لنزهای تله برای گوشی موبایل

یک لنز تله فوتو ، که گاهی اوقات تله نامیده می شود ، سوژه شما را به گونه ای بزرگ می کند که برای عکاسی عمیق یا فیلمبرداری ایده آل است. در مورد حالت پرتره روی دوربین گوشی خود فکر کنید ؛ شما عاشق آن بوکه تار هستید ، درست است؟

خوب ، افزودن یک لنز تله فوتو تلفن هوشمند این اثر را بهبود می بخشد و مزایای آنها به همین جا ختم نمی شود. به هر حال نباید از زوم دیجیتالی گوشی هوشمند خود استفاده کنید و جلوه زوم لنزهای تله این مشکل را حل می کند. 2020 دارای گزینه های بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه است ، بنابراین ما آنها را تجزیه و تحلیل می کنیم.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: بهترین رینگ لایت برای کاشت مژه

 

بنابراین ، اثر لنز تله فوتو چگونه بر روی تلفن های هوشمند اتفاق می افتد؟ خوب ، آنچه در حال رخ دادن است ، تغییر در فاصله کانونی یا فاصله کانونی موثر است ، زیرا دوربین تلفن شما متفاوت از دوربین معمولی است. فاصله کانونی بالاتر در یک لنز تله به معنی زوم بیشتر است. 

یک تله فوتو ، که گاهی اوقات در عکاسی سنتی لنز زوم نیز نامیده می شود ، معمولاً حدود 58-60 میلی متر است. برای مقایسه ، یک لنز واید معمولاً حدود 18 میلی متر است. با دوربین DSLR یا دوربین بدون آینه ، لنزها دارای فاصله کانونی قابل تنظیم هستند. متأسفانه ، یکی از اشکالات عکاسی با تلفن های هوشمند این است که فاصله کانونی قابل تنظیم هنوز قابل استفاده نیست.

حتی با این وجود ، عکس ها و ویدئوهای متنوعی که می توانید با لنزهای متعدد دوربین گوشی های هوشمند و تنظیم دوربین سه گانه دریافت کنید بسیار دیدنی هستند.

به دلیل زوم عالی یک لنز تله فوتو ، آنها برای عکاسی پرتره و سایر ژانرها ایده آل هستند. حیات وحش ، مناظر شهری و ویدئو نیز برای زوم اپتیکال لنزهای تلفن هوشمند شما کاربردهای مناسبی دارند. در مورد خرید برخی از گزینه های ارزان مراقب باشید زیرا آنها قابلیت زوم غیر واقعی دارند. 22 برابر!!! این میزان دو برابر نیاز شما برای عکاسی ماکرو از تلفن هوشمند است.

مهمترین نکته ای که هنگام خرید یک لنز تله تلفن همراه باید در نظر بگیرید فاصله کاری آن است یا اینکه برای رسیدن به فوکوس واضح چقدر باید از سوژه فاصله داشته باشید. در شرایط خاصی ترکیب زوم اپتیکال iPhone 11 Pro Tele و Moment 58mm Tele Lens 4x برای عکاسی شبه ماکرو بسیار مناسب است. در نظر بگیرید که برای چه چیزی می خواهید از لنز استفاده کنید و یک لنز با فاصله کار سازگار بخرید.

وقتی صحبت از کیفیت می شود ، آنچه را که پرداخت می کنید دریافت می کنید – این لیست هیچ تفاوتی با هم ندارد. دنیای عکاسی با موبایل به طرز چشمگیری مملو از لوازم جانبی ارزان قیمت است و باید هنگام خرید مراقب باشید.

مطالب مرتبط:  روش های کاهش لرزش دوربین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *