عکاسان معروف فاین آرت

Riccardo Magherini (Italy)

گاهی اوقات این احساس بیگانگی که هنگام دور بودن از خانه ، در مکانی جدید و ناشناخته ، در میان افرادی که به زبان شما صحبت نمی کنند و نشانه هایی که شما نمی فهمید ، شما را به خود جذب می کند ، می تواند منبع ارزشمندی برای خلاقیت و الهام باشد. ماگرینی ، عکاس دارای جایزه ایتالیایی ، با این احساس بازی می کند و اجازه می دهد با او سرگردان شود. سبک منحصر به فرد عکاسی خیابانی او با چهره ها و داستانها شروع می شود ، هنگامی که کسی برای او برجسته می شود. او تصاویری را در همان لحظه جمع آوری می کند که در مورد آن صحبت می کند.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: راهنمای خرید رینگ لایت

 

 Jeff Vyse (England)

من ساکن ساحل شمال شرقی انگلستان هستم و اوقات فراغت زیادی را در خارج از خانه می گذرانم زیرا این چیزی است که من از آن لذت می برم. من به اندازه کافی خوش شانس هستم که در منطقه ای با سواحل شنی دورافتاده و تپه های شنی بزرگ زندگی می کنم که در آن می توانید فضا و آرامش پیدا کنید. عکاسی به تجربه ای در فضای باز و شیوه ای برای بیان آنچه در اطرافم می بینم تبدیل شده است. من بیشتر عمر خود را در ساحل گذرانده ام ، بنابراین طبیعی است که من تمایل زیادی برای ثبت این محیط و ایجاد تصاویری منعکس کننده آن تجربه داشته باشم.

Stephanie Pfriender Stylander (USA)

در یک تئاتر معروف و صمیمی نیوجرسی ، استفانی در سن 14 سالگی تحت تأثیر قرار گرفت و عکاسان را با این ماشین کوچک سیاه و سفید پوشیده تماشا کرد. او به زودی آنها را به اتاق تاریک دنبال کرد و رابطه عاشقانه به زودی آغاز شد. او دارای مدرک کارشناسی هنرهای زیبا از دانشکده هنرهای تجسمی و مدرک کاردانی علوم از کالج Endicott است که از عکاسی هر دو موسسه با افتخار فارغ التحصیل شده است. استفانی سپس به عکاس افسانه ای آرت کین در نیویورک کمک کرد.

Dragos Ioneanu (Denmark)

نام من Dragos Ioneanu است ، من یک عکاس هنری زیبا در کپنهاگ ، دانمارک هستم و در زمینه عکاسی B&W و موضوعاتی مانند معماری و مناظر/مناظر تخصص دارم. دو پروژه اصلی من “هندسه در حرکت” است – یک پروژه معماری و “دریای سفید” – مجموعه ای از مناظر دریایی. من آنها را با هم می گویم “آب و فولاد”. آنها مانند یین و یانگ هستند ، در کارهای عکاسی من بسیار متفاوت و به هم پیوسته اند ، یکی نماد آرامش دریا و دیگری هرج و مرج شهر.

Aaron Sehmar

من زمان خود را بین ایجاد هنرهای زیبا و تصاویر مد تقسیم می کنم ، زیرا احساس می کنم هر دو ژانر در طیف های مختلف طیف هستند ، بنابراین آنها به من اجازه می دهند به روش های بسیار متفاوت کار کنم. عکاسی با هنرهای زیبا به من امکان می دهد تا بتوانم ایده هایی را برای تصاویر بسیار مفهومی ارائه کنم ، جایی که نتیجه نهایی بیشتر کاتالیزوری برای بحث بزرگتر در مورد موضوعات مختلف ، مانند هدف از عکاسی ، ابر واقعیت ، هنر و جابجایی. من همیشه به “در بین لحظات؛ تصاویری که در آن از کارهایی که قهرمان داستان به تازگی انجام داده یا قرار است بعداً انجام دهد مطمئن نیستید. همچنین ، بسیاری از تصاویر هنری زیبا من پرتره هستند ، که به من امکان می دهد بتوانم با کمترین سر و صدا کار ایجاد کنم.

Alicia Moneva

همه مجموعه های عکاسی نویسنده ، حول مفهوم آنچه انسان است می چرخد ، به عنوان یک فرد یا به عنوان بخشی از هویت جمعی به طرق مختلف. ما همیشه س questionsالات خود را مطرح می کنیم ، جاده ها را برای بازتاب باز می گذاریم. روش کار در سری بسیار مشخصه این عکاس است. همچنین مجموع of بسیاری از عکسها به تنهایی ، به عنوان یک ضد عکس از عکسها که آنها زمان و فضا را در یک لحظه به طور خلاصه خلاصه می کنند. احتمالاً به این انگیزه ، او همیشه با قطعات کوچک ویدئویی “videObras” به سریال خود می رود ، زیرا دوست دارد آنها را او صدا کند.

Gianluca Micheletti 

پروژه من شامل قرار دادن برخی از نخستی های اولیه است – آنها تقریباً تا 99 درصد DNA را با انسان ها به اشتراک می گذارند – در کپسول های ایمنی که در روزهای آینده ، پس از انقراض نژاد انسانی ، شکلی از زندگی اولیه را بازسازی می کند. نژاد تکاملی مرد دیوانه نیز به شکل تملک و تسلط بر جهان آشکار می شود. تغییر این که مردان می توانند روی کره زمین نقش ببندند ، غیرقابل کنترل است: هرچه مردان تکامل بیشتری پیدا کنند ، بیشتر از غرایز اولیه دور می شوند و زیستگاه های مصنوعی بیشتری ایجاد می کنند. به نظر می رسد این فرایند منجر به فاجعه ای فراموش نشدنی می شود که توسط دست انسان ایجاد شده است.

Polina Plotnikova (England)

رویکردی که برای عکاسی از گل انجام می دهم تا حدی شبیه به یک عکاس پرتره است – برای هر گل و گیاهی که عکاسی می کنم ، همیشه سعی می کنم ظاهر منحصر به فرد آن را بیابم ، روحیه و شخصیت آن را مطالعه کنم و در نهایت زیبایی پنهان را باز کنم. مدل ها. یک پرتره گل موفق تلاش می کند تا چیزی منحصر به فرد را در یک گل کشف کند ، چیزی که در نگاه اول پنهان یا لزوماً آشکار نیست. همچنین ، یک پرتره گل خوب – برخلاف تصویر کاملاً گیاهی – همیشه یک فکر یا احساس را در ذهن بیننده ایجاد می کند. من در استودیوی خانگی خود کار می کنم.

Antigone Kourakou

با نگاه کردن به عکسهای آنتیگون کوراکو ، محدوده پیشنهادی انتزاع عکاسی کاملاً درک می شود. اگرچه اطلاعات بصری کمی وجود دارد که تصاویر را با صحنه های واقعی ، موقعیت ها و رویدادهایی که از آن زاده شده اند وصل می کند ، اما عکس ها نیازمند تفسیر ما هستند. آنها از ما انتظار دارند که ارواح را به واقعیت بازگردانیم ، و غیرممکن ها را منطقی کنیم. آنها به تصویر می کشند این چالش بی وقفه ، مکرر است و همواره به بن بست می انجامد. و دقیقاً همین ناتوانی در توضیح آنهاست که به آنها بعد شاعرانه می بخشد که آثار کوراکو را مشخص می کند.

Margrieta Jeltema

همه موضوعات در کار من به زیبایی اشاره دارد ، مانند زیبایی که در آن زندگی های هنوز در دوران طلایی هلند به تصویر کشیده شده است ، جایی که زیبایی یک گل شکننده و فرسوده درک می شد. تصویر زیبایی وجود داشت که خود را در مورد گذر زمان ، محو شدن رنگ های آن و خاطره شکوفائی گلها که حتی زمانی که آن گل از مدت ها قبل از بین رفته بود می درخشد ، به ما می گفت. به نحوی این گذشته همیشه وجود دارد. زیبایی زیبایی گذشته و آینده ای را آشکار می کند که ما آن را به عنوان خاطره و امید می شناسیم.

مطالب مرتبط:  نکاتی در مورد ژست های مردانه
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *