ژست های عروس و داماد

ژست عروسی اولین تصویر یک زوج جوان به عنوان یک خانواده جدید است. این یک خاطره است که یک عمر طول می کشد.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: دلایل خرید رینگ لایت

 

ژست های عروسی می توانند اولین پرتره های زوج را بسازند یا بشکنند. یک ژست عالی باید در حالی که ارتباط بین آنها را نشان می دهد ، تملق داشته باشد. اما چگونه در مدت زمان محدودی که در طول عروسی وجود دارد ، ژست های عالی عکاسی عروسی ایجاد می کنید؟

در اینجا چندین ژست عروسی و چندین نکته اساسی در زمینه شروع آورده شده است.

نحوه تسلط بر ژست عروسی طبیعی

ژست گرفتن یک شکل هنری است. برای تسلط به تمرین نیاز است. همچنین نیاز به آگاهی از چند مبانی اساسی دارد. وقتی صحبت از ایده های زن و شوهر می شود ، هیچ رویکرد واحدی وجود ندارد. قبل از اینکه به عکاسی عروسی بپردازید ، ابتدا اصول مربوط به ژست گرفتن را برای زوجین ، مردان و زنان مطالعه کنید.

 چگونه می توان با افراد ژست گرفت

برخلاف کار با افراد ، ژست گرفتن یک زن و شوهر نشان دادن ارتباط بی دردسر آنهاست. اگر هرگز از افراد عکاسی نکرده اید ، دستیابی به آن غیرممکن است. بنابراین ، از کوچک شروع کنید. با یک نفر کار کنید. وقتی اعتماد به نفس دارید ، کار با زوج ها را شروع کنید.

به نحوه تعامل زن و شوهر احترام بگذارید

زوجین برای نمایش ارتباط صمیمانه نیازی به بازسازی بوسه پرشور یک فیلم عاشقانه ندارند. دنباله روی زوجین باشید. زبان بدن را رعایت کنید. درباره آنچه در تعاملات صریح آنها برجسته است ، یادداشت کنید. هرگز ژست گرفتن را به زوج تحمیل نکنید. این فقط منجر به تصاویر ناجور می شود. آنها را تشویق کنید که از غرایز خود پیروی کنند.

یک گزارش دوستانه ایجاد کنید

برای یک عکس خوب ، شما باید انرژی مناسب داشته باشید. این کار را می توانید با آرامش خاطر و پذیرایی از زن و شوهر انجام دهید. اگر می توانید ، قبل از عکاسی با این زوج آشنا شوید.

از یک جلسه نامزدی برای تمرین عکس بگیرید

در صورت امکان ، قبل از شیرجه رفتن در عروسی ها ، از یک جلسه نامزدی عکس بگیرید. این یک فرصت عالی برای شلیک به زوجین است بدون فشار زمانی عروسی. شما برای یک جلسه نامزدی به ایده های ایده پردازی بسیار مشابه عروسی نیاز دارید.

از بهترین عکس عروسی ما الهام بگیرید

یک ژست اصلی به معنای یک تصویر نیست. تنظیم دست و بیان زوجین ، و مکانی که زن و شوهر به دنبال آن هستند می تواند چندین عکس ایجاد کند و به آلبوم عکس عروسی تنوع بیشتری بخشد.

وضعیت مشابه نیز می تواند با تنظیم ترکیب بسیار متفاوت به نظر برسد. این شامل برش موثر ، زاویه های بزرگ یا حتی لنز صحیح است.

1- ایستاده ساید بای ساید

بسیاری از زوجین با یک ایستادن کنار هم برای یک تصویر شروع می کنند. بین آنها ارتباط فیزیکی ایجاد کنید. از زوجین بخواهید که به یکدیگر خیره شوند. آنها را وادار کنید که دست یکدیگر را بگیرند. شاید حتی یک بازو به دور هم بپیچید ، یا با شوخی گونه های یکدیگر را لمس کنید.

اینها برخی از روشها برای گرم کردن آنها و تغییر حالتهای خلاقانه تر است.

 

2- رو در روی هم قرار گرفتن

این تنظیم زوجین رو به روی هم قرار دارند. اغلب به خوبی کار می کند و ارتباط بین آنها را نشان می دهد. زن و شوهر را به سمت نزدیکتر ایستادن یا متمایل شدن به یکدیگر هدایت کنید.

زن و شوهر می توانند به یکدیگر یا دوربین نگاه کنند. آنها را تشویق کنید که دست یکدیگر را بگیرند یا صورت را نوازش کنند. اگر می خواهند کمر را بگیرند یا بوسه پیشانی بکارند ، بگذارید. دنباله روی زوجین باشید.

 

3- بازوها را هنگام روبرو شدن قفل کنید

این نیز ژست کلاسیک است. این به بهترین وجهی است که بازوهای زن و شوهر به هم چسبیده اند. از آنها بخواهید به یکدیگر نگاه کنند یا بوسه بزنند.

این ایده ساده است اما برای افزودن تنوع و یا نشان دادن جزئیات پشت لباس عروس مناسب است.

 

4- همسری که پشت سر دیگری ایستاده است

ژستی که مشتری های شما پشت سر هم ایستاده اند نیز می تواند متنوع باشد. آنها می توانند گونه ها را ببوسند ، یا دستان خود را روی یکدیگر قرار دهند.

اگر زن و شوهر به اندازه کافی بازیگوش باشند ، این فرصت را پیدا می کنند تا در گوش یکدیگر زمزمه کنند. بنابراین آماده گرفتن عکسهای صریح و شیرین و خنده دار باشید!

تنوع دیگر داشتن عروس یا داماد پشت سر دیگری ، آغوش معکوس است. من دوست دارم عروس پشت داماد بایستد. برای مخلوط کردن امور ، من یا از عروس می خواهم که روی زمین بالاتر بایستد ، یا داماد بنشیند تا عروس بلندتر شود.

سپس از عروس خواهش می کنم که آغوش خود را به دور شوهر جدیدش ببندد. این وضعیت دوست داشتنی است و همیشه کار می کند ، مهم نیست که چه کسی آغوش او را بگیرد!

 

5- دست گرفتن

یک کلاسیک آسان ، روش های مختلفی برای ایجاد این ژست وجود دارد. اگر زن و شوهر از ژست گرفتن خجالتی هستند ، از آنها بخواهید که به راحتی دست یکدیگر را بگیرند و در حالی که دوربین را نادیده می گیرند ، با یکدیگر راه می روند. این می تواند یک یخ شکن عالی باشد. وضعیت طبیعی آنها را آرام کرده و حال و هوای عکسبرداری عروسی را به خود جلب می کند.

قدم زدن کنار هم رایج ترین نسخه ژست است. اما همچنین می توانید عروس یا داماد را چند قدم جلوتر بروید و فرد مقابل را هدایت کنید.

بعد از اینکه به عکاسی از زوجین که به سمت من می روند شلیک کردم ، اغلب از آنها می خواهم که برگردند و همان چیز را از پشت شلیک کنند. لباس عروس اغلب جزئیات جالب توجهی در پشت دارد. و این یک راه آسان برای نمایش این است.

تنوع دیگر این ژست به سادگی کلوزآپ است. شما می توانید با نشان دادن جزئیات عشقی را که زوجین در عکس های خود دارند ابراز کنید.

 

6- زوج نشسته

ژست های نشسته راحت تر و صحنه دارتر به نظر می رسند. حتماً یک نقطه تمیز و خشک برای این ژست ها انتخاب کنید.

مطمئن شوید که عروس باید چیزی برای نشستن داشته باشد زیرا هر دانه کمی روی لباس سفید دیده می شود.

زن و شوهر می توانند کنار هم بنشینند ، یا داماد پشت عروس زانو بزند. نگاه به همدیگر نزدیکی آنها را نیز افزایش می دهد.

می توانید تنوع زیادی به حالت های نشسته اضافه کنید. از زوجین بخواهید پشت به پشت بنشینند و به یکدیگر تکیه دهند.

همچنین ، می توانید از این ژست برای گرفتن عکس قبل از اولین نگاه استفاده کنید. چشم عروس و داماد را بپوشانید ، به آنها کمک کنید که بنشینند و چند عکس آرام بگیرید. سپس از آنها بخواهید که به یکدیگر نگاه کنند و واکنش های آنها را نیز بگیرند.

 

7- روی حلقه انگشتر فوکوس کنید

این ژست مورد علاقه عکاسان عروسی است ، چه برای نامزدی و چه جلسات عکس عروسی.

از زوجین بخواهید دستهایشان را (با حلقه ها!) کنار هم قرار دهند. نقطه کانونی را روی حلقه ها قرار دهید و از عمق میدان کم استفاده کنید تا عروس و داماد را در پس زمینه محو کنید.

 

8- بوسه بر روی دست

بوسه بر روی دست یک حرکت زیبا و صمیمی است ، نشانه ای از عشق است. زبان بدن چیزهای زیادی در مورد یک زن و شوهر می گوید ، و شما قطعاً می خواهید نزدیک بودن آنها را تجسم کنید.

نمای نزدیک از این ژست را در عکاسی عروسی خود بگنجانید. همچنین فرصتی عالی برای نشان دادن حلقه هاست. 

 

 

9- یک بوسه در حالی که روی نیمکت ایستاده اید

این یکی ژست عروسی معمولی نیست. اما کمک به مردم برای زدن این ژست بسیار سرگرم کننده است!

نیمکت یا هر چیزی را که داماد یا عروس می توانند روی آن بایستند پیدا کنید. از آنها بخواهید یکدیگر را ببوسند و یک خاطره سرگرم کننده از روز عروسی خود را منجمد کنند.

 

10- با هم دویدن

دویدن نماد آزادی است. از زوجین بخواهید راه بروند ، صحبت کنند یا به راحتی شروع به دویدن کنند. بخاطر داشته باشید که عروس ممکن است به دلیل لباس عروس به کمی کمک در دویدن نیاز داشته باشد.

لازم نیست در ساحل باشید. هر تنظیم طبیعی به خوبی کار می کند.

این حالت عروسی معمولی نیست زیرا صریح تر است و نمی توانید از قبل بگویید که چگونه بازی می شود. اما متوجه خواهید شد که چگونه این فعالیت کل عکسبرداری را به خود جلب می کند.

 

 

11- ژست بلند کردن

از داماد بخواهید عروس را بلند کند. ژست عروسی فوق العاده سرگرم کننده ای است و نمی توان خندید!

کل فرآیند را ضبط کنید و مطمئن شوید که عکسهای صریح گرفته اید. داماد را تشویق کنید تا روش های مختلف نگهداری عروس را امتحان کند.

هنگامی که آنها راحت و پایدار هستند ، می توانید از زن و شوهر بخواهید که یکدیگر را ببوسند. حتی با چشمان بسته نیز عالی عمل می کند.

این تصاویر نماد ثبات آنها و چگونگی اعتماد آنها به یکدیگر هستند.

 

12- ژست عروسی با حجاب

این ژست کلاسیک است که مورد پسند بسیاری از عکاسان عروسی است. این حتی بخشی از آلبوم عروسی خودم است که مربوط به ده سال پیش است.

حجاب ابزاری سرگرم کننده برای افزودن تنوع و علاقه به ژست های عروسی است. یک حجاب بلند را به لنز بکشید تا تاری منحصر به فرد و عمدی ایجاد کند.

از داماد بخواهید زیر حجاب برود. این لوازم جانبی عروس است اما داماد نیز می تواند با آن تعامل کند. به این ترتیب می توانید تصاویر سرگرم کننده و پویایی ایجاد کنید.

 

13- از لباس عروس به عنوان قاب استفاده کنید

پخش دامن لباس عروس روی زمین می تواند در چندین حالت عروسی که عروس نشسته اند استفاده شود.

اگر از بالا عکس می گیرید ، می توانید از لباس برای پر کردن قاب استفاده کنید. این زوج برجسته می شود و عناصر حواس پرتی را از بین می برد.

 

14- Flat-Lays را امتحان کنید

به عنوان یک عکاس عروسی ، مطمئناً ایده های واقعا خلاقانه ای در انبار دارید.

اگر فرصت شلیک از زمین های بالاتر را دارید ، از زوجین بخواهید که روی زمین دراز بکشند. باز هم ، مطمئن شوید که برای این حالت عروسی پتو دارید ، زیرا نمی خواهید لباس را خراب کنید.

این می تواند علاوه بر خلاقیت در کارنامه عکاسی عروسی شما باشد. می توانید اینگونه به نظر برسید که جفت پریده یا شناور است.

 

15- بوسه غوطه وری

ژست مورد علاقه من! در واقع ، شوهر من اصرار داشت که در عروسی ما چندین مورد از آنها را انجام دهد. بوسه غوطه وری یک ژست عروسی سرگرم کننده است.

قبل از بوسه ، به داماد بیاموزید که چگونه عروس خود را نگه دارد.

 

16- بوسه دزدیده شده در اتومبیل گریز

ژست ها باید هم از زوجین و هم از تنظیمات الهام بگیرند. برای زوج هایی که وسیله نقلیه منحصر به فردی دارند ، از این دو نفر که در ماشین نشسته اند عکس بگیرید.

ماشین به شما امکان می دهد تا صمیمیت را در عکس های خود وارد کنید و می توانید از آینه دید عقب برای گرفتن بوسه سریع استفاده کنید!

 

17- “ما برنده شدیم!” ژست عروسی

عکاسی از عروسی همیشه ایجاد تصاویر زیبا و صمیمی نیست. بنابراین در اینجا یک ژست عروسی پرانرژی و سرگرم کننده دیگر آورده شده است. نشان دهید که این زوج از جشن گرفتن عشق و عروسی خود چقدر خوشحال هستند.

 

اگر به طور طبیعی بیاید بهتر است اما می توانید آن را با سوالات سرگرم کننده ای که هیجان زده می کنند تسهیل کنید آن را مجبور نکنید زیرا به نظر مصنوعی می رسد ، اما اگر می بینید که احساس می کنند یکدیگر را “برده اند” ، از این ایده استفاده کنید!

 

مطالب مرتبطانواع پرتره عروس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *