قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای عکاسی از غذا

قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای عکاسی از غذا

آیا رینگ لایت ها برای عکاسی از مواد غذایی مناسب هستند؟

با عکاسی از غذا ، غذا ستاره است و باید ظاهری خوراکی داشته باشد. آیا مشتری شما تصاویر نرم ، سبک و شناور از بهترین ظروف خود می خواهد یا تاریک و بد حالت با کنتراست بالا؟ مهم نیست که خواسته مشتری شما چیست ، اگر به طور منظم غذا شلیک می کنید ، سرمایه گذاری در رینگ لایت ضروری است.

 

رینگ لایت ها برای عکاسی از غذا مناسب هستند. آنها به یک موضوع شفاف و روشن می افزایند و تقریباً سایه ها را از بین می برند. با این حال ، یادگیری شلیک غذا با رینگ لایت می تواند مشکل باشد. برای بهترین جلوه ها ، یک تنظیم نور سه نقطه ای ، از جمله اصلاح کننده ها ، برای پخش نور و سایه ها اعمال کنید.

در این مقاله انواع مختلف رینگ لایت و چگونگی تنظیم بهترین حالت عکاسی از مواد غذایی بررسی می شود. برای کشف هر آنچه در مورد عکسبرداری از مواد غذایی با استفاده از رینگ لایت باید بدانید ، ادامه مطلب را بخوانید.

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت چه کاری انجام می دهد؟

رینگ لایت ها چراغ های عالی برای استفاده در غذا یا عکاسی ماکرو هستند. رینگ لایت دارای یک مرکز توخالی است و به بهترین وجه به عنوان حلقه ای از LED ها توصیف می شود.

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

این طرح به دوربین اجازه می دهد تا از طریق سوراخ عکسبرداری کند ، بنابراین دوربین از همان محل منبع نور عکس می گیرد. این کیفیت به معنای این است که لنز دوربین در حالی که به اطراف سوژه می پرد ، تمام نور را شلیک می کند. جلوه در عکس موضوعی درخشان و روان است زیرا سایه ها سوخته است.

اما عدم وجود سایه به این معنی است که اشیا می توانند از عمقی که سایر انواع نور استودیو تولید می کنند ، نداشته باشند. بنابراین ، رینگ لایت برای داشتن مهارت در برخی از تمرینات لازم است. توصیه این است که یک سیستم روشنایی سه نقطه ای ایجاد کنید تا عکس هایی با ابعاد ایجاد کنید. بعداً خواهیم دید که چگونه از عکاسی از غذای سبک حلقه ای خود بیشترین بهره را ببرید.

در ادامه ، ما به فاکتورهایی توجه می کنیم که هنگام انتخاب بهترین رینگ لایت برای برداشتن تصاویری که باعث دهان شما می شود و مشتریان به دلیل استعداد عکاسی شما سر و صدا می کنند ، باید مورد توجه قرار گیرد.

انتخاب رینگ لایت خود

قبل از بررسی بهترین رینگ لایت برای عکاسی از غذا ، ما می خواهیم عواملی را که در استفاده از رینگ لایت ، رینگ لایت استفاده و نحوه استفاده از آن تأثیر می گذارد تجزیه کنیم.

 

انتخاب رینگ لایت مناسب نیاز به تصمیم گیری دارد. ابتدا مطمئن شوید که نور شما با دوربین شما سازگار است – آیا متناسب است؟ رینگ لایت ها در اندازه های مختلف موجود هستند. از آنجا که آنها دایره ای هستند ، اندازه گیری آنها با قطر آنها انجام می شود و آنها با پایه های مختلفی ارائه می شوند. وقتی رینگ لایت خود را انتخاب کردید ، بررسی کنید تا اندازه آن بزرگ باشد تا لنز دوربین در فضای آن بیرون بیاید.

اما همه چیز در مورد اندازه و قطر نیست. دو عامل مهم دیگر نیز وجود دارد که شما عاقلانه خواهید بود آنها را در نظر بگیرید.

نور روی دوربین یا خارج از دوربین
به همین ترتیب ، یک نوع دوربین وجود ندارد. همچنین بیش از یک نوع رینگ لایت تنظیم شده است: در دوربین و خارج از دوربین. بنابراین ، تفاوت چیست؟

رینگ لایت های خارج از دوربین

نوع دیگر رینگ لایت برای نصب روی سه پایه است. این یک پایه برای نگه داشتن دوربین در موقعیت قرار دارد تا دوربین همچنان بتواند از طریق مرکز نور عکس بگیرد. به طور معمول ، رینگ لایت های خارج از دوربین منبع نور مداومی را ایجاد می کنند. نور مداوم به اندازه بارق نیرومند نیست ، اما یک شستشوی مداوم ایجاد می کند ، که تنظیم عکس شما را آسان تر می کند – می بینید که چه چیزی دریافت خواهید کرد.

 

عکاسی با رینگ لایت مداوم نیز مقدمه ای آسان برای کار با رینگ لایت ها است ، به ویژه هنگامی که از آنها به عنوان چراغ اضافی برای مبتدیان استفاده می کنید.

دوربین و خارج از دوربین تنها انواع رینگ لایت نیستند. شما همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا بارق می خواهید یا چراغ LED مداوم. بیایید ببینیم که اینها چه تفاوتی دارند.

استروب یا LED مداوم

چراغهای بارق مانند این YongNuo Flash مانند یک فلاش استاندارد رفتار می کنند. با فشار دادن ماشه ، آنها یک نور شدید ایجاد می کنند. برای انجماد عکسهای اکشن یا تنظیماتی که به نور زیادی احتیاج دارند ، ایده آل است. برای منجمد کردن عملکرد یک ماده غذایی ثابت مشکلی نخواهید داشت. هنوز هم ، عکسهای شما از یک منبع نور شدید بهره مند هستند.

برای وبلاگ های غذایی ، شما یک چراغ بارانی قدرتمند می خواهید که حدود 500 وات را تحویل دهد. همچنین می توانید بسیاری از چراغ های بارق را تنظیم کنید تا از سطح مختلف گرما یا قدرت ساطع شود.

در مقایسه ، یک رینگ لایت LED مداوم مانند این رینگ لایت Ikan یک منبع نور ثابت را ایجاد می کند ، تنظیم تنظیمات دوربین و اصلاح کننده های تغییر سرعت را برای دستیابی به تعادل کامل سایه ها که ابعادی به عکس شما می دهد ، آسان می کند. رینگ لایت های LED مداوم نیز مقرون به صرفه تر هستند.

هنگامی که شما نوع حلقه دلخواه خود را شناسایی کردید ، جنبه هایی از عکسبرداری وجود دارد که باید به آنها فکر کنید ، مانند چراغ های اضافی و پخش کننده ها یک کیت 5 در 1 مانند این Neewer Light Reflector 5-in-1 علاوه بر این مفید است ، زیرا طیف وسیعی از بازتابنده های رنگی و یک دیفیوزر را ارائه می دهد تا بتوانید کیفیت نور را تغییر دهید.

برای بهترین نتیجه: از روشنایی دو تا سه نقطه استفاده کنید

با یک بررسی عمیق برای اولین بار در عکاسی از مواد غذایی ، متوجه می شوید که یک نور به ندرت برای تولید عکس هایی که باعث ترشح بزاق در افراد می شود کافی است. و این کل هدف عکاسی از غذا است: فریب دادن. عکس های جذاب از گرفتن جزئیات و جو حاصل می شود. برای این کار ، شما بیش از یک چراغ می خواهید.

بسیاری از عکاسان رینگ لایت را به عنوان منبع نور اضافی خود استفاده می کنند. منبع نور اصلی ، که درخشان ترین نور را تأمین می کند ، اغلب مانند این Newbox Softbox است که در کنار عکس تنظیم می کنند. به خاطر این توضیحات ، بگذارید بگوییم ما سافت باکس را در سمت چپ غذا قرار داده ایم. ما سافت باکس را در یک توقف بالاتر از رینگ لایت قرار می دهیم ، که منبع نور اضافی در این مثال است.

بعد ، یک بازتابنده در مقابل جعبه نرم قرار دهید. بازتابنده نور موجود را پس می زند. استفاده از یک رینگ لایت و یک سافت باکس به علاوه یک اصلاح کننده در این ترکیب سایه ها را کاهش می دهد. روش دیگر ، نمونه برداری از عکس فقط با یک رینگ لایت است ، اما درک کنید که یک تصویر سبک سازی شده ایجاد می کند ، که می تواند برای غذا عالی باشد یا نه.

باید تأکید کنیم که به دست آوردن کیفیت عالی نور در عکاسی از غذا ، آزمایش زاویه دوربین و مکانی است که در آن نسبت به نور اضافی یا چراغ ها و اصلاح کننده ها قرار دارد. با نور سه نقطه ای ، از طریق کنتراست نور و سایه عمق ایجاد خواهید کرد. همچنین می توانید بافت و جزئیات غذا را برجسته کنید.

هیچ راهی محدود برای تنظیم چراغ های شما وجود ندارد و آنچه برای یک نوع غذا مفید است همیشه برای نوع دیگر مفید نخواهد بود. همچنین باید سابقه خود را در نظر بگیرید. تیره است یا سفید؟ براق یا مات؟ این فاکتورها بر روی نور کلید شما ، که چراغ نور اضافی است و در جایی که می توان چراغ ها و دوربین ها را قرار داد ، تأثیر می گذارد تا نتایج بهینه را بدست آورد.

یادگیری عکاسی با رینگ لایت به معنای پذیرش مجموعه جدیدی از چالش ها و تنظیم دقیق درک شما از نحوه رفتار نور است ، چه تنها منبع نور باشد یا جنبه دیگری از تنظیمات شما. برای بسیاری از عکاسان غذا ، رینگ لایت دقیقاً همان کیفیت زیبایی را که به دنبال آن هستند تولید می کنند ، بنابراین استقامت کنید ، آزمایش کنید و توصیه های ما را بخاطر بسپارید.

رینگ لایت ها علاوه بر سرگرمی برای کیت نورپردازی استودیوی عکاسی شما هستند. آنها نور شفاف و روشن ایجاد می کنند و سایه هایی ایجاد می کنند که تصویر را تعریف می کند. اگر با رینگ لایت شروع می کنید ، زمان و شرایطی را برای آزمایش تأثیرات آن در اختیار خود قرار دهید. جای آن را تغییر دهید و از اصلاح کننده ها برای تجربه تأثیرات مختلفی که می توانید بدست آورید استفاده کنید.

مطالب مرتبط:  موارد استفاده از رینگ لایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *