روبات BOLT X

آخرین نسخه در خانواده کنترل حرکت پرسرعت ما بیشترین طول بازوی تجهیزات با سرعت بالا را دارد. با رسیدن به 3.2 متر ، Bolt ™ X امکان انعطاف پذیری بیشتر در گرفتن عکس با سرعت بالا در استودیو و تنظیمات مکان را فراهم می کند.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت بزرگ

 

خلاقیت خود را ادامه دهید

Bolt X یک پاکت عملیاتی بسیار بزرگتر را می دهد و آزادی عمل بیشتری را برای خلاقیت به اپراتورها می دهد. برای عکسبرداری از سوژه های اکشن زنده بسیار مفید است ، Bolt X برای فیلم های موسیقی ، تبلیغات ، فیلم و تلویزیون مناسب است.

Bolt X رسیدن به ارتفاعات جدید

رسیدن بازوی افقی Bolt X 3.2 متر از مرکز چرخش امتداد دارد و مسیری عمودی نزدیک به 5 متر دارد ، از پایین ترین حالت تا حداکثر ارتفاع 4.3 متر شروع می شود.

این دامنه حرکتی و انعطاف پذیری باورنکردنی به مدیران و DOP ها فرصت جدیدی برای انعطاف پذیری عضلات خلاقیت خود می دهد ، و اقداماتی متنوع و پر سرعت را افزایش می دهد.

 

نرم افزار استاندارد صنعت

Flair نرم افزار برتر کنترل حرکت MRMC است. Flair که به منظور ارائه فرمان استثنایی در مورد حرکت دوربین طراحی شده است ، دقیقاً تا 500 محور حرکت را کنترل می کند و به صورت یکپارچه با بسته های CGI رابط می کند. Flair ابزاری است که بینایی شما را واقعیت می بخشد.

Bolt X بر روی ریل

برای افزودن بعد دیگری از حرکت برای Bolt X ، می توانید ربات دوربین پرسرعت را در یک مسیر اجرا کنید. از هر شی ، شخص یا منظره ای پیروی کنید تا از نظر خلاقیت بصری انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید. با سرعت حداکثر 4.2 متر در ثانیه ، هر تعداد حرکت پیچیده دوربین را با دقت مشخص برای سطوح جدید عکسهای ردیابی با سرعت بالا انجام دهید.

 

سایر ویژگی های Bolt X

  1. حرکت همزمان با محرکهای خارجی و محرکهای مدل برای زمان دقیق فوق العاده.
  2. واحد رباتیک سبک و قابل حمل ، برای تنظیم و آماده شدن برای عکسبرداری در کمتر از یک ساعت طراحی شده است.
  3. کنترل نورپردازی DMX.
  4. با حرکت و احساس پویا ، تایم لپس باورنکردنی ایجاد کنید.
  5. هر دوربینی تحت کنترل کامل حرکت می کند – دقیقاً قابل تکرار است.
  6. حرکاتی را که در مایا برنامه ریزی شده انجام دهید و آنها را به Bolt X – یا رابط واقعیت افزوده یا مجازی در زمان واقعی تغذیه کنید.

 

 

مطالب مرتبطبهترین عکس های حیات وحش 2020

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *