قوانین عکاسی در کره شمالی!!!

یکی از سوالاتی که برای گردشگرانی که به کره شمالی سفر می کنند پرسیده می شود این است که آیا آنها اجازه عکاسی در کره شمالی را دارند یا خیر. به هر حال، تصاویر شما در کنار سربازان کره شمالی و در مرزهای تحت حفاظت شدید، یک پست اینستاگرامی عالی ایجاد می کند.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: بهترین رینگ لایت برای آرایشگاه

 

یک جستجوی سریع در گوگل شما را با شک و تردید پر خواهد کرد زیرا مقالات زیادی از افرادی که ظاهراً عکس‌های «غیرقانونی» را از کشور «دزدیده‌اند» منتشر می‌کنند. در واقعیت، اکثریت قریب به اتفاق این موارد طعمه کلیکی است.

بسیاری از مردم از شنیدن این که در واقع می‌توانید عکس‌های زیادی در کشور بگیرید، شگفت‌زده می‌شوند. و بله، پس از آن نیز می توانید این تصاویر را در رسانه های اجتماعی و وبلاگ خود آپلود کنید!

فقط چند قانون برای گرفتن عکس وجود دارد:

عکاسی از مناطق نظامی ممنوع است

مانند بسیاری از کشورها، عکس های پست های بازرسی و نظامی به شدت ممنوع است. فقط در سفر به DMZ می توانید با یکی از سربازان عکس بگیرید.

عکاسی از سایت های ساختمانی ممنوع است

این تا حد زیادی به این دلیل است که ارتش اغلب در سایت های ساخت و ساز کار می کند.

عکس مجسمه/پرتره رهبر

بنای یادبود بزرگ Mansudae مکانی مقدس برای کره ای ها برای ادای احترام به رهبران است. هنگام عکس گرفتن، باید دستان خود را در کنار خود نگه دارید و احترام بگذارید. بدون داشتن چهره های خنده دار! همچنین باید مطمئن شوید که هر دو مجسمه در عکس گنجانده شده اند و در کادر عکس بریده نشده اند.

به راهنماهای خود گوش دهید

ممکن است استثناهایی در قاعده عدم عکسبرداری فقط برای اماکن نظامی و ساختمانی وجود داشته باشد، و اگر جایی وجود دارد که مجاز به عکس گرفتن از آن نیستید یا هر چیزی که نباید از آن عکس بگیرید، راهنمایان کره شمالی شما با مهربانی به شما اطلاع خواهند داد. . این ممکن است شامل فروشگاه‌های هدیه، داخل برخی موزه‌ها یا گرفتن عکس از برخی پرتره‌های رهبران باشد. اگر از چیزی که از آن راضی نیستند عکس بگیرید، مودبانه از شما می خواهند که آن را حذف کنید.

گمرک / خروج از کشور

این احتمال وجود دارد که افسران گمرک از طریق تلفن و دوربین شما عکس ها را نگاه کنند. اگر از چیزی که مجاز نیست عکس گرفته اید (مثلاً ممکن است تصادفاً عکسی با ارتش در پس زمینه داشته باشید) از شما می خواهند که آن را حذف کنید.

مطالب مرتبط: راهنمای کامل عکاسی سیاه و سفید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *