فاصله مناسب از رینگ لایت چقدر است؟

بعد از آن نگاه حرفه ای به دنبال کانال خود هستید؟ سلام ، رینگ لایت! جادو در نور پراکنده ای است که بسیار تملق آور است و با هزینه ای مناسب نورهای حرفه ای را ارائه می دهد. اما در مورد عکاسی با آنها باید چند نکته را بدانید ، بنابراین بیایید در مورد چگونگی استفاده از رینگ لایت خود تحقیق کنیم.

رینگ لایت یک چراغ دایره ای است که در اطراف لنز دوربین شما قرار می گیرد و برای هر چیزی که عکاسی می کنید حتی نور را فراهم می کند.

این یک منبع نور ایده آل برای عکس و ویدئو است
چرا؟ از آنجا که منشا نور به لنز دوربین بسیار نزدیک است ، سایه ها بسیار کم هستند. (این یک چیز خوب است.) آنها همچنین در انتخاب جزئیات عکس ها بسیار عالی عمل می کنند ، خواه در حال عکاسی از آموزش های مد ، غذا یا آرایش باشید. بعلاوه ، آنها می توانند رنگ را با نشاط فراوانی ثبت کنند.

بسته به درجه حرارت رنگی که می خواهید ، می توانید آن را طوری تنظیم کنید که از نور طبیعی روز تقلید کند تا نور طبیعی و واقعی به نظر برسد. (کمی بیشتر به دمای رنگ می پردازیم.)

هرچه لومن ها بالاتر باشد ، نور قویتر خواهد بود و دقت رنگ دقیق تر خواهد بود. این مهم است اگر شما قصد انجام بسیاری از کارها را دارید که شامل رنگ است.

شدت نور را در نظر بگیرید

هرچه لومن ها بالاتر باشد ، نور قویتر خواهد بود و دقت رنگ دقیق تر خواهد بود. این مهم است اگر شما قصد انجام بسیاری از کارها را دارید که شامل رنگ است.

برخی از رینگ لایت ها دارای یک کم نور هستند ، که حتی کنترل بیشتری را ارائه می دهد.

 

“درجه حرارت” نور را در نظر بگیرید

آیا نور گرم می خواهید؟ یا ترجیح می دهید آن را خنک نگه دارید؟ برخی از رینگ لایت ها دارای دیمر دمای رنگ یا فیلترهای ضربه محکم و ناگهانی هستند که می توانید بالای رینگ لایت قرار دهید تا عکس ها و فیلم های شما گرمتر یا خنک تر به نظر برسند.

درباره نصب دوربین چیست؟

برای دوربینی که روی رینگ لایت خود استفاده می کنید به چه نوع پیوست نیاز خواهید داشت؟ Logitech StreamCam اتصال و روشن کردن رینگ لایت خود را در هر زمان که نیاز به فیلمبرداری دارید بسیار آسان می کند.

اگر می خواهید فیلم های شما بسیار روشن و واضح باشند ، نور را حدود دو فوت مقابل خود نگه دارید.

فاصله رینگ لایت را در نظر بگیرید

اگر می خواهید فیلم های شما بسیار روشن و واضح باشند ، نور را حدود دو فوت مقابل خود نگه دارید. فاصله ای که می خواهید بستگی به ظاهری دارد که می خواهید دنبال کنید. کمی با آن بازی کنید تا به ظاهر دلخواه برسید.

بیشتر رینگ لایت ها دارای پایه هستند ، بنابراین تهیه آن دقیقاً در مکان دلخواه – فقط با تنظیم آن در ارتفاع مناسب) بسیار آسان است.

افزودن رینگ لایت دیگر

در بعضی موارد ، حتی ممکن است بخواهید رینگ لایت دیگری به مخلوط اضافه کنید. دیوانه ، درست است؟ نه واقعا! قرار دادن یکی در کنار خود ، نور بیشتری را از کنار وارد می کند. قرار دادن یکی پشت سر شما را از پس زمینه جدا می کند و کمی عمق پیدا می کند.

بنابراین… آماده عکاسی هستید؟
در پایان روز ، رینگ لایت گزینه ای آسان برای نور استودیو هستند و بسیار کاربرپسند هستند. امیدوارم که این آموزش به شما کمک کرده باشد تا اصول استفاده از رینگ لایت را درک کرده باشید.

مطالب مرتبطاستفاده از رینگ لایت در عکاسی پرتره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *