عکاسی عروسی در فضای باز

عروسی در فضای باز فرصتی مناسب برای ثبت عکس های عالی به نظر می رسد. از این گذشته ، نیازی به نگرانی در مورد تاری و ISO بالا در هنگام عکاسی در یک محیط داخلی کم نور ندارید.

اما عکاسی در فضای باز با چالش های خاص خود همراه است. این موارد شامل نور ناهموار ، آفتاب روشن ، سایه های تیره و البته آب و هوا است.

این چند نکته برای عکاسی عروسی در فضای باز ، از برنامه ریزی پیشین گرفته تا پیش بینی چالش های مختلف ، به بهترین نحو از رویدادهای فضای باز کمک می کند.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: کاربرد انواع رینگ لایت

 

بهترین زمان روز را برای عکاسی انتخاب کنید

گرفتن عکس های عالی در طول یک عروسی در فضای باز قبل از روز بزرگ شروع می شود. ماه های قبل ، در واقع. در جلسات اولیه با عروس و داماد ، باید توصیه هایی در مورد برپایی مراسم ارائه دهید.

وظیفه شما برنامه ریزی عروسی نیست. اما ارائه توصیه در مورد زمان روز یا مکان مناسب برای عکس های بیرون مفید است.

به عروس و داماد اطلاع دهید که ظهر بدترین زمان برای عکس گرفتن در خارج از منزل است. عکسبرداری در اواخر روز اغلب ایده آل تر است.

اگر عروسی در فضای باز در سایه کامل باشد ، جدول زمانی می تواند انعطاف پذیرتر باشد. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید ، مطمئن شوید که نور کافی برای ثبت تمام عکسهای رسمی قبل از غروب خورشید باقی مانده است.

این بر عهده زوج است که در مورد مکان و زمان برگزاری مراسم خود تصمیم بگیرند. اما اکثر عکاسان نمی دانند که مراسم ظهر بدون سایه ایده بدی است.

ارائه نکات و بینش قبل از نهایی شدن جدول زمانی می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

چگونه برای شرابط آب و هوایی آماده شویم؟

عروسی در فضای باز می تواند مراسم دیدنی با نور طلایی باشد. یا می توانند سرد ، بارانی باشند و در آخرین لحظه به چادر منتقل شوند.

به عنوان عکاس ، باید برای عناصر آماده باشید. برای گرم ماندن لایه های اضافی بسته بندی کنید و کفش هایی را بپوشید که می توانند در مناطق ناهموار پوشیده شوند. نگه داشتن ضد آفتاب روی اسپری حشره نیز ایده خوبی است.

آمادگی برای باران کلیدی است. پانچو و روکش دوربین باران فضای زیادی را در کیف شما اشغال نمی کند. اما آنها می توانند در یک روز بارانی عروسی نجات دهنده باشند.

بسیاری از عکاسان عروسی حتی روی چترهای کافی سرمایه گذاری می کنند تا با تمام جشن عروسی در خارج از منزل عکاسی کنند.

برای عروسی های زمستانی ، برای دمای سردتر برنامه ریزی کنید. سرما تمایل دارد باتری ها را خیلی سریعتر تخلیه کند.

حتی اگر در عروسی تابستانی هرگز از باتری پشتیبان استفاده نکرده اید ، ممکن است عروسی زمستانی حتی قبل از شروع پذیرایی ، این باتری را خالی کند.

برای جبران روشنایی از فلاش پرکننده استفاده کنید

قبل از شروع مراسم ، توجه داشته باشید که نور از کجا می آید. بهترین مکان ها را برای ایستادن برای ثبت بهترین نور پیدا کنید.

یکی از نکات جالب در مورد عروسی در فضای باز این است که عکاس آزادی بیشتری برای جابجایی دارد. به دنبال زوایایی باشید که هم لحظه ها را ثبت می کند و هم بهترین نور را فراهم می کند.

قبل از شروع مراسم نورپردازی دشواری را بیابید تا بتوانید نحوه برخورد با آن را تعیین کنید. به عنوان مثال ، آیا راهرو دارای قسمتهای خورشید و قسمتهایی از سایه است؟

ممکن است بخواهید عکس های راهرو را برای زمانی که عروس در سایه است تعیین کنید. یا حداقل آماده تنظیم تنظیمات نوردهی از نور خورشید به سایه باشید.

فلاش اغلب به همان اندازه برای عروسی های داخل خانه ضروری است. اگر عروسی در سایه است ، در یک روز ابری یا در ساعت طلایی ، فلاش لازم نیست.

اما در یک روز آفتابی یا عکاسی در اواسط روز ، استفاده از فلاش می تواند سایه های زیر چشم ایجاد شده توسط نور نادرست را پر کند. یا هنگام کار با نور پس زمینه می تواند تصویری یکنواخت تر ایجاد کند.

درک نحوه استفاده و تغییر فلاش برای ترکیب با نور محیط یک مهارت ضروری برای عکاسی عروسی است. برخی از روزهای عروسی ممکن است اصلاً نیازی به فلاش نداشته باشند ، برخی دیگر با افزودن حتی یک فلاش پر کننده ساده بهبود می یابند.

چیزهایی که باعث حواس پرتی می شوند را حذف کنید

عروسی در فضای باز پر از فضاهای باز است-و گاهی اوقات اتومبیل در پارکینگ ها ، خطوط برق ، علائم جاده ای و موارد دیگر. در طول یک عروسی در فضای باز ، به آنچه در پس زمینه است توجه کنید.

توجه به این که زاویه خاصی به نظر می رسد که یک چراغ تزئینی از سر عروس در حال عبور است ، به عنوان مثال ، بعداً در فتوشاپ بسیار صرفه جویی می کند.

از ابزارهای ترکیبی برای به حداقل رساندن حواس پرتی مانند تنظیم زاویه یا تعویض لنزها استفاده کنید. موضوع باید در اولویت باشد.

اما جستجوی راه هایی برای به حداقل رساندن حواس پرتی در پس زمینه می تواند هم ایده های خلاقانه را برانگیزد و هم زمان پس از پردازش را کاهش دهد.

مطالب مرتبط:  انواع رفلکتور در عکاسی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *