میکروفن مناسب برای پادکست

بهترین میکروفون پادکست در حال حاضر چیست؟ این موضوع همیشه بحث برانگیز است.  واقعاً برای اجرای پادکست مناسب به چه کیفیتی نیاز دارید.

بهترین میکروفن پادکست ارزان ، Samson Q2U است. این یک نقطه شروع عالی برای هر پادکست است. برای بودجه بیشتر و حتی کیفیت بالاتر ، به Rode Procaster مراجعه کنید. سپس ، اگر حرفه ای هستید ، Shure SM7b را با بهترین کیفیت ممکن توصیه می کنیم.

در اینجا همه میکروفون های پادکست مورد علاقه ما بر اساس سطح آمده است: سطح مبتدی ، کیفیت بالا و حرفه ای.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت رنگی RGB

 

چرا میکروفن پادکست خوب مهم است؟

به نظر می رسد واضح است ، اما این یک سوال مهم است – چرا باید برای سرمایه گذاری روی یک میکروفون پادکست خوب تلاش کرد؟

تعداد زیادی پادکست با افراد در مکان های مختلف ، با استفاده از ابزارهایی مانند Skype و Google Hangouts ضبط می شود ، بنابراین کیفیت اتصال می تواند به اندازه میکروفون شما مهم باشد. دیگران به صورت حضوری ضبط می کنند ، بنابراین محیط و تکنیک میکروفن نقش مهمی را ایفا می کنند. با این حال ، اگر ضبط کنید ، نمی توان انکار کرد که پادکست ضبط شده بر روی میکروفون با کیفیت مناسب بسیار حرفه ای تر از کسی است که با میکروفون کوچک هدست صحبت می کند.

به هر حال ، این میکروفن است که صدای شما را ضبط می کند و آن را از امواج صوتی فیزیکی به بیت و بایت دیجیتال تبدیل می کند. یک میکروفون خوب می تواند صدها دلار هزینه داشته باشد ، اما خوشبختانه گزینه های بسیار مقرون به صرفه تری وجود دارد.

این بدان معناست که اگر شما چیزی بخرید ، کمیسیون کمی دریافت می کنیم ، اما هزینه اضافی برای شما ندارد. نگران نباشید ، ما همیشه با نظرات خود صادق ، باز ، بی طرف هستیم – ما فقط موارد خوب را توصیه می کنیم – اما این درآمد وابسته به ما کمک می کند تا سایت را فعال نگه داریم.

1- سامسون Q2U

میکروفونی که اغلب توصیه می کنم افراد با آن شروع به کار کنند سامسونگ Q2U است. این یک میکروفن کوچک واقعاً همه کاره است که هم XLR و هم USB است. همچنین کیفیت قابل توجهی نسبت به میکروفن هدست ارزان قیمت یا میکروفون داخلی شما دارد.

2- ATR2100

میکروفون جایگزین و بسیار مشابه ATR2100 است که اغلب ذکر می شود. هرچند چیز زیادی برای گفتن بین این دو وجود ندارد و سامسون معمولاً ارزانتر است ، بنابراین همه چیز به هزینه بستگی دارد.

3- Rode Smartlav+

+ Rode Smartlav+ یک میکروفن لاوایر یا یقه ای است که مخصوص گوشی های هوشمند ساخته شده ، بنابراین روی تلفن مدرن با ورودی 3.5 میلی متری (یا آداپتور برق 3.5 میلی متری> برای آیفون های جدید) مانند یک رویا کار می کند.

مطالب مرتبط: وینیت چیست و چگونه آن را حذف کنیم؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *