موارد استفاده از رینگ لایت

رینگ لایت چگونه کار می کند؟

در عصر عکاسی از تلفن های هوشمند ، رینگ لایت LED یکی از لوازم جانبی عکاسی است که به طور فزاینده ای رایج است. برخی از رینگ لایت ها سلفی مستقیماً به تلفن هوشمند شما متصل می شوند. سایر کیت های رینگ لایت علاوه بر خود رینگ لایت LED ، می توانند شامل پایه سه پایه ، حلقه گردن و شارژر باشند.

رینگ لایت نور ملایم و مستقیمی را روی سوژه ایجاد می کند و سایه ها را به حداقل می رساند. وقتی با استفاده از رینگ لایت عکس می گیرید ، لنز دوربین را در مرکز حلقه قرار دهید. این اطمینان می دهد که سوژه شما از جهت دوربین به طور مساوی روشن می شود. منابع نور دیگر ممکن است در بعضی از قسمتهای یک موضوع روشنایی درخشان تولید کنند در حالی که سایرین را در سایه ای خشن قرار می دهند. در مقابل ، یک رینگ لایت که به طور صحیح روی پایه روشنایی آن تنظیم شده باشد ، یکنواختی را برای نحوه روشن شدن سطح فراهم می کند.

رینگ لایت فلورسنت یک نور سفید نسبتاً روشن تولید می کند. بیشتر رینگ لایت های امروزی از چراغهای LED استفاده می کنند که معمولاً جلوه نرمتری دارند. بسیاری از چراغ های حلقه ای LED ، یا از طریق کم نور داخلی یا برنامه تلفن های هوشمند ، قابل تنظیم هستند. رینگ لایت های قابل تنظیم قابلیت انعطاف پذیری بیشتر و کنترل بیشتر دمای رنگ را دارند و به طور معمول بهترین گزینه برای عکاسی و فیلم برداری حرفه ای هستند.

4 روش استفاده از رینگ لایت

متخصصان عکاسی و علاقه مندان به طور یکسان در کارهای خود از رینگ لایت استفاده می کنند.

رینگ لایت برای عکاسی ماکرو

در عکاسی ماکرو – عکاسی از نزدیک از سوژه های بسیار کوچک – رینگ لایت به دستیابی به نوری کمک می کند که در هر عکس به طور مساوی متعادل باشد. یک رینگ لایت که در جلوی دوربین نصب شده به یک عکاس ماکرو اجازه می دهد تا در هر عکس جدید به نور ثابت برسد.

رینگ لایت برای کلوزآپ های بسیار دقیق

رینگ لایت ها بهترین گزینه روشنایی برای پروژه های عکاسی و فیلمبرداری از نزدیک مانند آموزش های آرایش هستند. این باعث می شود که آنها به ویژه برای هنرمندان آرایش مفید باشند.

رینگ لایت برای تولید فیلم

فیلمبرداران و فیلمبرداران اغلب در تنظیمات روشنایی خود از رینگ لایت استفاده می کنند ، به طور معمول در کنار سایر ابزارها مانند سافت باکس. رینگ لایت که در جلوی دوربین چسبانده شده است هنگامی که از سوژه ای که سر آن زیاد به اطراف حرکت می کند فیلمبرداری می کنید مفید است. به شرطی که سوژه خیلی دور نشود ، آنها همیشه در نور باقی می مانند.

رینگ لایت برای سلفی گوشی های هوشمند

اگر می خواهید بهترین ویژگی های چهره خود را به نمایش بگذارید ، هنگام گرفتن عکس سلفی از رینگ لایت زیبایی استفاده کنید. جلوه رینگ لایت به شما کمک می کند تا با تنظیم روشنایی نسبتاً ساده به نور ثابت برسید.

مطالب مرتبط:  بهترین رینگ لایت برای Tik Tok

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *