عکاسی از طبیعت در کالیفرنیا

مکان های بسیار زیبایی در ایالت کالیفرنیا برای عکاسی وجود دارند که عکاسان بسیاری را از سراسر دنیا به این مکان جذب می کنند! از کوه های سر به فلک کشیده گرفته تا بیابان های متروک و مناظر زیبای ساحلی و سواحل تا جنگل های مرموز چوب سرخ. در این ایالت زیبا چیزهای زیادی برای کاوش و عکاسی وجود دارد.

 

قیمت انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

عکاسی از کالیفرنیا

عکاسی از کالیفرنیا

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت و خرید بهترین رینگ لایت سالنی

 

مناطق کالیفرنیا برای عکاسی

راه های مختلفی برای تقسیم کالیفرنیا وجود دارد. برای ساده نگه داشتن آن، چهار بخش اصلی کالیفرنیا را در نظر می‌گیرم: کالیفرنیای جنوبی، کالیفرنیای مرکزی، کالیفرنیای شمالی و محدوده سیرا نوادا و مناظر اطراف.

کالیفرنیای جنوبی منطقه اطراف لس آنجلس، سن دیگو و شرق به سمت درخت جاشوا و پالم اسپرینگز را برجسته می کند. کالیفرنیای مرکزی مناطق کمی دورتر از شمال مانند سانتا باربارا، بیگ سور و مونتری را شامل می شود. شمال کالیفرنیا شامل سانفرانسیسکو تا جنگل های سرخ می شود. در نهایت، سیرا یک رشته کوه غالب و مملو از مناظر طبیعی فوق‌العاده است که آن را به عنوان منطقه چهارم در نظر می‌گیریم و اساساً شامل دره مرگ تا دریاچه تاهو است.

جنوب کالیفرنیا

کالیفرنیای جنوبی به خاطر سواحل شگفت انگیز و مناظر شهری فوق العاده معروف است!

سن دیگو دارای نقاط بسیار شگفت انگیزی است که در بالا و پایین خط ساحلی آن قرار دارند، اما یکی از نقاط مورد علاقه عکاسان برای توقف در آن، صخره های غروب آفتاب است. این نام مناسب به این دلیل است که می‌توانید هنگام برخورد اقیانوس آرام با صخره‌های زیر، غروب خورشید را بر فراز اقیانوس از لبه صخره‌ها تماشا کنید. در فصل شکوفه گلها کنتراست فوق العاده ای با صخره های سنگی و رنگ های آبی عمیق امواج زیر ایجاد می کنند.

La Jolla

یکی دیگر از مکان های عالی برای عکاسی از منظره در نزدیکی سن دیگو La Jolla است. این منطقه پر از نقاط عالی برای عکاسی از اقیانوس است. گفته می شود، دو مکان بسیار نمادین وجود دارد. یکی از آنها کلبه موج سواری وینداندسی در ساحل وینداندسی است. این کلبه موج‌سواری قدیمی برای دهه‌ها تکیه‌گاه اصلی اینجا در La Jolla بوده است. بارها و بارها توسط طوفان ها از بین رفته است تا بارها و بارها زنده شود.

نقطه دیگری در La Jolla که برای عکاسی عالی است، اسکله یادبود الن براونینگ اسکریپس یا به طور ساده، اسکله اسکریپس است. این قطعا یکی از نمادین ترین اسکله ها در جنوب کالیفرنیا است! همانطور که در این عکس بعد از غروب خورشید دیده می شود، برای پایین آمدن از پایین و عکسبرداری از زیر در هنگام برخورد امواج عالی است.

از دیگر نقاط منطقه لا جولا می‌توان به ذخیره‌گاه طبیعی Torrey Pines State، La Jolla Tide Pools و La Jolla Cove اشاره کرد.

درخت جاشوا

در شرق لس آنجلس پالم اسپرینگز قرار دارد – و در شرق آن پارک ملی درخت جاشوا قرار دارد. درخت جاشوا یکی از بهترین نقاط در جنوب کالیفرنیا است که می توانید در عکاسی در شب تلاش کنید. این پارک به‌خاطر طاق‌های فوق‌العاده، صخره‌ها، مناظر بیابانی و درختان معروف جاشوا که نام پارک را تشکیل می‌دهند، شهرت دارد. این پارک همچنین دارای باغی از کاکتوس های کولا خرس عروسکی است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

مالیبو

مالیبو دارای چند سواحل عالی و مناظر دیدنی است! فرقی نمی‌کند طاق‌های ساحل ایالتی ال ماتادور، مناظر بالای Point Dume یا غار دریایی در پارک ایالتی Leo Carrillo، چیزهای زیادی برای کاوش و عکاسی در منطقه مالیبو وجود دارد.

کالیفرنیای مرکزی

بیگ سور

رانندگی در این جاده نمادین بدون توقف های زیاد غیرممکن است. از صخره‌های بلندی که مستقیماً در امواج متلاشی کننده فرو می‌روند تا سواحل خارق‌العاده‌ای مانند ساحل فایفر و زیبایی طبیعی آن که عکاسان طبیعت را به عکاسی از نور خورشید جذب کرده است. دارای جنگل‌های چوب قرمز، گل‌های وحشی بی‌نهایت در بهار، تابستان و پاییز، مسیرهای پیاده‌روی شگفت‌انگیز، پل بیکسبی، تماشای حیات وحش (نهنگ‌ها، فوک‌ها و موارد دیگر!) 

ساحل مونتری، کارمل و پبل

درست در شمال بیگ سور خط ساحلی معروف دیگری است که مملو از مناظر زیبا است! شهرهای Monterey، Carmel-by-the-Sea و Pacific Grove نیز مملو از مکان های جالب عکاسی از طبیعت هستند. خلیج مونتری خود مملو از زندگی اقیانوسی است. دلفین ها، نهنگ ها، کوسه ها، فوک ها و بسیاری از حیوانات دیگر این مکان را خانه می نامند. من هنوز به اقیانوس اینجا نگاه نکرده‌ام و یکی دو فوک را ندیده‌ام که در آب بازی می‌کنند یا در ساحل آفتاب می‌گیرند. پبل بیچ همچنین شبه جزیره مونتری را خانه می نامد و شامل مسیر معروف رانندگی 17 مایلی است. مناظر شگفت انگیز اقیانوس، تماشای حیات وحش و رانندگی منظره در هر پیچی وجود دارد. جواهر تاج، سرو تنهای نمادین (تصویر زیر) است که به عنوان گواهی زمان بر فراز صخره‌ای بر فراز اقیانوس ایستاده است. در جنوب‌تر، Carmel-by-the-Sea و Point Lobos فرصت‌های عکاسی از طبیعت شگفت‌انگیزتری را ارائه می‌دهند!

کالیفرنیای شمالی

پل گلدن گیت

با توجه به اینکه یکی از زیباترین سازه های دست ساز جهان است، فکر کردن به آن عجیب است! عکاسی از آن از مارین هدلندز در هنگام طلوع خورشید در حالی که مه آن را به زیر می‌غلتد، به داخل و خارج کابل‌ها و تیرهایی که پل نمادین را تشکیل می‌دهند، آن چیزی است که عکاسان به دنبال آن هستند. گفته می شود، اگر به دنبال بازدید از پل گلدن گیت هستید، گرفتن آن در هنگام طلوع خورشید در نقطه نظر باتری اسپنسر زمان و مکان خوبی برای دیدن آن است!

ساحل ملی Point Reyes

حدود یک ساعت بالاتر از خط ساحلی سانفرانسیسکو، ساحل ملی Point Reyes قرار دارد. این مکان فوق‌العاده‌ای برای عکاسی از مناظر دریایی فوق‌العاده از صخره‌های بالای اقیانوس آرام است. اتفاقاً شامل این تونل درختی عالی در زیر نیز می شود. 

پارک های ملی و ایالتی ردوود

سفر به شمال کالیفرنیا برای عکاسی باید شامل جنگل‌های چوب قرمز در امتداد ساحل نزدیک مرز اورگان باشد! بیشه‌های درخت سرخ پوشیده شده در مه دریا تجربه‌ای است که شبیه هیچ‌یک نیست! زمان مناسب برای بازدید در بهار است – اواخر ماه مه و اوایل ژوئن معمولاً زمانی که رودودندرون های صورتی زیبا شکوفا می شوند. این گل ها با چوب های قرمز سر به فلک کشیده پشت آن ها، پیش زمینه های فوق العاده ای ایجاد می کنند. اگر خوش شانس باشید، حتی ممکن است چیزی را دریافت کنید که ما عکاسان آن را “پرتوهای خدا” می نامیم، جایی که خورشید در مه نفوذ می کند و پرتوهای نور زیبایی را در جنگل ایجاد می کند. اگر در اواخر ماه مه به آنجا سفر کردید، ارزش آن را دارد که بالاتر بروید تا ببینید آیا لوپین ها نیز شکوفا شده اند یا خیر. در یک سال خوب، تمام دامنه‌های تپه را می‌توان با لوپین‌های آبی پوشاند.

آبشار برنی

کالیفرنیای شمالی خانه آبشارهای شگفت انگیز است. یکی از موارد زیبا آبشار برنی است که در زیر نشان داده شده است. این یکی از آن آبشارهایی است که در بهار که آب غرش می کند یا در پاییز که درختان، قلم مو و زیر درختان همه به رنگ های گرم پاییزی پوشیده شده اند، عالی به نظر می رسد. اگر به دنبال گزینه های بیشتری برای عکاسی از آبشار هستید، آبشار مک کلود بالایی، میانی و پایینی را نیز بررسی کنید که خیلی دور نیستند!

کالیفرنیای شرقی و سیرا

دریاچه تاهو

دریاچه تاهو یکی از آن مکان‌هایی است که تا زمانی که شخصا آن را نبینید، باور کردنش سخت است! تقریباً مثل این است که کسی ساحلی را از دریای کارائیب گرفته و آن را در یک محیط آلپ رها کرده است. رنگ آب آن چنان آبی فیروزه‌ای بکر در امتداد خطوط ساحلی پراکنده آن است. کل دریاچه فرصت های بی شماری از طبیعت و مناظر عکاسی دارد. برخی از مناطق اطراف سند بندرگاه برخی از مناطق مورد علاقه من هستند. خلیج زمرد یک نقطه نمادین است. عکاسی از روی اسکله ها و اسکله های متعدد نیز می تواند صحنه ای جذاب ایجاد کند. همچنین آنقدر شفاف است که می‌توانید راه‌های خروج را در بستر دریاچه ببینید. دریاچه تاهو با مایل‌ها خط ساحلی، پیاده‌روی عالی در اطراف دریاچه، فعالیت‌های آبی و تعداد زیادی فرصت عکاسی، جواهر کالیفرنیا (و نوادا) برای درد است.

پارک ملی دره مرگ

از Sierras به سمت صحرا در جنوب شما را به پارک ملی دره مرگ می آورد. این منظره بی‌نظیر فرصت‌های شگفت‌انگیزی را برای عکاسان طبیعت فراهم می‌کند. نقطه زابرینکسی، حوضه بدواتر، نمای دانته و پالت هنرمند همگی از نقاطی هستند که باید ببینید. اگر بازدید خود را در یک سال با شکوفه های فوق العاده زمان می گذارید، خود را خوش شانس حساب کنید، زیرا کف صحرا می تواند با رنگ های گل های وحشی زنده شود. مانند بسیاری از ابرشکوفه‌های بیابانی، این اتفاق هر سال نمی‌افتد و پیش‌بینی زمان آن واقعاً سخت است. در حالی که دره مرگ به دلیل گرمای سوزان در تابستان شناخته شده است، در واقع می تواند در ماه های زمستان بسیار خوشایند باشد (و گاهی اوقات ممکن است سرد باشد). بازدید از نوامبر تا مارس زمان خوبی برای عکاسی از دره بدون گرمای خطرناک و شدید تابستان است. 

دیگر مکان‌های شگفت‌انگیز برای بازدید در سیرا شامل دریاچه مونو، دریاچه‌های ماموت، جنگل‌های کاج باستانی در نزدیکی بریستول، کالیفرنیا است.

مطالب مرتبط: روش انتقال عکس از گوشی آیفون به کامپیوتر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *