عکاسی برای حفاظت از محیط زیست

داستان چیزی را بگویید که ارزش محافظت از آن را دارد ، حتی اگر در حیاط خلوت شما باشد.

یک عکس ممکن است باعث گریه شما شود. و The Nature Conservancy معتقد است که ممکن است فقط به نجات جهان کمک کند.

در هر چیزی که می خواهیم از آن محافظت کنیم داستانی وجود دارد. همه ما از طریق عکاسی این قدرت را داریم که آن داستان را از زوایای نامتناهی بیان کنیم.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: استفاده از رینگ لایت در عکاسی پرتره

 

بیش از 50 سال است که مجله TNC بالاترین کیفیت عکاسی اخلاقی از طبیعت را به نمایش گذاشته است.

عکس های عالی می توانند از هرجایی بیایند

عکاسی قدرتمند است و برای اطمینان از اصالت و احترام آن به دقت زیادی نیاز دارد. تقریبا 4 میلیارد نفر از ما از تلفن های هوشمند برای گرفتن عکس هایی با کیفیت بالا استفاده می کنیم ، گاهی اوقات بابرنامه ریزی اندک یا بدون برنامه ریزی. دوربین های اکشن و هلی شات ها به ما این امکان را می دهند که در شرایط و از زاویه و مکان هایی که قبلاً به معنای واقعی کلمه غیرممکن بود عکس بگیریم.
عکسهای عالی را می توان در هر مکانی ، حتی بدون بهترین تجهیزات ، تهیه کرد.

گرفتن عکس های اخلاقی از طبیعت

بهترین راهنمای ما برای گرفتن عکس از طبیعت اخلاقی..

ممکن است به نظر خلاف شهود برسد اما با کاهش سرعت ، در واقع برای وقت خود ارزش قائل هستید و به خودتان این فرصت را می دهید که واقعاً سوژه ای را که عکاسی می کنید درک کنید.

اگر از افراد عکاسی می کنید ، شناختن آنها در سطح شخصی به شما این امکان را می دهد که به داستان آنها احترام بیشتری بگذارید. در مورد عکاسی از حیات وحش نیز همین امر صادق است.

به طبیعت احترام بگذارید

عکاسان طبیعت نیز باید رد پای خود را با دقت در نظر بگیرند. این بدان معناست که از تمام دستورالعمل های پارک و قوانین محلی برای ماندن در مسیرها ، عدم تجاوز و طعمه زدن حیوانات پیروی نکنید. در صورت استفاده از هلی شات ، نحوه انجام آن را طوری بیاموزید که باعث ایجاد استرس ، وحشت یا تهدید در حیات وحش نشود.
اصالت و اخلاق به خودی خود عکاسی می کند. ابزارهای قدرتمند ویرایش عکس نیز در دسترس هستند و نباید در استفاده از آنها زیاده روی کنیم.

حرکت با شما شروع می شود

عکاسی حرکات را آغاز می کند. جهان طبیعی که با از دست دادن بی سابقه تنوع زیستی و بحران آب و هوا روبرو است ، فوراً به افراد بیشتری برای پیوستن به جنبش نیاز دارد. چگونه تصاویری متفکرانه باعث افزایش آگاهی در مورد مسائل زیست محیطی می شود؟

جوئل سارتوره تا آنجا که می تواند از گونه های مختلف عکاسی می کند تا بتواند پیش از انقراض آنها گونه ای بصری ثبت کند. گفته می شود که او قبلاً صدها هزار تصویر از حیوانات منفرد در مجموعه عکس خود دارد. جیمز بالوگ از اولین کسانی بود که از عکاسی time-lapse برای نشان دادن اثرات تغییرات آب و هوایی با ثبت مستند یخچال های ذوب شده جهان استفاده کرد.

اما نیازی نیست به قطب شمال بروید تا از چیزی که می خواهید از آن محافظت کنید عکس بگیرید. این می تواند به سادگی مستندسازی فرزندان ، سگ یا خانه شما باشد. که ارزش دارد شما می گویید ، “اینجا است ، و من به آن اهمیت می دهم.”

اگر به چیزی اهمیت می دهید ، در هر سطحی به عنوان تهیه کننده یا مدافع ، جایی برای شما در جامعه عکاسی در حال رشد ما وجود دارد.

مطالب مرتبط: راهنمای خرید لنز فول فریم سونی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *