عکاسی از خانم ها در دوران بارداری

عکاسی بارداری روشی زیبا برای ثبت لحظات فوق‌العاده در انتظار داشتن فرزند است. ژست‌های بارداری بی‌پایان هستند، اما برخی از ژست های بی‌خطر وجود دارند که می‌توانید هم در داخل و هم در خارج از خانه اعمال کنید.

ژست گرفتن می تواند به معنای تفاوت بین یک عکس خوب و شگفت انگیز باشد. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند عکس های بارداری بهتری را ثبت کنید.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت اورجینال

 

از مادر تنها عکس بگیرید

اگر از یک زوج عکاسی می کنید، فراموش نکنید که فقط از مادر عکس بگیرید. 

ژست گرفتن از او به شیوه‌های جالب نیز می‌تواند عمق و گرمای بیشتری در عکس ایجاد کند. سعی کنید او را در زاویه 45 درجه از خود قرار دهید. به این ترتیب، ما فوکوس بیشتری بر روی برآمدگی شکم خواهیم داشت. این امر به ویژه زمانی مفید است که نوزاد کوچک باشد.

از او عکس های تمام قد،مدیوم و کلوزآپ بگیرید. هنگامی که احساس کردید به اندازه کافی پرتره های صاف گرفته اید،

ژست های مختلف را آزمایش کنید.

از او بخواهید که یک پا را خم کند. این حالت به آرام شدن و تغییر وزن کمک می کند. همچنین خطوط جالب تری را به برآمدگی نوزاد اضافه می کند، که نقطه کانونی کل عکاسی بارداری است.

همراه با پدر نوزاد نیز عکس بگیرید

فقط به این دلیل که شکم نقطه کانونی است به این معنی نیست که پدر نمی تواند در عکس باشد. از پدر بخواهید زانو بزند و با دو دست از هر طرف به شکم همسر خود نزدیک شود. 

از پاها و دستها برای نشان دادن شکم استفاده کنید

عکاسی بارداری همه چیز در مورد شکم است. برای اطمینان از اینکه فوکوس ما روی شکم و زوج باقی می ماند، دست ها و پاها ابزارهای خوبی هستند.

هر دو دست را زیر شکم یا یکی بالای شکم و یکی زیر شکم قرار دهید. می توانید یکی را در بالا و کمی به پهلو و دیگری را مخالف قرار دهید.

ژست های بارداری اکتیو

مادران زیادی هستند که عاشق تناسب اندام یا یوگای بارداری هستند. چرا در حین ورزش عکس بارداری نمی گیرید؟ لازم نیست نگران حرکات سریع باشید. یوگا یا ایروبیک بارداری آنقدرها اکتیو نیستند.

اگر مادر در مورد شکمش راحت است، می توانید از او بخواهید لباسی بپوشد که برآمدگی های نوزاد را نشان می دهد. ممکن است بخواهید از توپ های تناسب اندام بزرگی استفاده کنید که شباهت جالبی با شکم ایجاد می کند.

بارداری به معنای رشد یک زندگی جدید است و بدن مادر به مراقبت بیشتری نیاز دارد. ورزش راه خوبی است برای نشان دادن اینکه خانم ها چقدر به بدن خود اهمیت می دهد.

به یاد داشته باشید که بدنها باهم تفاوت دارند

بدن افراد باردار باهم متفاوت است و همه ژست های بارداری برای هر مادری جواب نمی دهد. همچنین، قرار گرفتن در همه ژست های بارداری راحت نخواهد بود.

به یاد داشته باشید که همیشه قبل از اینکه سوژه خود را در وضعیت دشوار یا ناراحت کننده قرار دهید از او در این باره سؤال کنید. عکس‌های زایمان عالی به این دلیل ساخته می‌شوند که افراد در ژست، موقعیت مکانی و جلوی دوربین راحت هستند.

می‌توانید فوراً متوجه شوید که فرد ناراحت است یا خیر ، بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا مراقب این موضوع باشید و مشتری خود را آرام کنید.

مطالب مرتبط: انتخاب سبک عکاسی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *