عکاسی سلف پرتره

سلف پرتره یک تمرین کلاسیک در هر کلاس هنری یا عکاسی است – یک عکس از خود ایجاد کنید. این یک پروژه سرگرم کننده است که هر کسی می تواند هر کجا انجام دهد. اما چه چیزی آن را به یک تمرین خلاقانه عالی تبدیل کرده است؟ برای یک چیز ، هیچ محدودیتی وجود ندارد. از آنجا که برای رسیدن به نتیجه نهایی نیازی به کار با یک مدل ندارید ، می توانید تصویر خود را دقیقاً به محصول نهایی که می خواهید ، تبدیل کنید.

این یک فرصت عالی برای نمایش آنچه شما را منحصر به فرد می کند ، است. می توانید نورپردازی را تجربه کنید و ترکیب را به هر جهتی که می خواهید ببرید. پس از شروع ، این یک روند سرگرم کننده است. اما شروع کار سخت ترین قسمت است. گزینه ها و مسیرهای زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، عبور از یکی از آنها گاهی اوقات مشکل است.

در اینجا نگاهی به برخی از ایده های عکاسی از سلف پرتره می اندازیم .

سلف پرتره چیست؟

یکی از شرایط عکاسی سلف پرتره این است که ، عکاس و سوژه باید یک شخص باشند. داشتن کمک هیچ منعی ندارد ، بنابراین اگر می خواهید در زمینه آرایش کمک بگیرید ، همیشه می توانید از مشاوره و پشتیبانی استقبال کنید.

اما در پایان ، تمام نکته این است که عکس بیان خلاقانه شما از خودتان است. این به شما امکان می دهد ذهنیت هنری خود را در خلق شخصیتی که دوست دارید با دنیا به اشتراک بگذارید به کار بگیرید ، کاری که همه نمی توانند انجام دهند.
به معنای واقعی کلمه می توانید خود را از نو بسازید!

تلفن های هوشمند یکی از انواع سلف پرتره را معروف کرده اند. سلفی اکنون با محبوبیت بیشتر هلی شات ها در همه جا فراگیر شده است. عکس های دوربین اکشن با زاویه واید روش دیگری برای گرفتن عکس سلفی در حین ورزش و فعالیت های بیرون است.  در حقیقت ، این تکنیک ها بیشتر در مورد گرفتن لحظات معناداری است که باید به خاطر بسپارید.

تعریف بهتر از سلف پرتره ، اثر هنری خلق شده از خود است. مقداری برنامه ریزی و اجرای دقیق لازم است. شما می توانید برای ثبت تصویر از هر دستگاهی استفاده کنید ، اعم از تلفن اندرویدی ، آیفون یا DSLR. اما پرتره های شخصی بیشتر از یک سلفی محض ، روح یک فرد – نگرش و شخصیت او را جذب می کنند. عکس های پرتره از عکس های سلفی بسیار سریعتر به هنرهای زیبا نزدیک هستند. آنها از ژست ها ، وسایل جانبی ، نور و ترکیب بندی برای بیان جمله ای منسجم استفاده می کنند. آنها را به عنوان عکاسی پرتره تصور کنید ، اما شما باید همه کارها را انجام دهید و از آن عکس نیز بگیرید.

مطالب مرتبط:  مزایا و معایب عکاسی آنالوگ
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *