عکاسی از مبلمان

تجارت الکترونیکی به عکاسی محصول بستگی دارد: بارها و بارها ثابت شده است که تصاویر محصول باعث فروش می شود. در حالی که بسیاری از اصول راهنمای عکاسی در دسته بندی محصولات به اشتراک گذاشته شده است ، گام های منحصر به فردی وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی انواع مختلف لیست ها انجام دهید.
این هفت مرحله را دنبال کنید تا تصاویر محصول مبلمان با کیفیت بالا ایجاد کنید و گردش کار خود را ساده کنید.

مبلمان خود را آماده کنید

همیشه محصول خود را آماده کنید. اطمینان حاصل کنید که همه برچسب ها برداشته شده اند ، روکش ها بکر هستند و موادی مانند چوب ، چرم و فلز صیقلی شده است. اگر قطعه شما نیاز به مونتاژ دارد ، زمان و آمادگی کافی برای ساخت آن را در نظر بگیرید.

اگر مبلمان دست دوم می فروشید ، نواقص را پنهان نکنید. اگر نمی توانید آنها را برطرف کنید ، خط و خش و سایر آسیب ها را در قاب بگذارید تا مشتری شما بتواند دید دقیقی از وضعیت محصول شما داشته باشد. دقت باعث افزایش رضایت مصرف کننده و شهرت شما به عنوان فروشنده می شود.

استودیوی خود را راه اندازی کنید

یک فضای بزرگ با اتاق برای کار به عنوان استودیوی خود انتخاب کنید. شما نمی خواهید در حین کار با تجهیزات و محصولات غذایی مانند مبلمان شلوغ باشید.

در برخی موارد خوش شانس ، فضای شما دارای مقدار زیادی نور طبیعی از پنجره ها خواهد بود. در بیشتر موارد ، شما نیاز به نور مصنوعی برای تکمیل آنچه در حال حاضر وجود دارد ، دارید.

لنز خود را انتخاب کنید

انتخاب لنز مناسب برای دوربین بسیار مهم است زیرا شما نمی خواهید مبلمان خود را به هیچ وجه تحریف کنید. در این شرایط باید از یک زاویه کلان یا وسیع خودداری کنید. به طور معمول ، یک لنز همه کاره می تواند محدوده ای بین 50 تا 75 میلی متر داشته باشد. این اجازه می دهد تا اعوجاج به حداقل برسد.

از سه پایه استفاده کنید

استفاده از سه پایه در هنگام عکاسی از مبلمان یا هر محصول بی جان بسیار مهم است. یک سه پایه دوربین شما را ثابت نگه می دارد و از ثبات از عکس به عکس اطمینان می یابد ، در حالی که لرزش دوربین را از بین می برد و به شما امکان می دهد تنظیمات را بهینه کنید.

سه پایه خود را مستقیما روبروی محصول خود قرار دهید و دوربین را کمی به سمت محصول خود خم کنید.

به چیدمان دقت کنید

ممکن است هنگام چیدمان مبلمان زیبا و سرگرم کننده به نظر برسد ، اما معمولاً یک اشتباه است. ممکن است مشتری شما از نحوه طراحی قطعه خود خوشش نیاید و در بیشتر موارد باعث حواس پرتی یا پنهان کردن چیزی می شود که مشتری می خواهد ببیند.

از چند زاویه عکس بگیرید

تا آنجا که ممکن است محصول خود را به مشتری خود نشان دهید. یک عکس نگیرید و آن را ترک کنید ؛ توجه آنها را جلب کنید از زوایای مختلف عکس بگیرید و روی جزئیات بزرگنمایی کنید. عادت کنید که از جلو ، پشت ، هر طرف و زاویه 45 درجه عکس بگیرید.

بهینه سازی تصویر با پردازش

پس از عکاسی از مبلمان ، نوبت به مرحله پس از تولید می رسد. کمی جلا دادن در برنامه ای مانند فتوشاپ ، تا حد زیادی به افزایش کیفیت تصویر شما و ارائه بهینه محصول شما کمک می کند.

مطالب مرتبط:  چگونه از نمای زنده استفاده کنیم؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *