لوازم جانبی مورد نیاز برای عکاسی

اگر تازه شروع به عکاسی می کنید ، چند قطعه اصلی از تجهیزات ضروری وجود دارد که باید داشته باشید. هنگامی که مهارت های عکاسی خود را ارتقا دادید ، می توانید در تجهیزات عکاسی بیشتری سرمایه گذاری کنید.

با فرض اینکه در حال حاضر دوربین مناسبی برای عکاسی دارید ، در اینجا یک لیست ضروری تجهیزات عکاسی برای شروع کار وجود دارد.

سه پایه دوربین

کمتر لوازم جانبی دوربین به اندازه سه پایه همه کاره و ضروری است. چه در حال عکاسی از مناظر طبیعی ، پرتره ، شب ، خیابان و یا حتی عروسی باشید ، در یک زمان یا مکان دیگر به سه پایه احتیاج خواهید داشت.

سه پایه در تنظیمات کم نور بسیار مفید است زیرا ثبات سه پایه به شما امکان می دهد بدون هیچ لرزش دوربین عکسبرداری با نوردهی طولانی تر انجام دهید.

ریموت شاتر

ریموت شاتر از لوازم جانبی بسیار مفید است زیرا به شما امکان می دهد بدون لمس فیزیکی بدنه دوربین “عکس بگیرید” ، که احتمال لرزش دوربین و تاری تاری را از بین می برد. بیشتر اوقات همراه با سه پایه استفاده می شود.

لنز پرایم

با پیشرفت در مهارت های عکاسی ، در نهایت انواع مختلفی از لنزها را از Beachcamera.com جمع آوری می کنید که به شما امکان می دهد انواع عکس ها را بگیرید. اما در ابتدا ، بهتر است با یک لنز پرایم شروع کنید.

چرا لنز پرایم؟ زیرا عدم توانایی در بزرگنمایی می تواند موارد زیادی را در مورد تکنیک های مناسب ترکیب به شما یاد دهد. با استفاده از لنز دوربین ثابت ، باید بیشتر در عکس های خود فکر کنید ، که باعث افزایش مهارت های شما می شود و به پیشرفت سریعتر شما کمک می کند.

از نظر کانن و نیکون ، لنز 50 میلیمتری f / 1.8 Prime ارزانترین لنز در بین لنزها است و این یک قطعه عالی برای عکاسی برای مبتدیان است.

تجهیزات نورپردازی عکاسی

هر عکاسی در بعضی مواقع به فلاش نیاز دارد ، حتی اگر قصد عکسبرداری در تاریکی را ندارید. اما از فلش داخلی در بدنه دوربین خود استفاده نکنید. در عوض ، کمی صرف تجهیزات نورپردازی عکاسی خود کنید و یک واحد فلاش اکسترنال در کنار لوازم جانبی خریداری کنید.

کارتهای حافظه SD

برای عکاسی داشتن یک کارت SD کوچکتر از یک کارت SD بزرگ به عنوان یکی از لوازم جانبی بهتر است. به این ترتیب ، اگر کارت هرگز خراب شود ، شما هنوز هم دیگران را دارید که می توانید استفاده کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که به خاطر خراب شدن تنها کارت حافظه نتوانید عکس بگیرید.

کیت تمیز کننده دوربین

آلودگی ، گرد و غبار و رطوبت می تواند به بدنه دوربین ، لنزها و لوازم جانبی وارد شود. در بدترین حالت ممکن است دوربین و لنزهای گران قیمت شما آسیب دائمی ببینند.

غفلت از نگهداری دوربین ممکن است گرانترین اشتباهی باشد که می توانید مرتکب شوید. به همین دلیل است که باید بیاموزید چگونه خود را با کیت تمیز کردن دوربین به درستی تمیز کنید.

بند دوربین

یکی از لوازم جانبی ضروری بند دوربین است. به محض داشتن سایر موارد ذکر شده در بالا ، باید یک بند دوربین با کیفیت به دست آورید. تفاوت بند خوب و بند کیت مانند شب و روز است و پشیمان نخواهید شد.

کیف دوربین

هنگامی که همه موارد ذکر شده را خریداری کردید ، باید همه آنها را با یک کیف مناسب طراحی شده برای کار حمل کنید. لوازم جانبی عکاسی فقط درصورتی مفید است که وقتی می خواهید عکس بگیرید آن را همراه خود داشته باشید! بنابراین حتما به فکر خرید یک کیف خوب باشید.

تجهیزات استودیوی عکاسی

اگر می خواهید در راه اندازی یک استودیوی کوچک شروع به کار کنید و با چراغ ها ، مدل ها و پس زمینه کار کنید ، باید چند قطعه اصلی تجهیزات استودیوی عکاسی را در کنار سایر لوازم جانبی عکاسی به این لیست اضافه کنید.

یک لباس کاملاً حرفه ای استودیوی عکاسی احتمالاً چراغهای بیشتری نسبت به انگشتان شما دارد. اگر به تازگی شروع به کار کرده اید ، با برخی از چراغ های جعبه نرم سطح ورودی یا چراغ های چتر شروع کنید. 

این لیست شما را در مسیر درست هدایت خواهد کرد ، مهم نیست که می خواهید در کدام ژانر عکاسی فعالیت کنید.

خرید تجهیزات عکاسی از فروشگاه مینیاتور

لینک های مرتبط

لوازم جانبی عکاسی

لوازم جانبی دوربین عکاسی

لوازم جانبی دوربین

برچسب ها: لوازم جانبی عکاسی ، قیمت لوازم جانبی عکاسی ، فروش لوازم جانبی عکاسی ، خرید لوازم جانبی عکاسی ، لوازم جانبی دوربین عکاسی ، قیمت لوازم جانبی دوربین عکاسی ، فروش لوازم جانبی دوربین عکاسی ، خرید لوازم جانبی دوربین عکاسی ، لوازم جانبی دوربین ، قیمت لوازم جانبی دوربین ، فروش لوازم جانبی دوربین ، خرید لوازم جانبی دوربین