جابجایی بین LCD و منظره یاب کانن PowerShot S5 IS.

تنظیم و جابجایی بین صفحه LCD و منظره یاب PowerShot S5 IS

راه حل
استفاده از مانیتور LCD و نمایاب
مانیتور LCD را می توان در محدوده موقعیت های زیر باز کرد.

از چپ به راست 180 درجه باز می شود. 180 درجه به جلو به سمت لنز یا 90 درجه به عقب کج می شود.

 

قیمت انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای دابسمش و تیک تاک

 

هنگامی که مانیتور LCD 180 درجه به سمت چپ باز می شود و 180 درجه به سمت لنز متمایل می شود، تصویر نمایش داده شده به طور خودکار برگردانده شده و برعکس می شود (عملکرد Reverse Display) تا به درستی از جلوی لنز ظاهر شود.

نمایشگر LCD را به سمت بدنه دوربین تا کنید تا در جای خود کامل بنشیند. اگر به طور کامل بسته نشود، تصویر برعکس ظاهر می شود. مانیتور LCD را همیشه بسته نگه دارید تا در مواقعی که از دوربین استفاده نمی کنید از آن محافظت کنید.

فشردن دکمه <DISPLAY> حالت نمایش نمایشگر LCD را تغییر می دهد. همچنین بستن مانیتور LCD باعث نمایش منظره یاب می شود. حالت های نمایش LCD با هر فشار دکمه <DISPLAY> تغییر می کند.

با استفاده از نمایاب

اگر محیط اطراف خیلی روشن است (مثلاً وقتی در فضای باز عکس می گیرید) و تصاویر روی مانیتور LCD واضح نیستند، از منظره یاب برای ععکاسی استفاده کنید. فوکوس منظره یاب را با کلید تنظیم دیوپتر تنظیم کنید تا اطلاعات نمایش داده شده به وضوح ظاهر شوند. سطح روشنایی منظره یاب را می توان از داخل منوی دوربین تنظیم کرد.

نمایشگر شب

هنگام عکاسی در شرایط تاریک، دوربین به طور خودکار مانیتور LCD را متناسب با روشنایی سوژه* روشن می کند و کادربندی سوژه را آسان تر می کند.

* نویز ظاهر می شود و حرکات سوژه در مانیتور LCD نامنظم به نظر می رسد. روشنایی تصویر نمایش داده شده در مانیتور و روشنایی تصویر واقعی ضبط شده متفاوت خواهد بود (این عملکرد را نمی توان غیرفعال کرد).

مطالب مرتبط: انواع کد خطا در دوربین کانن
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *