تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی تجاری

تجهیزات عکاسی تجاری

در حالی که درست است که تجهیزات عکاس را نمی سازد ، داشتن تجهیزات مناسب در هنگام برنامه ریزی برای عکاسی تجاری مهم است. گرفتن عکس کامل از یک محصول یا نمای بیرونی یک ساختمان تنها به این معنا نیست که با یک دوربین گران قیمت و علاقه به عکاسی ظاهر شوید.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: خرید انواع رینگ لایت

 

وقتی عکاس تجاری ما برنامه ای برای عکاسی دارد ، ما تمام تجهیزات خود را جمع آوری می کنیم ، و تعداد زیادی از آن وجود دارد. ما از بسیاری از قطعاتی که برای فیلمبرداری تلویزیونی استفاده می شود استفاده می کنیم. برخی از تجهیزات عکاسی تجاری مورد نیاز برای عکاسی موفق عبارتند از:

بدنه دوربین – در حالی که بدنه دوربین البته برای انجام این کار ضروری است ، داشتن بدنه مناسب مهم است. به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی ، اکثر عکاسان هر دو سال یکبار بدنه دوربین خود را ارتقا می دهند.

لنزها – بله ، عدسی های جمع. یک لنز دوربین ، هر چقدر هم گران باشد ، برای انجام کار کافی نیست. به عنوان مثال ، برخی از عکاسی ها لنزهای زوم و برخی دیگر لنزهای ماکرو را فرا می خوانند.

نورپردازی – شاید نورپردازی مهمترین عنصر در هنگام آماده سازی زمینه برای عکاسی قابل توجه باشد. برخی از نمونه تجهیزات روشنایی شامل چراغ های ویدئویی LED نصب شده ، بازتابنده های خروجی بالا و سافت باکس است.

لوازم جانبی – در مورد لوازم جانبی دوربین گزینه های زیادی وجود دارد و بسته به نوع و مقیاس فیلمبرداری تجاری ، برخی از آنها مناسب تر از سایرین خواهند بود. لوازم جانبی ممکن است شامل آداپتورهای دیافراگم سفارشی ، هود لنز ، مبدل های تلفنی ، فیلترهای لنز ماکرو ، فلش متر و موارد دیگر باشد.

پشتیبانی – تیم پشتیبانی مورد نیاز برای انجام کار را فراموش نکنید. بسته به مقیاس عکاسی تجاری ، ممکن است نیاز به استخدام نیروی موقت اضافی باشد.

تجهیزات عکاسی تجاری شما لزوماً نیازی به گرانترین یا جدیدترین تجهیزات ندارند ، اما تجهیزات باید کار خود را به خوبی انجام دهند. هنگام صحبت از عکاسی تجاری ، آماده سازی مهم است. ما همچنین توصیه می کنیم که در تمام عکس ها با موارد زیر موارد زیر را همراه داشته باشید: باتری اضافی ، چند ابزار ، پارچه های لنز و… ما حتی سنجاق مو و سنجاق های ایمنی را در صورت نیاز برای حالت دادن به مدل ها می آوریم.

آشنایی با هر مرحله از فرآیند تولید و نقشی که همه باید انجام دهند به این معنی است که شما قادر خواهید بود با اطمینان در نقش مدیر عکاسی تجاری بازی کنید. هنگامی که تمام قطعات مناسب در جای خود قرار می گیرند ، می توانید دید مشتری را متمرکز کنید.

مطالب مرتبط:  بهترین پس زمینه برای عکاسی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *