تاثیر هوش مصنوعی در عکاسی

تاثیر هوش مصنوعی در عکاسی

عکاسی یک فناوری است که دائما در حال پیشرفت است. هر دوربین روی نوعی کامپیوتر کار می کند. بنابراین راه های زیادی برای بهبود پردازش اطلاعات وجود دارد. عکاسی با فناوری‌ها و تجهیزات جدید لنز مانند پهپادها در جریان است.

جدیدترین پیشرفت پیشگامانه، ادغام هوش مصنوعی (AI) است. امروز در مورد عکاسی با هوش مصنوعی با شما صحبت خواهم کرد. و ما بررسی خواهیم کرد که چگونه هوش مصنوعی دنیای عکاسی را تغییر می دهد.

عکاسی با هوش مصنوعی: هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی یک فناوری است که تقریباً در هر شکلی از محاسبات کاربرد دارد. این امر به ویژه در جایی که برای بهینه سازی یک برنامه به عنصر انسانی نیاز دارید مشهود است.

هوش مصنوعی فرآیند یادگیری ماشینی است. این شبیه سازی هوش انسان در یک کامپیوتر است. برنامه ها در حین پیشرفت اطلاعات را یاد می گیرند و نگه می دارند.

هوش مصنوعی به دلیل آشنایی با محیط خود نتایج دقیقی ایجاد می کند. برنامه DeepMind به عنوان یک هوش مصنوعی شروع شد که بازی ویدیویی Breakout در دهه 1970 را بازی می کرد. هوش مصنوعی آنقدر بازی کرد تا اینکه کارآمدترین راه را برای برد پیدا کرد.

اگر از این نوع یادگیری ماشینی برای عکاسی استفاده کنید، می توانید ماشینی داشته باشید که از نظر تئوری عکس های عالی می گیرد!

در عمل، هنوز برنامه ای با فرمول برای کادربندی و ترکیب بندی عالی وجود ندارد. اما هوش مصنوعی فرآیندهای زیادی را پوشش می دهد که اصلاح آنها برای ما دشوار است. بنابراین، به طور خلاصه، هوش مصنوعی اینجاست تا کارایی ما را بهبود بخشد.

 

قیمت انواع رینگ لایت اورجینال در فروشگاه مینیاتور

تاثیر هوش مصنوعی در عکاسی

تاثیر هوش مصنوعی در عکاسی

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای کلینیک زیبایی

 

هوش مصنوعی در عکاسی چیست؟

چند سالی است که سازندگان هوش مصنوعی را در عکاسی ادغام کرده‌اند. اگر گوشی هوشمند دارید، در حال حاضر طیف وسیعی از برنامه های هوش مصنوعی را در اختیار دارید.

به عنوان مثال، هوش مصنوعی در عکاسی شامل رایانه دوربین شما است که سوژه های خاصی را شناسایی می کند. این شناسایی منجر به انجام تنظیمات خودکار تصویر توسط برنامه می شود.

بنابراین بیایید نگاهی دقیق تر به چند نمونه از عکاسی روزمره با هوش مصنوعی بیندازیم.

تشخیص چهره

اکثر مردم می دانند که اپل از نرم افزار تشخیص چهره برای باز کردن قفل دستگاه های خود استفاده می کند. این نرم افزار ویژگی های صورت شما را یاد می گیرد و آنها را ذخیره می کند.

بسیاری از شرکت های عکاسی از همان تشخیص چهره در دوربین های خود استفاده کرده اند. رایج ترین مکان فوکوس خودکار است.

عملکرد اصلی دوربین عکاسی با نقطه و عکس گرفتن از افراد است. تشخیص چهره می تواند صحنه را در زمان واقعی اسکن کند و سپس تشخیص دهد که آیا چهره در یک تصویر وجود دارد یا خیر. سپس دوربین فوکوس را بر روی چهره ها اولویت بندی می کند.

این امر نیاز به فوکوس خودکار مستقیم روی صورت سوژه را از بین می برد. این یک تغییر ساده است اما یک گام بزرگ در کارایی است. شما می توانید این فناوری را در اکثر دوربین های دیجیتال گنجانده شده است.

اثرات مثبت هوش مصنوعی در عکاسی

اثرات مثبت هوش مصنوعی در عکاسی

شناخت محیط

حتی نحوه خواندن محیط توسط دوربین نیز بخشی از فرآیند هوش مصنوعی است. این در تنظیمات دوربین گوشی های هوشمند مانند حالت پرتره اپل مشهود است.

این ویژگی یک موضوع را در پیش زمینه شناسایی می کند. سپس یک عمق میدان کم را شبیه سازی می کند. سوژه شما کاملاً در فوکوس است. اما پس زمینه پشت آن محو می شود. بنابراین، توجه بیشتری را به سوژه ای که می خواهید عکاسی کنید جلب می کند.

اثرات منفی هوش مصنوعی در عکاسی

اثرات منفی هوش مصنوعی در عکاسی

بزرگنمایی و تقویت

هم گوگل و هم ادوبی برنامه های بزرگنمایی و بهبود در حال توسعه دارند. این برنامه‌های هوش مصنوعی تصاویری با کیفیت پایین می‌گیرند و آن‌ها را اصلاح می‌کنند تا تصاویری را به شما ارائه دهند که از آن‌ها راضی هستید.

این را در نمایش های جنایی و فیلم های جاسوسی می بینیم. و به زودی به یک گزینه واقعی برای ما در نرم افزار عکاسی تبدیل خواهد شد.

این برنامه ها در بازیابی فایل های غیرقابل استفاده بسیار مفید خواهند بود. اگر از اسکنر برای انتقال نگاتیوهای قدیمی و پرینت روی دستگاه دیجیتال استفاده می کنید، این نرم افزار جان تازه ای به آن تصاویر می بخشد.

برنامه ادوبی تقویت هوش مصنوعی است. می تواند یک تصویر 0.8 مگاپیکسلی (مگاپیکسلی) را به تصویری با بیش از 3 مگاپیکسل تبدیل کند. حتی اگر به نظر زیاد نمی رسد، تفاوت باورنکردنی است. می تواند یک تصویر پیکسلی را به یک عکس قابل تشخیص تبدیل کند.

برنامه گوگل از دو فرآیند برای بهبود تصاویر پیکسلی استفاده می کند:

SR3: این مخفف عبارت Super Resolution via Repeated Refinement است. این فرآیند به تصویر و پیکسل هایی که به آنها نگاه می کند نویز اضافه می کند. سپس این روند را معکوس می کند و از شر نویز خلاص می شود. این یک نمایش دقیق از عکس را ایجاد می کند. بیشترین داده را از کوچکترین بخش های اطلاعات استخراج می کند.
CDM: این یک مدل انتشار شرطی کلاسی است. این فرآیندی است که اندازه تصویر را افزایش می دهد. هوش مصنوعی آن از یک پایگاه داده عکس آشنا با عکس های طبیعی با وضوح بالا استفاده می کند. سپس SR3 را چندین بار روی تصویر اجرا می کند. و برنامه رزولوشن را به بالاترین حد خود تغییر می دهد.

چگونه هوش مصنوعی می تواند عکاسی شما را بهبود بخشد؟

اکنون شما را با چند مورد آشنا می کنم که در آن هوش مصنوعی برای نیازهای عکاسی شما در دسترس است. اینها نمونه هایی هستند که به شما جهتی را نشان می دهند که برنامه های عکاسی با هوش مصنوعی در حال حرکت هستند.

کلیپ های گوگل

Google Clips اولین دوربینی بود که یک کامپیوتر کار می کرد. بله، هنوز یک دکمه برای گرفتن تصاویر شما روی آن وجود داشت. اما به طور مستقل کار کرد و گوگل شما را تشویق کرد که آن را در موقعیت خوبی قرار دهید.

از آنجایی که این اولین دوربین تمام هوش مصنوعی بود، Google Clips لحظات خاصی را برای گرفتن یک ویدیوی کوچک انتخاب کرد. از بین آنها، می توانید قاب مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

از تشخیص هوش مصنوعی برای تشخیص اینکه چه کسی باید عکس بگیرد استفاده کرد. افراد مهم برای شما را به یاد آورد. و شما می توانید آن را با انتخاب آنها در برنامه تنظیم کنید.

دوربین متوجه شد که چه کلیپ هایی را ذخیره کرده اید و سعی کرد در آینده به تصاویر یا مجموعه هایی مانند آن دست یابد. حتی می توانید اولویت هایی را برای دوربین تعیین کنید.

اگر دوربین را در همان موقعیت رها کنید، فکر نمی‌کردم خیلی عالی به نظر برسد. بنابراین من عکس های زیادی که خیلی متفاوت بودند نگرفتم. بنابراین باید دوربین را به اطراف حرکت می دادید تا مطمئن شوید که تصاویر جدید هستند. 

آرسنال

آرسنال اولین قطعه سخت افزار دوربین هوش مصنوعی است که می توانید آن را بخرید و به اکثر دوربین های DSLR متصل کنید. این سیستمی است که به دوربین شما متصل می شود. و سپس، در صحنه ای که از آن عکس می گیرید به شما کمک می کند.

تیم آرسنال ادعا می کند که این برنامه اصالت عکاسی را از بین نمی برد. این به این دلیل است که هنوز تصمیم با شماست که دوربین خود را به چه سمتی بگیرید و چگونه تصویر را قاب کنید.

این برنامه با پایگاه داده وسیعی از عکس ها کار می کند. هنگامی که دوربین خود را به سمت صحنه ای هدایت می کنید، آرسنال پایگاه داده خود را برای موارد مشابه جستجو می کند.

سپس نرم افزار هوش مصنوعی تنظیمات زیادی را به شما ارائه می دهد تا بهترین تصویر ممکن را بگیرید. بنابراین، تصویری مانند عکس‌هایی که توسط عکاسان حرفه‌ای گرفته شده است را به شما می‌دهد.

آنها آن را برای تشخیص تصاویر اکشن و پیشنهاد زمان استفاده از زمان نوردهی کوتاه‌تر توسعه داده‌اند. همچنین می تواند تشخیص دهد که چه زمانی به نوردهی طولانی تری نیاز دارید.

به عنوان مثال، می توانید در خط ساحلی دریاچه باشید. و قرار گرفتن در معرض طولانی مدت می تواند یک اثر مه آلود ظریف به آب اضافه کند.

آرسنال همچنین کارایی درخشانی را در زمینه تکنیک های انباشتگی ارائه می دهد. گزینه هایی برای HDR، انباشتن فوکوس، براکت کردن و موارد دیگر را فراهم می کند. با کلیک یک دکمه از گوشی هوشمند، سخت افزار عکس مورد نظر را برای شما می گیرد.

ویژگی جدید آنها Deep Color است. Deep Color از یک شبکه عصبی برای توسعه هوشمندانه هر عکس استفاده می کند. برنامه هوش مصنوعی فریم را می خواند و تصمیم می گیرد که کجا صداهای خاص را تقویت کند. این پیشرفت‌ها برای هر محیطی که با آن روبرو می‌شوید منحصربه‌فرد هستند.

هوش مصنوعی از منابع پایگاه داده تصویر خود استفاده می کند تا بفهمد چه چیزی باید تغییر کند. به نوعی، شما فردی با حافظه عکاسی دارید که موفق ترین ویرایش را برای هر یک از عکس های شما به شما می گوید!

ویرایش عکس با هوش مصنوعی

حال، بیایید نگاهی به برخی نرم افزارهای دارای قابلیت های هوش مصنوعی بیندازیم. تعجبی ندارد که هوش مصنوعی در برنامه های ویرایش عکس باشد.

بسیاری از ابزارهای ویرایش با رایانه هایی کار می کنند که داده های اطراف خود را می خوانند. سپس واکنش‌های پیش‌بینی‌شده‌ای را انجام می‌دهند که می‌تواند با سناریو مطابقت داشته باشد. بنابراین بیایید ببینیم چه شرکت هایی هوش مصنوعی را ارائه می دهند.

هوش مصنوعی Skylum Luminar

یکی از شناخته شده ترین نرم افزارهای ویرایش عکس هوش مصنوعی Luminar AI از Skylum است. دارای ابزارهای خاص منظره و پرتره است. ویژگی‌های Atmosphere و Augmented Sky ویرایش‌های ترکیبی را برای شما ایجاد می‌کنند.

آنها به شما امکان می دهند طیف وسیعی از حالت ها را برای عکس خود انتخاب کنید. این برنامه تصویر شما را می خواند، آسمان را شناسایی می کند و کل تصویر را متناسب با آن سبک تغییر می دهد. این می‌تواند ساعت‌ها از ویرایش ترکیبی در فتوشاپ صرفه‌جویی کند.

نرم افزار هوش مصنوعی Luminar همچنین دارای ابزارهای عالی برای عکاسی از افراد است. این شامل ویرایش خودکار چهره و پوست است که ما خودمان را در بررسی هوش مصنوعی Luminar خود آزمایش کردیم و موارد دیگر را بررسی کردیم.

این ویژگی‌ها از هوش مصنوعی برای ویرایش پرتره‌ها مانند افراد حرفه‌ای استفاده می‌کنند و شما را از ساعت‌ها حذف براش Spot نجات می‌دهد. آنها همچنین دارای ویژگی Portrait Bokeh هستند، مانند حالت پرتره اپل.

فتوشاپ

فتوشاپ استاندارد صنعتی برای نرم افزار ویرایش است. بنابراین جای تعجب نیست که آنها دارای برخی از ویژگی های عالی شامل هوش مصنوعی در کار هستند.

Adobe در حال کار بر روی مجموعه ای از ابزارهای ویرایش به نام فیلترهای عصبی است. با این ویژگی ها می توانید سن و حتی حالت چهره افراد را تنظیم کنید! در اینجا، می‌توانید احساساتی مانند شادی، تعجب یا خشم را از طریق یک نوار لغزنده ویرایش کنید.

در آینده، نرم‌افزار هوش مصنوعی ادوبی قادر خواهد بود تا عناصر مهم عکسبرداری مانند جهت نور را ویرایش کند. خوانش دقیق چهره سوژه را انجام می دهد. و سپس، سایه ها و هایلایت ها را در مناطق خاصی اعمال می کند.

این باعث می شود که به نظر برسد که گویی نورپردازی جهت دار است. اگر این نرم افزار موفق باشد، ممکن است تغییرات زیادی در نحوه عکس گرفتن ما ایجاد شود. این همه چیز از کمپین های مد گرفته تا تصاویر استوک را تحت تاثیر قرار می دهد.

Topaz Labs Photo AI

توپاز آزمایشگاه دیگری است که روی ویرایشگرهای تصویر کار می کند. اما آنها در نرم افزار هوش مصنوعی تخصص دارند. این ابزارها فقط برای اهداف بزرگنمایی و بهبود در دسترس هستند. نرم افزار آنها به عنوان ابزارهای مختلف به فروش می رسد. بنابراین می توانید مورد خاص مورد نیاز خود را به عنوان پرداخت یک بار انتخاب کنید.

این ابزارها عبارتند از DeNoise، Sharpen، Gigapixel و Video Enhance. عناوین کاملاً خود توضیحی هستند و عملکرد عالی دارند.

اگر مشکل تکراری با تصاویر خود دارید و می خواهید روشی بی دغدغه برای ویرایش داشته باشید، اینها را توصیه می کنیم. این برای افرادی که در ویرایش نرم افزارهایی مانند فتوشاپ کارآمد نیستند عالی است.

تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی

از روند جدید تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی آگاه هستید. چند برنامه هستند که اکنون در قالب متن به تصویر کار می کنند.
آنها به شما اجازه می دهند تا درخواست های یک عکس را تایپ کنید. و سپس، برنامه تصاویر اصلی را برای شما تولید می کند.
این تصاویر معمولاً زیبایی شناسی هنر دیجیتال را به خود می گیرند. آنها همیشه اندازه ها، فرم ها و نسبت های واقعی را تولید نمی کنند. اما می توانید دستوراتی را به آنها بدهید که مشخص می کنند شبیه عکس باشند.
شما می توانید آن را با جزئیات بیشتری که دوست دارید گسترش دهید. حتی می توانید از آن بخواهید که سبک عکاسان مورد علاقه شما را کپی کند!
شما می توانید به طور مداوم تصویر خود را در این برنامه ها اصلاح کنید تا دستورات دقیق تری بدهید. این می تواند به شما کمک کند تا تصاویری تولید کنید که شما را به آنچه در ذهن دارید نزدیک کند، اما نمایش آنها ممکن است بسیار مشکل باشد.

ایجاد عکس

دو برنامه پیشرو در این زمینه DALL-E 2 و Midjourney هستند. اما بیایید به برخی دیگر نگاه کنیم.

1. ChatGPT

ChatGPT تاکید کرده است که نرم افزار Midjourney می تواند دوربین ها و تنظیمات آنها را در نظر بگیرد. این به شما امکان می دهد دوربینی را که می خواهید زیبایی شناسی آن را به برنامه بگویید. و برای عمیق‌تر رفتن، می‌توانید فاصله کانونی لنز، سبک و حتی دیافراگم را پیشنهاد دهید!
سپس این برنامه می تواند نتایج بسیار خوبی ایجاد کند. آنها نسبتاً دقیق هستند به آنچه دوربین می تواند در زندگی واقعی تولید کند. این می تواند یک راه عالی برای به دست آوردن تصاویر نمونه برای عکاسی یا یک راه عالی برای تولید تصاویر استوک دقیق باشد.
فکر نمی‌کنم این عکس‌ها بر عکاسی سنتی چیره شوند. عکاسی در مورد گرفتن و انتقال اقلام، عناصر یا غذای واقعی است!
اما ChatGPT ممکن است به طور فزاینده ای برای ویرایش عکس و کامپوزیت استفاده شود. اما این صنعت از زمان پیدایش فتوشاپ از تصاویر استوک و عناصر جعلی استفاده کرده است!

2. Booth AI

Booth AI یک برنامه هوش مصنوعی است که با استفاده از دستورات ساده، عکس محصول را تولید می کند. این برنامه موهبتی برای استارت آپ های کوچکی است که می خواهند طیف وسیعی از عکس های محصول را امتحان کنند. (یا حتی شرکت های بزرگ.)
پلت فرم فوق العاده ساده است. و فقط چند جمله طول می کشد تا به نتایج خود برسید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصویری از محصول خود را آپلود کنید. سپس می توانید محیط آن را تنظیم کنید و دستورات دوربین را به آن بدهید.
من از نتایجی که از آزمایش گرفتم بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. اگر عکس را به درستی بررسی کنید، می توانید بگویید که توسط هوش مصنوعی تولید شده است. اما در یک نگاه، برای یک عکاسی مناسب می گذرد!
تفاوت ها خیلی هم مشکل ساز نیست. بسیاری از شرکت ها از تصاویر به شدت فتوشاپ شده برای عکس محصولات خود استفاده می کنند.
هوش مصنوعی غرفه نیز یک قدم فراتر می رود و می تواند با استفاده از این عکس های محصول تبلیغات ایجاد کند. باید متن مورد نظر خود را وارد کرده و چند دستور را انتخاب کنید. و شما خوب هستید که بروید!
این فرآیند هوش مصنوعی می تواند ارزش تلاش کل تیم را برای شما ذخیره کند. شما اساسا یک تیم طراحی کامل را در اختیار دارید.

3. Photo AI

Photo AI سایت دیگری است که برای تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی قابل توجه است. این برنامه به طور خاص برای بهبود پرتره های شما ساخته شده است. شما تصاویر را آپلود می کنید. و سپس می توانید برای تنظیمات و ژست خود دستور دهید!
این می تواند در هزینه و زمان شما صرفه جویی زیادی کند. به ویژه اگر می خواهید مکان های مختلفی داشته باشید، مفید است. اکنون می توانید ظرف چند دقیقه خود را به یک استودیو، یک خیابان شلوغ یا یک باغ گل منتقل کنید.
Photo AI کاربرد خود را به عنوان یک استودیوی عکس مصنوعی تعریف می کند. شما دستوراتی را برای پوشش دادن هر چیزی که در یک عکسبرداری انجام می شود قرار می دهید.
این شامل همه چیز از لباس گرفته تا نورپردازی می شود! و هر چه بیشتر هوش مصنوعی را در مدل دیجیتال خود آموزش دهید، نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.
با توجه به نتایج تصویر از Photo AI، بسیار نزدیک به باور کردن است. بیشتر عکس‌ها با این ظاهر نرم ارائه می‌شوند. و صادقانه بگویم، این ظاهر نرم شبیه پرتره هایی است که به شدت فتوشاپ شده اند.
اما شرکت هایی که نیاز به عکاسی سریع دارند می توانند از این برنامه هوش مصنوعی بهره مند شوند.

ایجاد پس زمینه

عکاسان قبلاً یک راه عالی برای استفاده از این برنامه ها به نفع خود ابداع کرده اند. یکی از روش‌ها از این تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی برای عکاسی استفاده می‌کند تا پس‌زمینه‌های هیجان‌انگیزی برای عکاسی محصول ارائه دهد.
برخی از عکاسان پس‌زمینه تولید می‌کنند و محصولات خود را در صحنه ویرایش می‌کنند. این می‌تواند با اجازه دادن به رایانه که چندین گزینه را بدون مشکل در اختیار شما قرار دهد، پول و استرس خلاقانه مردم را کاهش می‌دهد.
اما نتایج شما به اندازه استخدام یک متخصص در نظر گرفته نمی شود. همچنین باید مطمئن شوید که ویرایش شما خوب است. در غیر این صورت، اثر از بین می رود. اپلیکیشن هایی مانند Booth AI می توانند این کار را به صورت خودکار برای شما انجام دهند!

خلق هنر

از آنجایی که این یک گام بزرگ فناوری است، هنرمندان آمده اند تا در مورد این سیستم های جدید اظهار نظر کنند.
برنامه ها به دستورات و شبکه های ایجاد شده متکی هستند. بنابراین آنها سوال می کنند که چگونه ما اشیاء مختلف را تعریف می کنیم. این تعاریف بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط کامپیوتر است.
بنابراین با درخواست عکس برگر، تمام تصاویر یک همبرگر را در پایگاه داده خود در نظر می گیرد و بر اساس این اطلاعات یک عکس جدید می سازد. این می تواند سوگیری هایی ایجاد کند که ممکن است در موقعیت های خاص نتایج مضری ایجاد کند.
هنرمندان دیگر ممکن است بخواهند با ایده خلق تصاویر جدید با استفاده از “چشم” دیگر بازی کنند. و استفاده از هوش مصنوعی می تواند به تولید تصاویری کمک کند که پیام یا داستانی را منتقل کنند که ممکن است با دوربین امکان پذیر نباشد.
هنر هوش مصنوعی اکنون داغ است. فروش آن را با مبالغ هنگفتی در خانه های حراج معروف خواهید دید. دیری نمی‌گذرد که گالری نزدیک شما هنر هوش مصنوعی را به نمایش می‌گذارد!

Jasper Art

Jasper Art به دلیل توانایی های هوش مصنوعی تولید متن شناخته شده است. اما اکنون، به دنیای تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی قدم گذاشته است.
این برنامه به طور مشابه با برنامه های دیگر مانند DALL-E 2 و Midjourney عمل می کند. شما تایپ می کنید. و سپس، مجموعه ای از تصاویر را دریافت می کنید.
اگر قبلاً از Jasper Art برای گردش کار خود استفاده می کنید، این برنامه می تواند بسیار مفید باشد. اما رابط جاسپر بسیار ساده‌تر و کار کردن با آن آسان‌تر است.

آیا هوش مصنوعی عکاسی را خراب می کند؟

بدون شک حداقل با یک نفر مواجه خواهید شد که از فناوری هوش مصنوعی شاکی است. برخی خواهند گفت که این مرگ عکاسی واقعی است. این نمی تواند دور از واقعیت باشد.

ممکن است خوب باشد که دستکاری عکس را در نظر بگیرید. حتی قبل از عصر دیجیتال نیز وجود داشته است.

با در نظر گرفتن این موضوع، شاید بتوانیم هوش مصنوعی را به عنوان یک تحول طبیعی در عکاسی ببینیم. هوش مصنوعی هنر و بیان طبیعی عکاسی را خراب نخواهد کرد.

در هر صورت، این امکان را به عکاسان نقطه و عکاسی می دهد تا به عکس های بهتری دست یابند. همچنین تفاوت قابل توجهی در ذخیره تصاویر با ارزش برای آینده ایجاد خواهد کرد.

نتیجه گیری: عکاسی هوش مصنوعی چگونه جهان را تغییر می دهد؟

برنامه ها و سخت افزارهای هوش مصنوعی در حال تبدیل شدن به بخش رایج عکاسی هستند. این مقاله برخی از روندهای صنعت عکاسی با هوش مصنوعی را نشان داده است. و ما به برخی از محصولاتی که شرکت ها روی آن کار می کنند نگاه کرده ایم.

رقابت برای توسعه دهندگان برای ساخت فناوری هوش مصنوعی حتی بهتر در جریان است. و همه ما از هوش مصنوعی در عکاسی بهره مند خواهیم شد.

مطالب مرتبط: چگونه یک تصویر را با استفاده از فتوشاپ کوچک کنیم؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *