نور جایگزین رینگ لایت

استفاده از رینگ لایت یا رینگ فلاش به تولید نور زیبا ، حتی در سطح چهره سوژه شما کمک می کند. این یک ابزار ایده آل برای پرتره یا کارهای نزدیک است زیرا هیچ سایه ای از نور وجود ندارد.

با این حال ، یک رینگ لایت یا فلش حلقه ای می تواند ابزاری گران قیمت باشد. در اینجا نحوه ایجاد جلوه ای مشابه با ابزاری که امیدوارم از قبل در اختیار شما باشد وجود دارد.

رینگ لایت

رینگ لایت

آنچه شما نیاز دارید:
دوربینی با کنترل نوردهی دستی
یک سه پایه
یک تلویزیون یا مانیتور صفحه نمایش بزرگ که می تواند یک تصویر ثابت را نمایش دهد.

مرحله 1: 

تصویر رینگ لایت را از اینجا بارگیری کنید (وضوح 1080p و وضوح 4K). روش دیگر ، شما می توانید تصویر خود را در یک برنامه ویرایش ایجاد کنید.

تصویر را روی صفحه نمایش دهید. روشنایی و / یا کنتراست را زیاد کنید تا سطح سیاه عمیق باشد و حلقه سفید خوب و روشن باشد.

دوربین را روی سه پایه قرار دهید و آن را در مقابل صفحه قرار دهید. ممکن است لازم باشد تا ارتفاع و موقعیت را تنظیم کنید تا دوربین مستقیماً در مرکز دایره سیاه وسط قرار گیرد.

مرحله 2:

اکنون زمان خوبی برای خاموش کردن چراغ ها و تعیین میزان نوردهی صحیح از صفحه نمایش است.

ممکن است بهتر باشد حساسیت ISO را به 1600 یا 3200 کاهش دهید زیرا بیشتر در تاریکی عکس خواهید گرفت. سوژه (یا خودتان) را در کادر قرار دهید. دوربینی با صفحه دوار به درست موقعیت یابی کمک می کند ، یا می توانید از طریق آزمون و خطا آزمایش کنید. اگر سوژه شما دائماً در حال تغییر وضعیت است ، مطمئن شوید که فوکوس خودکار را روشن کرده اید ، در غیر این صورت فوکوس دستی را تنظیم کرده و سوژه خود را ثابت نگه دارید.

مرحله 3:

عکس های خود را بگیرید و در صورت روشن بودن بیش از حد یا تاریکی نوردهی را تنظیم کنید.

بسته به صفحه نمایش شما ، نور خیلی سریع می افتد. مطمئن شوید که در جایی که لکه شیرین نسبت به اندازه صفحه و روشنایی آن مناسب است ، کار کنید.

هنگام گرفتن عکس ، باید چهره سوژه خود را به طور مساوی روشن ، با نور گیر دایره ای در چشم آنها ، ببینید.

چراغ حلقه ای دایره ای شکل یکنواخت و چاپلوسانه ای به شما می دهد زیرا شما از شکل دور چشم تقلید می کنید ، اما همچنین می توانید برای برخی جلوه های زیبا شکل مربع یا مثلث ایجاد کنید.

مطالب مرتبط:  رینگ لایت سینمایی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *