قیمت و خرید رینگ لایت بزرگ

جهت مشاهده مدل های رینگ لایت به لینک زیر مراجعه نمایید:

(خرید رینگ لایت از فروشگاه مینیاتور)

 

امروزه رینگ لایت یکی از تجهیزات ضروری برای عکاسی در آرایشگاه ، سالن زیبایی و همچنین تولید محتوا به شمار می آید. حتی در عکاسی خانگی نیز رینگ لایت بسیار پرکاربرد است.

اینکه چه نوع رینگ لایت و با چه اندازه ای برای ما مناسب است، موضوعی است که باید به آن بپردازیم. هر رینگ لایت در هر اندازه ای کاربرد مخصوص به خود را دارد و نمی توان همه رینگ لایت ها را در هرجایی استفاده کرد.

ویدئوی معرفی رینگ لایت NEEWER FE-480

[aparat id=’XJCP3′]

 

ویدئوی معرفی رینگ لایت NEEWER FE-480III

[aparat id=’7dCWx’]

رینگ لایت بزرگ

به عنوان مثال رینگ لایت 10 اینچی را نمی توان در سالن زیبایی استفاده کرد. این رینگ لایت برای تولید محتوا با گوشی از فاصله نزدیک کاربرد دارد. رینگ لایت بزرگ در آرایشگاه ها و مزون ها کابرد دارند. آنها مزیت هایی دارد که استفاده از آنها در مواردی توصیه می شود.

رینگ لایت بزرگ معمولا توان بالاتر و قطر بزرگتری نسبت به رینگ لایت های رومیزی و بلاگری دارند. رینگ لایت بزرگ معمولا با قطر خارجی 45 سانتی متر و بالاتر و با توان بیش از 55 وات و حداکثر تا 100 وات تولید می شود.

اگر شما کار کاشت ناخن را انجام می دهیدمی توانید از رینگ لایت جی ماری FM21 (بزرگترین رینگ لایت) با قطر خارجی 52 سانتی متر و توان 75 وات و یا از (رینگ لایت NEEWER FE-480) و (رینگ لایت NEEWER FE-480III) با قطر خارجی 45 سانتی متر و توان 96 و 100 وات استفاده کنید. یک رینگ لایت بزرگ پخش نور بهتری دارد و اگر به صورت عمودی بر می کار شما تابانده شود ، تمام سطح میز را با نور یکنواخت پوشش می دهد.

اگر یک رینگ لایت بزرگ را از فاصله نزدیک استفاده کنید ، علاوه بر اینکه ممکن است چشم شما کمی ناراحت شود ، سایه هایی نیز در صورت شما پدیدار می شود.

رینگ لایت با توان بالاتر پرتاب نور بهتر و رینگ لایت با اندازه بزرگتر پخش نور بهتری دارد. پس در هنگام خرید رینگ لایت حتما به این نکات توجه کنید.

مطالب مرتبط:  خرید رینگ لایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *