قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای یوتیوب YouTube

قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای یوتیوب YouTube

شما برای تولید محتوای ویدئویی خوب به چیزی بیش از یک اسکریپت عالی و دوربین فیلمبرداری نیاز دارید.

نورپردازی حالت و لحن فیلم شما را تنظیم می کند و به معنای واقعی کلمه به خوب نشان دادن شما کمک می کند. از همه مهمتر ، نورپردازی خوب باعث می شود شما به عنوان یک خالق ویدیوی حرفه ای و متخصص در جایگاه خود برجسته شوید. نور مناسب به شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتر و خریداران بیشتری را برای محصولات و خدمات خود جذب کنید.

(رینگ لایت NEEWER FE-480) و (رینگ لایت NEEWER FE-480III) یکی از بهترین رینگ لایت ها برای استفاده در یوتیوب می باشند.

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

چرا بسیاری از سازندگان ویدئو،  رینگ لایت را برای YouTube انتخاب می کنند؟

اگرچه Vloggers و YouTubers ها می توانند از بین سافت باکس ، چتر و چراغ های صفحه ای LED یکی را انتخاب کنند ، چرا بسیاری از افراد رینگ لایت را به عنوان نور ویدئویی کامل خود می دانند؟ در اینجا شش دلیل ساده برای انتخاب رینگ لایت برای فیلم های YouTube آورده شده است.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت مناسب برای یوتیوب YouTube

 

1- استفاده از آنها برای هر مبتدی آسان است ، مستقیماً خارج از جعبه.
2- رینگ لایت یوتیوب ها را قادر می سازد تا عکس های زیبایی با ظاهر حرفه ای تولید کنند.
3- فضای آنها تقریباً کمتر از سایر کیت های روشنایی ویدئویی است.
4- رینگ لایت ها نور یکنواخت و بدون سایه را ایجاد می کنند که به اطراف سوژه می پیچد و به پنهان کردن هرگونه نقص پوست کمک می کند.
5- می توانید به دوربین نزدیک خود نزدیک شوید و هنوز نور عالی دارید.
6- رینگ لایت ها بازتاب های زیبایی را در چشم ایجاد می کنند که بسیاری از افراد فکر می کنند هم جذاب هستند و هم مطلوب.

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت چیست؟

همانطور که از نامش پیداست ، رینگ لایت ، نوری به شکل حلقه است. منبع نور معمولاً یا یک لوله فلورسنت مدور است یا صدها LED با سطح نصب شده.

منبع نور ، یا لوله فلورسنت یا LED ، در یک محفظه دایره ای قرار دارد. در یک طرف این دایره یا حلقه ، یک جعبه کنترل / صفحه و نقطه نصب وجود دارد. با استفاده از نقطه نصب می توانید نور را بالای پایه قرار دهید. در این پنل سوئیچ خاموش و روشن و سایر قطعات الکترونیکی مانند کنترل های دیمر قرار دارد.

رینگ لایت ها دارای لوله های فلورسنت مستقیماً از یک پریز برق از برق استفاده می کنند ، بنابراین در ولتاژ شبکه کار کنید (بالاست در صفحه کنترل جریان لامپ را تنظیم می کند). برق DC برای حلقه های نوری LED استفاده می شود ، بنابراین می توان آنها را با باتری های قابل شارژ یا با آداپتور برق DC تأمین کرد.

رینگ لایت برای چه منظوری استفاده می شود؟

رینگ لایت ها در بین بسیاری از سازندگان محتوای دیجیتال ، به ویژه عروسک های زیبایی و مو ، محبوب شده اند. بسیاری از آنها به دلیل نور نرم بدون سایه ای که تولید می کنند ، از نور انگشتر برای آموزش های آرایش استفاده می کنند. از آنجا که رینگ لایت و دوربین هر دو می توانند به موضوع نزدیک شوند ، این امر به بیننده اجازه می دهد تا جزئیات آموزش آرایش را ببیند.

آنها همچنین به طور گسترده ای در عکاسی مد ، ویدیو موسیقی ، و فیلم سرگرمی استفاده می شود. ماهیت نور و آن نورهای برجسته متمایز کمک می کند تا کمی زرق و برق به ویدئو اضافه کنید.

رینگ لایت ها هنگام نمایش محصول یا پروژه ای روی میز می توانند مفید باشند. نور از طریق 90 درجه چرخانده می شود و دوربین به داخل حلقه اشاره می کند.

چگونه از رینگ لایت برای تولید ویدئو استفاده کنیم؟

نور بر روی یک پایه قرار می گیرد و معمولاً مستقیماً در مقابل سوژه قرار می گیرد. سپس دوربین یا در فضای خالی درون حلقه قرار می گیرد ، یا کمی دورتر از حلقه قرار دارد. در این آرایش ، به نظر می رسد نور از همه جهات اطراف لنز دوربین می آید. این یک نور نرم و بدون سایه دلپذیر را تولید می کند.

غالباً از یک رینگ لایتر برای عکسبرداری نزدیک یا متوسط ​​از سوژه استفاده می شود.

اگر از رینگ لایت به خودی خود استفاده شود و سوژه نزدیک به پس زمینه یا دیواره باشد ، ممکن است به نظر برسد که توسط سایه هاله ای در لبه آنها ترسیم شده است.

برای ایجاد یک جلوه جالب تر ، یک جفت چراغ روشن پشت سوژه قرار دهید اما به هر طرف خاموش باشد ، بنابراین عکس آنها از بین می رود. این امر باعث ایجاد جلوه ای زیبا از نور مو می شود که با استفاده از ژل رنگی می توان آن را بهبود بخشید.

اگر رینگ لایت قدرتمندی دارید و دیوارهای شما سفید رنگ شده است ، چراغ را به اطراف نچرخانید و نور را از روی دیوار و سقف برنتابید. این یک نور حتی نرمتر تولید می کند ، اگرچه ممکن است به منبع نور دیگری در اتاق نیز نیاز داشته باشید.

اگر از وب کم خود برای ضبط فیلم خود استفاده می کنید ، رینگ لایت را از پایه چراغ بردارید و آن را روی میز خود قرار دهید. شما باید آن را تقویت کنید ، بنابراین ایمن است.

هنگام استفاده از رینگ لایت از عینک استفاده نکنید ، با این فرض که شما سوژه هستید. رینگ لایت ها به دلیل نورگیرهایی که در چشم سوژه تولید می شوند مشهور هستند. هنگام استفاده از عینک ، حلقه روشن نور به طور برجسته توسط لنزها منعکس می شود.

ایجاد catchlight با استفاده از رینگ لایت

اگر رینگ لایت بزرگ است ، یا می توانید رینگ لایت را به سوژه خود نزدیک کنید ، ضبط فیلم با چراغهای جلوی درخشان به شکل دونات آسان خواهید بود. آنها معمولاً از چشم سوژه منعکس می شوند ، اما در تصویر زیر مشاهده می کنید که انعکاس نور دایره ای شکل در نوک بینی سوژه وجود دارد.

 

اگر از رینگ لایت فلورسنت یا رینگ لایت با پخش کننده استفاده می کنید ، چراغ های جلو به صورت دایره های روشن ظاهر می شوند. اما اگر از چراغ های LED بدون پوشش استفاده می کنید ، نورافکن ها دایره ای از نقاط روشن چراغ ها هستند که بازتاب های هر LED هستند.

این نورافکن های دایره ای بسیار محبوب شده اند ، احتمالاً به این دلیل که به افزودن کمی جذابیت به هر ویدیویی کمک می کنند.

هنگام انتخاب رینگ لایت برای فیلم های YouTube به دنبال چه چیزی باشید

اندازه

چراغ های عریض نور کمتری تولید می کنند. بنابراین ، اگر همه چیز مساوی باشد ، یک رینگ لایت بزرگتر برای تولید فیلم شما بهتر است. اندازه های رایج در آمازون 12 ، 14 و 18 اینچ است و عملکرد همه آنها خوب است. 12 اینچ بهترین زمانی است که فقط یک عکس فوری بخواهید. اگر بودجه کافی دارید ، یک رینگ لایت 18 اینچی تهیه کنید زیرا این امر باعث انعطاف پذیری بیشتر و نور بیشتر می شود.

اعداد اندازه معمولاً به قطر خارج اشاره دارند. اگر دو عدد برای یک چراغ نقل شده باشد ، مثلاً 18 و 14 اینچی ، تعداد کم قطر داخلی حلقه خواهد بود. در این حالت ، حلقه حاوی لوله یا LED ها 4 اینچ عرض دارد.

تنظیم مقدار نور

اگر نور شما کم نور باشد ، شما کنترل بیشتری روی میزان نورگیری سوژه خود خواهید داشت. در صورت عدم وجود نور کم نور ، فقط می توانید میزان نور را با حرکت دادن نور بیشتر از سوژه خود تنظیم کنید. چراغ های LED باید دامنه کم نور شدن بیشتری ایجاد کنند.

دمای رنگ قابل تنظیم

آیا به نوری نیاز دارید که بتوانید دمای رنگ را تنظیم کنید؟ اگر چنین است ، به دنبال یک چراغ LED با این ویژگی باشید. از تجربه شخصی ، من هرگز از ویژگی دمای رنگ متغیر روی چراغ های خود استفاده نکرده ام و همیشه آنها را به عنوان دمای رنگ نور روز (5500 کیلوگرم) اجرا می کنم. بنابراین می توانم مقداری پول برای خودم پس انداز کنم.

مقدار CRI

هرچه مقدار CRI نور شما بیشتر باشد ، رنگ های طبیعی و واضح تری ظاهر می شوند. به دنبال مقادیر CRI بیش از 90 یا حتی 95+ باشید. اگر در این لیست مقدار CRI ذکر نشده باشد ، ممکن است به دلیل وجود چراغهایی از لامپها یا LEDهای با کیفیت پایین استفاده کنند.

گزینه های قدرت

داشتن گزینه های قدرت ممکن است کار خوبی برای شما باشد. اگر می توانید باتری های قابل شارژ را به چراغ خود وصل کنید ، یک کابل کمتر برای شارژ شدن وجود دارد یا اینکه چراغ شما با اطمینان از درب خارج می شود.

انتشار اضافی

رینگ لایت های لوله ای فلورسنت را انتخاب کنید و سطح اضافی نور پراکنده تری تولید می کند. اما یک پخش کننده در قسمت جلوی حلقه قرار دهید و حتی نور ملایم تری خواهید داشت.

گردن انعطاف پذیر یا سر حلقه قابل چرخش

توانایی چرخش سر حلقه در صورت لزوم به خصوص می تواند مفید باشد. یک هد حلقه ای قابل چرخش به شما این امکان را می دهد که نور را کمی بالاتر از سوژه خود قرار داده و کمی به سمت پایین زاویه دهید. اگر سر حلقه بتواند 90 درجه به جلو یا عقب بچرخد می توان از آن برای برگشتن نور از سقف یا روشن کردن سوژه ای که دراز کشیده است استفاده کرد.
برخی از چراغ های زنگ مانند YONGNUO YN608 فاقد هد حلقه ای قابل چرخش هستند. اما می توانید یک آداپتور پایه سبک بخرید که به شما امکان چرخش سر حلقه را بدهد.

آیا شما باید یک رینگ لایت فلورسنت یا LED دریافت کنید

اگرچه نورهای فلورسنت بسیار کارآمدتر از لامپ های رشته ای هستند ، LED ها حتی در تبدیل نیروی الکتریکی به نور نیز بهتر عمل می کنند. بنابراین ، از منظر محیط زیست ، رینگ لایت های LED انتخاب بهتری هستند.

LED ها نسبت به لوله های فلورسنت شکنندگی کمتری دارند. LED ها احتمالاً در برخی از حملات خشن زنده می مانند. در صورت شکستن لوله های فلورسنت ، جیوه موجود در آنها که سمی است آزاد می شود.

اگر استودیوی خانه شما به راحتی داغ می شود یا نمی خواهید کولر شما بیشتر کار کند ، LED ها را انتخاب کنید. آنها سرد می شوند ، در حالی که چراغ های لوله ای داغ می شوند.

اگر اجرای دقیق رنگ برای شما مهم است ، بگویید اگر رنگ پوست های زنده و طبیعی می خواهید ، LED ها می توانند انتخاب بهتری باشند. از نظر شاخص رندر رنگ (CRI) چراغ ها را بررسی کنید. برای به دست آوردن رنگ پوست های زنده و طبیعی باید بدنبال CRI بالای 90 یا بیشتر باشید. در حالت ایده آل ، CRI 95+ بهترین نتیجه را به شما می دهد. این مورد در LED های با کیفیت خوب بیشتر از لوله های فلورسنت است.

ماندگاری LED ها بسیار بیشتر از لوله های فلورسنت است. با این حال می توانید یک لوله را تعویض کنید. نمی توانید LED ها را جایگزین کنید. بسته به مدت زمان استفاده و نحوه استفاده ، یک لوله فلورسنت ممکن است ماه ها دوام داشته باشد ، در حالی که یک چراغ LED ممکن است سالها دوام داشته باشد.

لوله های فلورسنت پیری ممکن است سوسو بزنند ، نسبت به زمان جدید نور کمتری تولید کنند و حتی دچار وزوز یا وزوز شوند. با این حال ، LED ها به طور معمول بدون سوسو زدن هستند و من با هر موردی که صدا ایجاد کند مواجه نشده ام.

رینگ لایت های فلورسنت به یک خروجی از شبکه نیاز دارند. اما می توانید از برخی رینگ لایت های LED با آداپتور برق یا باتری استفاده کنید. اگر قصد دارید از چراغ های خود در فضای باز استفاده کنید ، LED ها گزینه راحت تر و ایمن تری را ارائه می دهند.

اگر می خواهید نوری با دمای رنگ متغیر ، از 3200 تا 5500 کیلوگرم داشته باشید ، LED ها دوباره گزینه ای برای انتخاب هستند.

مطاب مرتبطبهترین گوشی ها برای عکاسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *