نورپردازی در عکاسی از محصولات

دستیابی به نورپردازی متناسب با محصولات مختلف برای بسیاری از مشاغل آنلاین مهم است. در عکاسی تجارت الکترونیک ، رنگ ، اندازه و براقیت از یک شی به شی دیگر بسیار متفاوت است. بیایید تنظیمات نهایی نورپردازی محصول را بیاموزیم که تنوع و کیفیت تصویر را در اختیار شما قرار می دهد تا استودیوی تجارت الکترونیک شما کارآمدتر شود.

در اینجا هدف ما این است که یک عکس محصول زیبا ، در زمینه سفید ، با یک بازتاب تمیز در زیر دریافت کنیم.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: بهترین سایز رینگ لایت

 

تنظیم روشنایی باید متنوع ترین حالت ممکن باشد. ما می خواهیم مطمئن شویم که از هر محصول متوسطی که عکاسی می کنیم ، نتیجه عالی خواهد بود. صرفه جویی در وقت برای استفاده از تصاویر با یک نتیجه ثابت ، بسته به تعداد محصولاتی که عکاسی می کنید ، می تواند تأثیر واقعی بر تجارت شما داشته باشد. با استفاده از تجهیزات روشنایی مناسب نیازی به روتوش نیست. قدرت خروجی و رنگها از یک عکس به دیگری ثابت می مانند.

روشنایی مناسب برای عکاسی از محصولات

ابتدا یک میز سفید را با یک صفحه اکریلیک سفید و براق بپوشانید. این امر بازتاب محصول زیر را نشان می دهد. سپس صفحه مشابه دیگری به صورت عمودی 100 سانتی متر پشت میز قرار می گیرد. این صفحه با یک Softbox 90×120 سانتی متر دارای نور پس زمینه است که روشنایی یکنواخت و تمیز پس زمینه را تضمین می کند. برای این کار از Siros 800S تنظیم شده روی 400 J استفاده شده است.

ثانیاً ، Octabox 150 70 سانتی متر بالاتر از جسم قرار می گیرد و روشنایی کلی کل مجموعه و شی را فراهم می کند. ممکن است کمی بزرگ به نظر برسد ، اما نرمی این نور کنتراست عکس ها را کاهش می دهد و تضمین می کند که روی اجسام براق و بسیار تیره و حتی سفید کار می کند. چراغ استودیو مورد استفاده در Octabox یک Siros 400S است که روی 132 ژول تنظیم شده است.

برای دادن جلوه سه بعدی به جسم ، مهم است که جهت خاصی در نورپردازی داشته باشید. Octabox 75 کوچکتر از راست (یا از چپ!) وظیفه این کار را بر عهده دارد. این زاویه در حدود 35 درجه و در فاصله 90 سانتی متری از جسم قرار دارد. در اینجا ، من از Siros 400S در 283 ژول استفاده می کنم.

تنها جزئیات کوچکی که نور را سفارشی می کند یک مقوای سفید یا مشکی در طرف مقابل Octabox 75 است. از سفید برای اشیاء تیره و براق استفاده کنید در حالی که مشکی کنتراست اجسام بسیار روشن و/یا کنتراست کم را افزایش می دهد.

مطالب مرتبط:  عکاسی خبری
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *