عکاسی از نوازندگان

عکاسی از نوازندگان

گاهی اوقات ما به عنوان عکاس خوش شانس هستیم که از ما خواسته می شود از شخصی با یکی از ارزشمندترین دارایی هایشان عکس بگیریم: ساز موسیقی آنها. اکثر افرادی که می خواهند با سازشان عکس گرفته شوند واقعاً آن را دوست دارند و این بخشی از آنهایی است که هستند.

1- به نوازنده اعتماد کنید

اگر با ابزاری که از آن عکاسی می کنید آشنا نیستید ، اعتماد به نوازنده بسیار مهم است. وقت آن نیست که هر ترفندی را که می توانید بیابید امتحان کنید ، در پایان با فلوت در بالای سر یا ویولنسل های زیر چانه نگه دارید.

از سوژه خود بپرسید چگونه آنها ساز خود را به طور طبیعی نگه می دارند. می توانید بپرسید که چگونه آنها ساز خود را هنگام نواختن یا هنگام آرامش بین آهنگ ها نگه می دارند. اگر این ساز بزرگی است ، مانند پیانو ، از آنها بپرسید که قبل از اجرا چطور کنار آن می ایستند یا وقتی در فکر این هستند که چه چیزی را تمرین کنند کنار آن می نشینند.

از آنها بخواهید نشان دهند که چگونه ساز خود را از یک مکان به مکان دیگر حمل می کنند. به نظر می رسد این سوالات احمقانه باشد ، اما شما واقعاً می توانید درک کنید که موقعیت ها طبیعی هستند ، سپس می توانید از آنجا ایجاد کنید.

به عنوان نمونه ، ویولونیست ممکن است به شما بگوید که ویولن خود را هنگام استراحت زیر بازوی راست خود نگه می دارد. شما می توانید در این موقعیت قرار بگیرید ، از او بخواهید روی ژست رسمی بر روی صندلی بنشیند و ویولن را زیر بغل گرفته و پرتره ای زیبا از یک دختر و ویولن خود بدست آورد.

نکته اصلی این است که به یاد داشته باشید آنها بسیار ماهرتر از اینکه شما به طور طبیعی با ساز خود ژست می گیرند بیش از حد تصور شما هستند. با این حال ، اگر اتفاقاً ساز آنها را به خوبی می شناسید ، در صورت تمایل از دانش خود برای بدست آوردن ژست های طبیعی زیبا استفاده کنید.

2. تکالیف خود را انجام دهید

قبل از جلسه با یک نوازنده ، می توانید برخی از فیلم ها را در YouTube تماشا کنید تا ببینید چگونه افراد به طور خاص با ابزاری که از آن عکس می گیرید تعامل دارند. یک نوازنده حرفه ای پیدا کنید که همان ساز را بنوازد. به وب سایت آنها نگاه کنید تا ببینید چه نوع عکسهایی با سازهایشان دارند.

ممکن است مشتری داشته باشید که بسیار خجالتی باشد و نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشد ، بنابراین داشتن چند ایده پیش از وقت مفید است. برای چالش هایی که ممکن است ساز به همراه داشته باشد ، مانند انعکاس ناخواسته در برنج ، عدم تحرک چنگ یا پیانو ، حساسیت به دما یا هوا آماده باشید و برنامه داشته باشید.

 

3- از نوازنده بخواهید که برای شما کمی بنوازد

اگر بتوانید سوژه خود را متقاعد کنید در طول جلسه عکس به شما عملکرد کمی بدهد ، عکسهای اکشن عالی خواهید گرفت. معمولاً به شل شدن آنها نیز كمك می كند و لبخندهای طبیعی به شما می رساند. به آنها یادآوری کنید که اشتباه کردن مهم نیست زیرا دوربین شما هیچ صوتی را ضبط نمی کند.

این تنها لحظات عالی بازی آنها را به تصویر می کشد. همچنین به آنها یادآوری کنید که شما در آنجا نیستید تا مهارت آنها را قضاوت کنید ، فقط می خواهید رابطه ای که آنها با سازشان دارند را به دست آورید. همانطور که آنها بازی می کنند به اطراف حرکت کنید و لحظه زیبا را از هر زاویه ای که می توانید ، از نزدیک و از دور بگیرید.

 

4- عکس های کلوزآپ از صحنه های اکشن بگیرید

دستها قسمت اصلی نواختن بیشتر سازها هستند. هنگام بازی دست ها را از نزدیک نزدیک کنید. این عکسها غالباً مورد علاقه من قرار می گیرند. سعی کنید هنگام شلیک گردن گیتار ، انگشتان روی فلوت یا دستهایی را که در حین هوا در یک تکنوازی طبل منجمد می شوند ، بر روی دستها تمرکز کنید.

نزدیک شدن به این جزئیات می تواند عکس های اکشن زیبایی ایجاد کند که واقعاً داستان را روایت می کنند. اگر دست آنها خیلی سریع حرکت می کند تا شما فوکوس کنید ، از آنها بخواهید در حالی که عکس می گیرید لحظه ای در آن حالت فریز شوند.

 

5- ساز را ستاره کنید

از ساز نیز چند عکس بگیرید. نوازندگان سازهای خود را دوست دارند و آنها عاشق عکس هایی هستند که زیبایی آنها را نشان می دهد.

اطمینان حاصل کنید که اجازه لمس ساز آنها را بگیرید و آن را پایین بیاورید ، آن را حرکت دهید یا هر کاری که می خواهید برای شات انجام دهید که به طور بالقوه می تواند به آن آسیب برساند. حتی می توانید از مالک بخواهید تمام لمس و حرکت را انجام دهد ، و می توانید خود را به اطراف منتقل کنید تا عکس مورد نظر خود را بگیرید.

آنچه را که در ذهن دارید به نوازنده بگویید ، به احتمال زیاد آنها در هواپیما خواهند بود و خوشحال خواهند شد که به شما در گرفتن عکسهای شگفت انگیز ساز کمک می کنند.

سازها می توانند بسیار گران قیمت باشند و حتی مهمتر از آن ، ارزش احساسی دارند که هرگز قابل جبران نیستند. این را در طول جلسه بخاطر داشته باشید ، خواه سوژه شما در عکس با ساز باشد یا نه. هرگز از آنها نخواهید کاری انجام دهند که به ساز آسیب برساند.

مطالب مرتبطعکاسی با میکوسکوپ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *