عکاسی ادیتوریال

چگونه می توانم عکاسی ادیتوریال انجام دهم؟

حرکت در دنیای عکس های ادیتوریال نیاز به تمرین ، صبر و حوصله و خلاقیت زیاد دارد. به عنوان یک زمینه رقابتی ، بسیاری از عکاسان برای به دست آوردن نام خود طولانی و سخت تلاش می کنند و در این راه تجربیات و دانش زیادی را به دست می آورند. بیایید نگاهی به چندین روش برای عکاسی ادیتوریال بیندازیم .

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت انواع رینگ لایت

 

عکاسی

عکاسی ادیتوریال نیاز به تنظیم تجهیزات اساسی اما کارآمد دارد ، از جمله دوربین ، لنز و سه پایه. به سراغ یک دوربین DSLR فول فریم بروید تا عمق میدان جامد را بدست آورید و بتوانید از لنزهای مختلف روی بدنه دوربین استفاده کنید. اکثر شرکت های بزرگ عکاسی مانند نیکون و کانن دارای دوربین های DSLR فول فریم هستند که از 2000 تا 3500 دلار متغیر است ، سرمایه گذاری که مطمئناً نتیجه می دهد. برای عکاسی ادیتوریال ، یک لنز پرایم 75 میلی متری f / 1.8 یا 45 میلی متر f / 1.8 یک گزینه عالی است ، زیرا آنها با اکثر تنظیمات سازگار هستند و یک گزینه عالی در اطراف هستند.

بسته تجهیزات ساده و قابل حمل داشته باشید

به عنوان یک عکاس ادیتوریال ، اغلب شما را به موقعیتها یا موقعیتهای مختلف می اندازند که شما را ملزم به سازگاری و سرعت روی پا می کند. تجهیزات خود را ساده و قابل حمل تنظیم کنید تا بتوانید هنگام انجام وظیفه یا کار واکنشی نشان دهید و قادر به ضبط تصاویر خیره کننده و صریح باشید. سرمایه گذاری خود را صرف تجهیزات اصلی نورپردازی کنید که می توانید از یک گیگ به گیگ به راحتی با خود حمل کنید ، از جمله یک نورسنج ، بنابراین عکسهای شما به خوبی روشن و حرفه ای هستند.

همچنین ممکن است بخواهید برای یک دوربین از راه دور برای دوربین خود سرمایه گذاری کنید تا در هنگام عکاسی نیازی به لمس آن نباشد. بسته به عکسبرداری ، ممکن است در نهایت از سرعت شاتر کم برای گرفتن جزئیات و نور برای یک تصویر استفاده کنید. اگر در این تنظیمات به طور تصادفی دوربین را لمس کنید ، می تواند باعث لرزش تصویر و ایجاد تاری یا نقص دیگر شود. با سرمایه گذاری در یک ماشه راه دور برای دوربین خود می توانید از این مسئله جلوگیری کنید تا بتوانید یک تنظیم بدون لمس برای عکسبرداری داشته باشید.

خلاصه خلاقانه را دنبال کنید

هنگامی که یک وظیفه تحریریه دریافت می کنید ، سردبیر انتشارات خلاصه ای خلاقانه برای پیگیری شما ارائه می دهد. در این خلاصه ، محور داستان و همچنین آنچه ویراستار از شما برای عکاسی از ویراستار می خواهد ، بیان می شود. اکثر خلاصه های خلاقانه خاص هستند اما به اندازه کافی باز هستند تا به شما مجوز خلاقیت برای گرفتن عکس تحریریه متناسب با سبک و دیدگاه شما را بدهند.

اگرچه ممکن است بخواهید در یک مکان خاص یا با سبک خاصی عکس بگیرید اما اگر خلاقیت خود را کاملاً دنبال کنید و از تأمین نیازهای گفته شده در این زمینه غافل شوید مشتری شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد. اطمینان حاصل کنید که خلاصه مقاله را به طور کامل انجام دهید تا مشتری شما خوشحال شود و آنچه را که برای آن پرداخت کرده اند بدست آورد. این نشان می دهد که شما حرفه ای هستید و می توانید تصاویر ویرایشی مورد نیاز داستان را ارائه دهید.

مفاهیم داستانی منحصر بفرد ایجاد کنید

گرچه مهم است که شما همیشه خلاصه خلاقیت را دنبال کنید و آن را انجام دهید ، اما اکثر مشتری ها به دنبال شما هستند که یک ایده جذاب داستان را برای انتصاب ارائه دهند. عکاسی سرمقاله شما باید به روایت یک داستان کمک کند ، زیرا شما باید مفاهیم داستانی را ایجاد کنید که منحصر به فرد و سازگار باشد تا به مشتریانی که ارزش استخدام مجدد را دارند نشان دهید.

به مجموعه تصاویری که برای کمک به روایت داستان ضبط می کنید ، و همچنین اینکه چگونه می توانید یک موضوع یا صحنه را به روشی جالب نشان دهید ، فکر کنید. مدتی را صرف آشنایی با چشم انداز و جزئیات داستانی کنید که از تصاویر برای آن استفاده می شود ، بنابراین می توانید مفهومی ایجاد کنید که از داستان پشتیبانی کند. مشتریان غالباً به دنبال عکاسی ویراستاری هستند که چشم انداز قوی داشته باشد و داستانی جذاب را به روشی خلاقانه روایت کند.

زمان سنج بودن برای عکاسی
به عنوان یک عکاس سرمقاله ، شما به طور همزمان چندین وظیفه یا پروژه را دستکاری خواهید کرد. هدف خود را رعایت مهلت تعیین شده قرار دهید و به موقع خود را نشان دهید تا نشان دهید شما یک حرفه ای هستید و تأثیر خوبی بر مشتری خود دارید. بیشتر مشتریان شما را برای ارائه عکسهای تحریریه به موقع و با بودجه استخدام می کنند ، بنابراین از دست دادن مهلت قانونی واقعاً یک گزینه نیست.

در حین عکسبرداری ، احتمالاً باید خود را با محیط اطراف سازگار کرده و موقعیت خود را تنظیم کنید تا بتوانید عکس های خیره کننده تحریریه بگیرید. سعی کنید هرگونه چالش یا موانع احتمالی را بپذیرید و در حال حاضر مشکل را حل کنید تا تصاویر مورد نیاز و مورد نظر خود را بدست آورید.

عکس های تحریریه خود را پردازش کنید

در پایان عکاسی هرگز پرونده های خام عکاسی را به مشتری تحویل ندهید و احساس کنید کارتان تمام است. مشتری ها به دنبال تصاویر کاملاً مرکب و پردازش شده صحیح برای انتشارات خود هستند و در صورت عدم ویرایش یا اصلاح تصویر خام ، تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

از نرم افزار ویرایش عکس مانند Adobe Photoshop یا Lightroom استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که عکس ها بهترین جلوه را دارند و دیدگاه منحصر به فرد شما را به عنوان یک تیرانداز به نمایش می گذارند. همچنین بسیاری از نرم افزارهای ویرایش رایگان برای عکاسی در دسترس هستند که می توانید با استفاده از آنها تصاویر نهایی را تحت تأثیر قرار دهید.

مطالب مرتبطعکاسی از استیج

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *