تشخیص باتری اصل و کپی

باتری های تقلبی وجود دارند ، غم انگیز اما درست است. متأسفانه ، کسانی که اقدام به خرید جعلی می کنند ممکن است با عملکرد فوق العاده یا آسیب بدتر به تجهیزات خود روبرو شوند. طبق گفته های کانن ، 18 درصد از مشتریان آنها خرید باتری تقلبی را انجام داده اند ، نه! سوال این است که ، آیا شما می دانید که چگونه یک باتری دوربین جعلی را تشخیص دهید ؟؟

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت بهتر است یا سافت باکس؟

 

هیچکس قصد ندارد باتری جعلی بخرد ، ما فقط می خواهیم باتری را با قیمت ارزان تری پیدا کنیم؟ از این گذشته ، ما هم اکنون پول زیادی را صرف خرید تجهیزات می کنیم. به دلایل واضح تولیدکنندگان از خرید باتری های جعلی اخم می کنند و متأسفانه برای کسانی که آنها را خریداری می کنند ، تنها یک راه وجود دارد که جعلی بودن آن را تشخیص دهد. آن را با یک باتری اصلی مقایسه کنید.

 

وب سایت نیکون دارای تصاویری از هر باتری است که آنها جعلی می دانند. آنها به شما نشان می دهند که اصل باید چگونه باشد و برخی از تقلبیاتی که با آن روبرو شده اند. نشانه های تشخیص یک باتری جعلی می تواند به سادگی یک اشتباه در هجی ، یک جعبه گمشده در اطراف یک نماد ، چاپ شده به جای یک منطقه حکاکی شده یا تغییرات در مهر و موم هولوگرافی باشد.

کانن همچنین دارای یک صفحه راهنمای جالب است که شامل یک فیلم و یک مسابقه برای کمک به شما در تشخیص باتری جعلی است. آنها همچنین به شما لیستی از مواردی را می دهند که می توانید به عنوان برچسب هولوگرام ، چاپ و بسته بندی باتری وارد آن شوید. فیلم زیر را تماشا کنید و در وب سایت Canon یک مسابقه انجام دهید تا ببینید آیا می توانید جعلی را تشخیص دهید.

بنابراین ، قبل از اینکه تصمیم به خرید باتری از سایت دیگری بگیرید ، نگاهی به این تصاویر بیندازید و اطمینان حاصل کنید که دچار دردسر نخواهید شد.

مطالب مرتبطعکاسی از باران با گوشی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *