مسابقه عکاسی Nikon’s Small World

جشن 47 سالگی تصاویر ثبت شده توسط میکروسکوپ نوری

دنیای کوچک نیکون به عنوان انجمن پیشرو برای نمایش زیبایی و پیچیدگی زندگی از طریق میکروسکوپ نوری در نظر گرفته می شود. مسابقه فوتومیکروگرافی برای هر کسی که به میکروسکوپ و عکاسی علاقه دارد آزاد است. مسابقه ویدیویی تحت عنوان Small World In Motion شامل هر فیلم یا عکس دیجیتالی تایم لپس گرفته شده از طریق میکروسکوپ می شود.

 

خرید انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت حرفه ای

 

مسابقه فوتومیکروگرافی

رقابت Nikon’s Small World برای اولین بار در سال 1975 به عنوان وسیله ای برای شناسایی و تحسین تلاش های افرادی که با عکاسی از طریق میکروسکوپ نوری درگیر هستند آغاز شد. از آن زمان، Nikon’s Small World به ویترینی پیشرو برای عکاسان میکروگراف از گسترده ترین رشته های علمی تبدیل شده است.

مسابقه ویدیو

در سال 2011، نیکون اعلام کرد که شروع به پذیرش فیلم‌هایی که از طریق میکروسکوپ گرفته شده‌اند، به عنوان یک دسته جدید در سی و هفتمین مسابقه سالانه عکاسی جهان کوچک نیکون خواهد کرد. این دسته بندی جدید با عنوان دنیای کوچک در حرکت، هر فیلم یا عکاسی دیجیتالی تایم لپس گرفته شده از طریق میکروسکوپ را در بر می گیرد و رشته ای جدید و متمایز را به رقابت اضافه می کند.

فلورسنت دست غول پیکر روز ماداگاسکار برنده چهل و هشتمین مسابقه سالانه میکروسکوپ عکس جهان کوچک نیکون شد.
جایزه مقام اول امسال به گریگوری تیمین به سرپرستی دکتر میشل میلینکوویچ در دانشگاه ژنو برای تصویر قابل توجه او از دست جنینی یک گکو غول پیکر روز ماداگاسکار تعلق گرفت.

توسعه جنین گورخرماهی برنده دوازدهمین مسابقه سالانه نیکون Small World in Motion شد.
ویدیوی برنده امسال نیکون Small World in Motion فرآیندهای رشد و تغییرات تکاملی یک گورخرماهی را به نمایش می گذارد.

تصویر شاخص
بافت سینه که سلول‌های میواپیتلیال انقباضی را نشان می‌دهد – مقام دوم، مسابقه فوتومیکروگرافی 2022

ابزار نیکون

Nikon Instruments پیشرو در فناوری‌های نوری و تصویربرداری مبتنی بر میکروسکوپ برای علوم زیستی و بخشی از سیستم تجاری Nikon Healthcare است.

MicroscopyU

وب سایت MicroscopyU نیکون دارای پشتیبانی فنی و اطلاعات به موقع در مورد تمام جنبه های میکروسکوپ نوری، فوتومیکرووگرافی و تصویربرداری دیجیتال است.

مطالب مرتبط: 6 نکته در نورپردازی رامبراند
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *