نیکون در حال ساخت کارخانه جدید لنز به ارزش 224 میلیون دلار

نیکون در حال ساخت کارخانه جدید لنز به ارزش 224 میلیون دلار

نیکون در حال بررسی سرمایه گذاری مجدد در تولید لنز در سرزمین ژاپن از طریق توسعه جدید تاسیسات خود در شهر اوتاوارا است که در حال حاضر میزبان تنها کارخانه اپتیک ژاپنی باقی مانده است.

 

قیمت انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

کارخانه جدید لنز نیکون به ارزش 224 میلیون دلار

کارخانه جدید لنز نیکون به ارزش 224 میلیون دلار

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای فیلمبرداری

 

دیروز، چندین نشریه گزارش دادند که نیکون در ژاپن سرمایه گذاری مجدد خواهد کرد و در کارخانه اصلی شرکت تابعه خود توچیگی نیکون، واقع در شهر اوتاوارا در استان توچیگی کارخانه جدید احداث خواهد کرد. هدف افزایش ظرفیت تولید لنزهای مورد استفاده در میکروسکوپ ها، دوربین ها و تجهیزات نوردهی نیمه هادی خواهد بود. این گزارش ها اضافه می کند که این تاسیسات بیش از 30 میلیارد ین (حدود 224 میلیون دلار) هزینه خواهد داشت و این شرکت قصد دارد عملیات تاسیسات را در سال 2026 آغاز کند.

در حالی که گزارش‌ها نشان می‌دهند که برنامه‌هایی از قبل در حال اجرا هستند، نیکون می‌گوید که این کار به سختی انجام شده است.

راه اندازی کارخانه جدید لنز نیکون

راه اندازی کارخانه جدید لنز نیکون

یک سخنگوی نیکون ژاپن گفت: بله، درست است که ما در حال بررسی ساخت یک ساختمان جدید هستیم. با این حال، در این مرحله، ما در حال بررسی جزئیات خاص هستیم و هنوز تصمیمی برای سرمایه گذاری به عنوان یک شرکت نگرفته ایم.

نیکون ژاپن رقم سرمایه گذاری را به صورت کامل تایید نکرد، اما این اعداد را نیز رد نکرد.

چرخش کامل

در سال 2020 و زمانی که نیکون در عمیق ترین رکود مالی خود قرار داشت، این شرکت از ساخت دوربین ژاپنی خود جلوگیری کرد و امکانات خود را به تایلند منتقل کرد. کمتر از سه ماه بعد، نیکون دو تا از سه تأسیسات تولید لنز مستقر در ژاپن را نیز تعطیل کرد و نیروی کار و عملیات خود را در کارخانه در شهر اوتاوارا تجمیع کرد. عملیات در آن دو کارخانه دیگر در مارس 2021 متوقف شد.

اما اکنون، دو سال بعد، به نظر می‌رسد که نیکون از رکود خود بیرون آمده و حداقل در موقعیتی است که به فکر بازگشت به مسیر دیگر و گسترش تولیدات خود در ژاپن است. به نظر می رسد که این شرکت همه چیز را به درستی انجام می دهد و این واقعیت که حتی در حال بررسی چنین سرمایه گذاری عظیمی است، دلیل محکم تری برای این موضوع است.

مطالب مرتبط: عکاسی از حباب یخ زده صابون
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *