سه پایه (TRIPOD)

همانطور که از نامش پیداست دارای سه عدد پایه است که بر روی زمین قرار می گیرد و در هنگام عکاسی و فیلمبرداری برای دوربین پایداری ایجاد می کند. سه پایه ها برای شما آزادی حرکت در تمام زوایا را فراهم می کنند، حتی می توانید ارتفاع آن را نیز تغییر دهید.

حمل سه پایه کار چندان سختی نیست، با جمع کردن پایه ها حجم آن کم شده و به راحتی می توانید آن را حمل کنید. البته برخی سه پایه ها برای دوربین های سنگین طراحی شده اند که وزن بالایی دارند و حمل آنها کار اسانی نیست. سه پایه ها معمولا در دو نوع مخصوص فیلمبرداری و مخصوص عکاسی ساخته می شوند.

مونوپاد (MONOPOD)

مونوپاد دارای یک پایه است که معمولا برای دوربین های اکشن و گوشی های همراه هوشمند استفاده می شود. مونوپاد آزادی حرکت و ثبات نسبی برای عکاس فراهم می کند و می توانید آن را در تمام جهات حرکت دهید.

مونو پاد برای عکاسی ورزشی و اکشن بسیار مناسب است زیرا با کمک آن میتوانید دوربین همراه خود حرکت دهید و همواره فاصله بین خود و دوربین را تغییر دهید. از معایب آن ، این این است که باید آن را همیشه با یک دست نگه دارید.

سه پایه رومیزی (MINI TRIPOD)

سه پایه های کوچکی هستند که می توانید آنها را بر روی میز یا سایر سطوح قرار دهید. سه پایه های رومیزی بسیار کوچک و جمع و جور طراحی شده اند و می توانید به راحتی آنها را حمل کنید و در هر نقطه ای قرار دهید.

برخی از سه پایه های رومیزی دارای سر قابل تنظیم هستند و شما می توانید لنز را در جهت صحیح تنظیم کنید. سه پایه های رومیزی هم برای تلفن های همراه هوشمند و هم برای دوربین های کوچک و بزرگ کابرد دارند. از معایب آن میتوان به ارتفاع کم آن اشاره کرد.

گوریلاپاد (GORILLAPOD)

این نوع سه پایه ها دارای پایه های انعطاف پذیری هستند که به کمک آنها می توانید سه پایه را حتی روی سطوح ناهموار قرار دهید. در واقع روی سطوح ناهموار پایه ها را خم می کنید تا دوربین شما مستقیم و پایدار باشد.

پایه های قابل انعطاف گوریلاپاد همانند یک حصار دوربین را احاطه می کند. گوریلاپادها برای دوربین های سبک و سنگین طراحی شده اند. هنگام استفاده در سطوح شیب دار باید دقت کنید که مرکز ثقل در وسط قرار گیرد.

خرید تجهیزات عکاسی از فروشگاه مینیاتور

لینک های مرتبط

سه پایه

سه پایه عکاسی

سه پایه گوشی

سه پایه دوربین

سه پایه فیلمبرداری

مونوپاد

قیمت سه پایه

خرید سه پایه

فروش سه پایه

برچسب ها: tripod، سه پایه، قیمت سه پایه، خرید سه پایه، فروش سه پایه، سه پایه عکاسی، خرید سه پایه عکاسی، فروش سه پایه عکاسی، سه پایه گوشی، قیمت سه پایه گوشی، خرید سه پایه گوشی، فروش سه پایه گوشی،سه پایه دوربین ، قیمت سه پایه دوربین ، فروش سه پایه دوربین ، خرید سه پایه دوربین ، سه پایه دوربین عکاسی ، فروش سه پایه دوربین عکاسی ، خرید سه پایه دوربین عکاسی ، سه پایه دوربین فیلمبرداری ، قیمت سه پایه دوربین فیلمبرداری ، فروش سه پایه دوربین فیلمبرداری ، خرید سه پایه دوربین فیلمبرداری ، سه پایه فیلمبرداری، قیمت سه پایه فیلمبرداری، خرید سه پایه فیلمبرداری، فروش سه پایه فیلمبرداری، مونوپاد، قیمت مونوپاد، خرید مونوپاد، فروش مونوپاد، سه پایه ارزان، قیمت سه پایه ارزان، خرید سه پایه ارزان، فروش سه پایه ارزان، سه پایه حرفه ای، قیمت سه پایه حرفه ای، خرید سه پایه حرفه ای، فروش سه پایه حرفه ای