی قرار بگیرند.

این به آن‌ها کمک می‌کند آرامش داشته باشند و آنقدر که یک مدل در مقابل دوربین احساس می‌کند احساس ناخوشایندی نداشته باشند. هر دو می دانند چه چیزی باعث لبخند یا خنده دیگری می شود. این را به سود خود استفاده کن.

هنوز باید با تنظیم خلق و خوی مناسب و تعامل با آنها به آنها کمک کنید. من دوست دارم از مدل هایم بپرسم چگونه با هم آشنا شده اند، چه کارهایی را دوست دارند با هم انجام دهند و چه چیزهایی را در مورد یکدیگر دوست دارند.

ژست عکاسی از زوج ها

ژست عکاسی از زوج ها

از یک راهنمای ژست به عنوان مرجع استفاده کنید

برخی از دسته های ژست زوج عبارتند از:

ژست های ایستاده
تکیه دادن به دیوار
پیاده روی
دست گرفتن
بوس کردن
نشسته
دراز کشیدن

هنگامی که عکاسی پرتره انجام می دهید، مهم است که آماده باشید. اگر یک ژست جواب نداد، یکی دیگر را امتحان کنید. ایده های ژست گرفتن را با هم مخلوط کنید و زوایای مختلف را امتحان کنید.

این برای عکاسی از هر نوع عکاسی زوجین، از عکاسی نامزدی گرفته تا یک جلسه عکاسی غیررسمی، صدق می‌کند.

ترکیبی از ژست های مختلف باعث می شود که مشتریان شما ناراحت، بی حوصله یا ناامید نشوند.

30 تا بهترین ژست زوج برای عکاسی پرتره

اینها دستورالعمل هایی برای ژست گرفتن هستند که می توانید در طول عکاسی به زوجین بدهید. با خیال راحت به آنها تصاویر مرجع را نشان دهید تا به آنها در بازسازی این ژست ها کمک کنید.

هر ژستی برای هر زوجی جواب نمی دهد، و این اشکالی ندارد.

برای آزمایش ژست های مختلف و تنظیم ژست های موجود در این لیست آماده باشید. هرچه ژست های بیشتری را امتحان کنید، عکاسی شما موفق تر خواهد بود.

30. به آرامی صورت شخص دیگر را نگه دارید

می توانید با درخواست از زوجین که صورت یکدیگر را نگه دارند، لحظه ای لطیف را ثبت کنید. آنها می توانند به آرامی گونه های یکدیگر را نوازش کنند یا فقط صورت خود را با هر دو دست نگه دارند. از آنها بخواهید در حین انجام این کار به چشمان یکدیگر نگاه کنند.

این یک راه عالی برای ایجاد صمیمیت در عکس های شما است. با این حال، این ژست را فقط زمانی باید انجام دهید که زوج احساس راحتی کنند. اگر با این شروع کنید، ممکن است کمی احساس ناراحتی کنند.

29. دست بگیرید و به پیاده روی بروید

این کار را می توان در هر نقطه از عکاسی انجام داد. ژست کلاسیک در دست گرفتن ممکن است کمی کلیشه ای باشد، اما هرگز قدیمی نمی شود.

برای اینکه عکس‌هایتان صریح‌تر شوند، از زوج بخواهید جلوی شما راه بروند. آنها باید یک مقصد مشخص داشته باشند تا همه شما بدانید که چقدر باید پیاده روی کنید.

در حین راه رفتن زن و شوهر، ممکن است گفتگو کنند، بخندند یا به چیزی در اطرافشان اشاره کنند. این زمان مناسب برای عکسبرداری خودجوش و معتبر زن و شوهر است.

28. از پشت در آغوش بگیرید

راه های مختلفی برای در آغوش گرفتن یک فرد وجود دارد. به جای اینکه مستقیماً یکدیگر را در آغوش بگیرند، زوج می توانند از پشت در آغوش بگیرند.

این به شما امکان می دهد از چهره هر دو به طور همزمان عکس بگیرید. از آنجایی که چهره آنها بسیار نزدیک است، می توانید عکس های نزدیک عاشقانه بگیرید. این همچنین یک فرصت عالی برای گرفتن عکس های سرگرم کننده و شاد زن و شوهر است.

27. بینی ها را لمس کنید

احوالپرسی سنتی مائوری به معنای فشار دادن بینی خود بر روی بینی دیگران است. این یک تبریک صلح آمیز است که می توانید آن را در عکاسی زوج خود بگنجانید.

مدل های شما می توانند بینی را لمس کنند. پیشانی آنها همچنین می تواند برای ایجاد صمیمیت بیشتر لمس شود. در حین انجام این کار از آنها عکس های نزدیک بگیرید. و اگر در حین انجام این کار بخندند، عکس‌های بهتری دریافت خواهید کرد!

26. Piggyback Ride

زن و شوهر می توانند به نوبت یکدیگر را بر روی پشت خود حمل کنند. پیگیبک سواری ممکن است کودکانه باشد، اما راهی فوق‌العاده برای استراحت و تفریح است. اگر متوجه شدید که زن و شوهر احساس ناخوشایندی دارند، با این ژست شروع کنید تا آنها را آرام کنید.

25. بوسه بر پیشانی

بوسه پیشانی یکی دیگر از ژست های ظریف اما شیرین برای عکاسی پرتره نزدیک است.

عکس های سیاه و سفید در عکاسی پرتره زن و شوهر بسیار رایج است. از شر رنگ های مزاحم خلاص می شود و بر احساسات تأکید می کند.

برای تشدید فضای رمانتیک در تصاویرتان، می‌توانید هنگام گرفتن نماهای نزدیک، به صورت B&W عکاسی کنید. همچنین می‌توانید بعداً عکس‌های خود را به B&W تبدیل کنید.

24. بوسیدن دستها

بوسیدن دست کسی همیشه نماد احترام، عشق و تحسین بوده است. شما می توانید از این ژست اغلب در طول عکاسی زوج خود استفاده کنید.

ترکیب آن با سایر ژست‌ها باعث می‌شود عکس‌های زوج شما منحصربه‌فردتر به نظر برسند. به عنوان مثال، زوج می توانند هنگام راه رفتن دست یکدیگر را ببوسند. یا یکی از آنها می تواند دست دیگری را در حالی که از پشت در آغوش می گیرد، ببوسد.

23. در مقابل غروب آفتاب به یکدیگر تکیه کنید

این یکی از محبوب ترین ژست های زوج است. زن و شوهر باید تا زمانی که پیشانی هایشان به هم برسند، به یکدیگر متمایل شوند. آنها حتی می توانند بینی خود را به هم فشار دهند.

پس زمینه باید غروب خورشید یا منبع نور روشن باشد. برخلاف نور عکس بگیرید، مطمئن شوید که زوج درست بالای آن ایستاده اند. این باعث ایجاد مه زیبا می شود.

شما می توانید با ایستادن زوجین مستقیماً در مقابل نور یک شبح ایجاد کنید. این آن را می پوشاند و سایه های تیره جالبی ایجاد می کند.

22. تعادل روی یک چوب با هم

می‌دانیم که این احتمالاً یکی از بدترین ژست‌های زن و شوهری به نظر می‌رسد، اما تحمل کنید! تعادل در چیزی با شریک زندگی نماد قدرت و اعتماد است.

البته، زن و شوهر نباید در مورد چیزی که به راحتی می تواند شکسته شود، تعادل برقرار کنند. آنها فقط می توانند روی یک کنده یا هر چیزی که شبیه آن است بایستند. می توانید از تمام بدن عکس بگیرید یا روی پاهای آنها فوکوس کنید.

21. بوسه در یک فضای دنج و خانگی

ژست های زوج زیادی وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک عکس دونفره در یک مکان سرگرم کننده داشته باشید. هدف شما یافتن مکانی است که هر دوی آنها را آرام کند.

از آنها بخواهید که ببوسند، در آغوش بگیرند یا دستان خود را بگیرند. در حین انجام این کار، به دور از آنها تمرکز کنید. روی چیزی تمرکز کنید که هر دو صاحب آن هستند یا دوست دارند. این می تواند یک حیوان خانگی، یک فنجان قهوه یا هر چیزی باشد که رابطه آنها را کاملا مشخص می کند.

20. چیزی خنده دار را در گوش دیگری زمزمه کنید

این ژست دیگری است که می توانید از آن برای گرفتن عکس های زیبا از زوج ها استفاده کنید. از زن و شوهر بخواهید جوک به اشتراک بگذارند، چیز احمقانه ای بگویند یا فقط در گوش شریک زندگی خود زمزمه کنند. سعی کنید در حین انجام این کار از آنها عکس بگیرید.

مطمئناً واکنش‌های غیرمنتظره زیادی دریافت خواهید کرد، بنابراین مطمئن شوید که در حالت پشت سر هم عکس می‌گیرید. این به شما امکان می‌دهد با پایین نگه داشتن شاتر، چندین عکس را پشت سر هم بگیرید.

مطالب مرتبط: بررسی هدست apple vision pro
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *