عکاسی از کفش

1- تنظیم پس زمینه و نورپردازی

کفش هایی با زمینه سفید بسیار مرتب و شیک به نظر می رسند. اگر می خواهید نحوه عکاسی از کفش برای فروش در فروشگاه های آنلاین را بیاموزید ، چنین زمینه ای را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که این سیستم عامل های تجارت الکترونیک دارای الزامات خاصی برای عکس هستند که برای اطمینان از فروش موفق باید آنها را برآورده کنید.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: دلایل خرید رینگ لایت

 

نکته:

کفش را با دستمال کاغذی مچاله شده پر کنید یا از نخ دندان روی بندهای کفش استفاده کنید تا آنها را در قاب نگه دارد. اطمینان حاصل کنید که کفش با ایجاد این توهم که شخص دیگری آن را می پوشد ، بهترین ظاهر خود را دارد.

2- تجهیزات خود را برای عکاسی آماده کنید

می توانید با یک دوربین حرفه ای برای عکاسی از محصولات عکس بگیرید یا از iPhone استفاده کنید. انتخاب شما به کیفیت مطلوب عکس های خروجی و نیازهای پس از پردازش شما بستگی دارد. اگر تصاویر شما دارای وضوح بالا هستند ، ویرایش آنها آسان تر خواهد بود. 

علاوه بر این ، اگر در عکاسی از محصولات تخصص دارید ، برای گرفتن عکس های واضح هنگام گرفتن عکس با دیافراگم بسته ، باید از سه پایه استفاده کنید. به شما این امکان را می دهد که از یک جسم کامل عکس بگیرید بدون اینکه جزئیات آن تار شود. به همین دلیل است که بهتر است از سرعت شاتر پایین استفاده کنید تا از روشن بودن کادر خود اطمینان حاصل کنید.

3- اهمیت انتخاب زاویه صحیح

هر مشتری مایل است تا آنجا که ممکن است جزئیات بیشتری در مورد محصول بیاموزد. بسیاری از صفحات اینستاگرام کفش هایی را تهیه می کنند که از زوایای مختلف عکس گرفته اند ، بنابراین همه می توانند رنگ ، زیره و ارتفاع پاشنه را مشاهده کنند. تا جای ممکن عکس بگیرید:

از نمای جانبی عکس بگیرید
از نمای پشت عکس بگیرید
از نمای بالا عکس بگیرید
از نمای محصول کمی به چپ / راست عکاسی کنید
نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که در حال عکاسی از کفش جدید هستید ، به همین دلیل است که باید از زوایای عکاسی منحصر به فرد استفاده کرده و موقعیت مناسب کفش را پیدا کنید. نمی توانید کفش های ورزشی را به همان صورتی که یک جفت کفش پاشنه بلند قرار می دهید در کادر قرار دهید. عکسهای مرجع را در اینترنت جستجو کنید تا ببینید عکاسان معمولاً چگونه کفش می گیرند تا در بهترین حالت نشان داده شود.

نکته:

برای نشان دادن بافت ، مواد و غیره ، یک عکس “جزئیات” بگیرید. امروزه ، مردم کفش را به همانند لباس ها انتخاب می کنند ، بنابراین شما باید همه جزئیات را نشان دهید.

4- بدون ترس عکاسی را شروع کنید

اگر همه چیز آماده است ، تنظیمات دوربین خود را تنظیم کرده و دکمه شاتر را فشار دهید. هنگام کار در حالت دستی ، از تنظیمات زیر استفاده کردم:

ISO: 100
سرعت شاتر: 1/30
دیافراگم: f/11

با این حال ، به خاطر داشته باشید که این تنظیمات فقط برای تصاویر ثابت مناسب هستند. اگر نیاز دارید از یک جفت کفش تیره عکس بگیرید و نور کافی ندارید ، سرعت شاتر را کاهش دهید. برای گرفتن عکس از یک جسم متحرک ، به نور بسیار بیشتری نیاز دارید. در این حالت ، شما باید سرعت شاتر را روی 1/500-1/1000 تنظیم کنید. برای جلوگیری از نویز ، ISO را حداکثر تا 400 تنظیم کنید.

مطالب مرتبط: عکاسی از کیف
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *