میکروفن مناسب برای راهنمای تور

سیستم راهنمای تور یک سیستم ارتباطی بی سیم قابل حمل است که به یک راهنما اجازه می دهد تا با گروهی از مردم صحبت کند. یک سیستم متشکل از یک فرستنده با میکروفون برای راهنما ، گیرنده هایی با هدفون برای مخاطبان و (غالباً) یک کیف ذخیره کننده شارژر است.

برای گرفتن بهترین نتیجه از سیستم راهنمای تور مهم است که از مناسب ترین میکروفون استفاده شود. اگر سیگنال صوتی بی کیفیتی وارد سیستم کنید ، می توانید فقط سیگنال صوتی بی کیفیت را از آن خارج کنید. اگر میکروفون صحیح استفاده نشود ، اعضای مخاطب سیستم را در بهترین کیفیت ممکن نمی شنوند.

طیف گسترده ای از میکروفون ها برای سیستم های راهنمای تور برای کاربردها و محیط های مختلف در دسترس است. متداول ترین نوع آن میکروفن یقه ای است.

میکروفون یقه ای

این میکروفون به سوکت میکروفون در بالای فرستنده متصل است و به لباس های قفسه سینه راهنما بسته می شود. میکروفون باید مستقیماً زیر چانه رو به دهان قرار گیرد.

نکته. جا دادن میکروفون به صورت مرکزی مهم است بنابراین وقتی راهنما هنگام صحبت نگاه می کند و سر آنها را می چرخاند ، ورودی به میکروفون ثابت می ماند. میکروفون همچنین باید از هرگونه جواهرات ، زیپ ها یا بند بند جدا شود ، زیرا در صورت تماس ، این باعث ایجاد صدا می شود.

میکروفون های یقه ای برای تورهای داخلی در مناطق آرام ایده آل هستند.

میکروفون هدبند

این میکروفون همچنین به سوکت میکروفون در قسمت بالای فرستنده متصل است و روی سر قرار می گیرد. قاب میکروفون در پشت سر راهنما پوشیده شده و روی گوش قرار می گیرد. سپس رونق میکروفون قابل تنظیم در جلوی دهان معلق می شود. این میکروفون ها برای تورهای طولانی بسیار سبک وزن و راحت هستند.

از آنجا که میکروفون در مجاورت دهان راهنما نیز قرار می گیرد ، صدای بسیار مطلوبی را ایجاد می کند و میزان صدای اضافی پس زمینه را کاهش می دهد. این میکروفون برای گشت و گذار در مناطق پر سر و صدا (بنابراین راهنما مجبور نیست فریاد بزند) و مناطق آرام (بنابراین راهنما می تواند زمزمه کند) ایده آل است. در داخل و خارج از خانه قابل استفاده است.

از آنجایی که میکروفن به دور سر پوشیده شده است ، می توان از آن برای تورهای فعال مانند رامبلینگ ، اسب سواری ، دوچرخه سواری و تورهای سگو استفاده کرد.

 

میکروفون پلاگین

فرستنده سیستم راهنمای تور با میکروفون پلاگین .jpg این میکروفون مستقیماً به سوکت میکروفون فرستنده متصل می شود و هنگامی که تور دارای چندین راهنما باشد از آن استفاده می شود. این میکروفن جهت دار برای رد کردن صدای پس زمینه طراحی شده است و باید با رو به جلوی دهان مجری استفاده شود.

این میکروفون برای زمانی که ارائه توسط چندین راهنما انجام می شود ایده آل است ، زیرا می تواند به راحتی و بین افراد منتقل شود. همچنین برای هر مصاحبه یا مشارکت مخاطبان در طول تور ایده آل است.

 

میکروفون یکپارچه

فرستنده دارای یک میکروفون داخلی در قسمت داخلی است. میکروفون یکپارچه در صورت خراب شدن یا گم شدن میکروفون خارجی در هنگام گشت و گذار می تواند به عنوان پشتیبان تهیه شود.

وقتی میکروفون خارجی به سوکت میکروفون متصل می شود این میکروفن قطع می شود.

نکته. برای گرفتن بهترین نتیجه از میکروفون یکپارچه ، هنگام صحبت باید آن را نزدیک دهان قرار دهید.

با وجود گزینه های مختلف میکروفون راهنمای تور بالا ، می توانید در هر زمان با فشار دادن دکمه بالای فرستنده میکروفن را بی صدا کنید. LED آبی برای نشان دادن خاموش بودن میکروفون چشمک می زند.

نکته. در صورت نیاز راهنمای راهنمای بحث در مورد موارد محرمانه در طول تور ، میکروفن را بی صدا کنید. به راحتی فراموش می شود که برد فرستنده بی سیم تا 120 متر است. مهمانان شما ممکن است نتوانند صدای طبیعی شما را بشنوند اما با این حال هر کلمه ای را می شنوند ، حتی اگر در اتاق دیگری باشید!

لطفا توجه داشته باشید کلید بی صدا سوکت aux را قطع نمی کند.

مطالب مرتبطروش های کاهش حجم عکس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *