فـروشــگاه مـیـنـیـاتـور در سال 1388 تاسیس شده است که در زمینه فروش دوربینهای عکاسی و انواع لوازم جانبی فعالیت دارد. هدف اصلی از تاسیس مـیـنـیـاتـور ارائه کالا با قیمت مناسب و اصالت کالا است.البته لازم به اشاره است که خدمات این فروشگاه تنها به ارائه قیمت های نازل و تضمین اصالت کالا محدود نمی شود و شما علاوه بر این مزایا می توانید برای انتخابی صحیح تر جهت خرید از راهنمایی مشاورین ما نیز بهره شوید.

فروشگاه مینیاتور در زمینه فروش تجهیزات نوین نورپردازی، فیلمبرداری، تجهیزات دیجیتال صدا و تصویر، تجهیزات مربوط به نورپردازی سالنهای زیبایی، آرایشگاهها، استودیوهای عکاسی حرفه ای و آماتور به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. فروشگاه مینیاتور نماینده فروش دوربین های عکاسی دیجیتال، لنز و رینگ لایت از برندهای معتبر جهان میباشد.

برندهای نیکون، کانن، سونی، پنتاکس، سیگما، فوجی فیلم، هسلبلاد، لایکا، پاناسونیک، تامرون، توکینا و گوپرو از شناخته شده ترین برندهای جهانی در صنعت عکاسی و فیلمبرداری می باشند. در ده سال گذشته صنعت عکاسی تغییرات زیادی را تجربه کرده است. از سال ۲۰۰۸ صنعت عکاسی با افت اقتصادی وسیعی روبرو شد،  حوادث آب و هوایی مخربی در آسیا روی داد و خانواده جدیدی از محصولات وارد صحنه رقابت شد: گوشی‌های هوشمند.

هر کدام از این اتفاقات به تنهایی می‌تواند تاثیر زیادی داشته باشد، اما تمام آن‌ها در کمتر از یک دهه روی داد و تاثیر کل آن‌ها بر این صنعت بسیار عمیق بود.
در طی ۸ سال گذشته موج‌های تکنولوژیکی مختلفی آمده و رفته است (مثلا سه بعدی) و بخش‌هایی از بازار – مانند دوربین‌های ارزان قیمت ببین و بگیر – تقریبا ناپدید شده است. در این میان ردپای پیشرفت‌هایی که اولین دهه‌ی تصویرسازی دیجیتال را رقم زده بود، دیگر دیده نمی‌شود.

اکنون انگیزه زیادی برای خرید یک دوربین دیجیتال وجود ندارد، چون احتمالا مدلی که سال پیش خریده‌اید هنوز بسیار خوب است. البته این خبر خوبی برای مشتریان  است، اما برای سازندگان دوربین‌های دیجیتال مشکل‌ساز خواهد بود.

امروزه با توجه به سرعت پیشرفت در صنایع دیجیتال به خصوص صنعت عکاسی و فیلمبرداری، ارائه خدمات در این نیازمند علم بالا در این خصوص می باشد. کارشناسان ما در فروشگاه مینیاتور با کمال افتخار آماده پاسخگویی به نیازها و سوالات مشتریان در خصوص کالای عکاسی دیجیتال می باشند. مشتریان محترم میتوانید از طریق فیلد مخصوص ثبت درخواست که در صفحه اصلی سایت موجود می باشد یا از طریق شماره تلفن ها و یا از طریق صفحه اینستاگرام miniatorcamera با ما در تماس باشید. کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.