بهترین گیمبال برای گوشی آیفون

بهترین گیمبال‌ها به شما امکان می‌دهند عکس‌های متحرک پویا را بگیرید و در عین حال فیلم‌هایی صاف و حرفه‌ای و بدون لرزش ضبط کنید.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: استفاده از رینگ لایت در پرتره های حرفه ای

 

بهترین گیمبال ها به فیلم برداری با ظاهر حرفه ای بدون لرزش کمک می کند. لرزش دوربین نشانه آشکاری است که شما یک آماتور هستید و حتی اگر دوربین و لنز شما دارای تثبیت کننده باشند، اگر با دست فیلمبرداری می کنید، همچنان لرزش را مشاهده خواهید کرد. اگر در حین فیلمبرداری قصد پیاده روی یا دویدن دارید، به یک گیمبال نیاز دارید تا مطمئن شوید که فیلم شما تا حد ممکن ثابت است.

بهترین گیمبال ها تثبیت کننده های مکانیکی هستند که برای ثابت نگه داشتن دوربین از حداقل دو یا معمولاً از سه محور چرخش استفاده می کنند. گیمبال حرکات ناخواسته مانند لرزش دست ها یا تلو تلو خوردن های کوچک را جبران می کند. امروزه گیمبال‌ها قطعات پیچیده‌ای از کیت هستند که می‌توانند تفاوت بین حرکات عمدی و غیرعمدی را تشخیص دهند که به اپراتور اجازه می‌دهد در فیلمبرداری خلاق باشد. یک فیلمبردار خوب به ترکیب بندی در فیلمسازی فکر می کند و یک گیمبال آنها را قادر می سازد تا به حرکات صاف و تمیز دوربین دست پیدا کنند.

با کاهش قیمت گیمبال ها، آنها بیش از هر زمان دیگری در دسترس هستند. حتی به عنوان یک فیلمساز آماتور، هنگام فیلمبرداری با گیمبال، فوراً متوجه تفاوت فیلم خود خواهید شد.

سه گزینه اصلی در بازار گیمبال وجود دارد، از جمله DJI با گیمبال هایی مانند DJI RSC 2، FeiyuTech، Moza و Zhiyun، با اخیرا Zhiyun Weebill 2 برای دوربین های DSLR و بدون آینه.

بهترین بخش این است که بدون توجه به نوع دوربینی که استفاده می کنید، می توانید یک گیمبال مناسب پیدا کنید. اگر در حال فیلمبرداری با DSLR یا ویدیوهای سریع TikTok در تلفن هوشمند هستید، گیمبال خوبی برای شما وجود خواهد داشت که کاملاً با دستگاه شما مطابقت دارد. این فقط یک موضوع است که مشخص کنید کدام یک برای شما مناسب است! به همین دلیل است که ما راهنمای خود را به بخش‌هایی برای انواع دوربین‌هایی که مردم برای ویدیو استفاده می‌کنند تقسیم کرده‌ایم:

بهترین گیمبال ها برای گوشی های هوشمند: اساساً یک چوب سلفی تثبیت شده، این نوع گیمبال دارای پایه گوشی هوشمند است که می تواند متناسب با مدل های مختلف تنظیم شود.

بهترین دوربین های گیمبال: این گیمبال های منظم و جیبی دارای دوربین های داخلی خود هستند و هر کاری را که نیاز دارید را در یک بسته انجام می دهند.

بهترین گیمبال ها برای دوربین های اکشن: در حالی که اکشن کم های اخیر از شرکت هایی مانند GoPro و DJI سیستم های تثبیت کننده خاص خود را دارند، یک گیمبال حرکات وحشیانه و نامنظم دوربین را صاف می کند تا به ویدیوهای شما ظاهر حرفه ای تری بدهد.

بهترین گیمبال‌ها برای دوربین‌های DSLR و بدون آینه: اگر در حال برنامه‌ریزی جدی‌تری برای فیلم‌سازی و فیلم‌سازی هستید، این گیمبال‌ها می‌توانند وزن یک دوربین با اندازه کامل و ترکیب لنز را تحمل کنند. دوربین‌های بدون آینه معمولاً کمی سبک‌تر هستند، اما گیمبال‌های بزرگ‌تر می‌توانند دوربین‌های DSLR سنگین‌تر را نیز کنترل کنند.

بیایید وارد آن شویم و به بهترین گیمبال ها برای فیلم سازی در حال حاضر نگاه کنیم!

بهترین گیمبال های گوشی در سال 2022

 

1. DJI OM 5

مشخصات فنی
سازگاری: گوشی هوشمند (عرض 67 تا 84 میلی متر)
تثبیت: 3 محور
وزن: 290 گرم
ابعاد: 174.7×74.6×37 میلی‌متر (تاشده)، 264.5×111.1×92.3 میلی‌متر (بازشده)
عمر باتری (تقریبا): 6.4 ساعت

2. DJI OM 4

مشخصات فنی
سازگاری: گوشی هوشمند (عرض 67 تا 84 میلی متر)
تثبیت: 3 محور
وزن: 390 گرم
ابعاد: باز شده: 276 119.6 x 103.6 میلی متر، تا شده: 163 x 99.5 x 46.5 میلی متر
عمر باتری (تقریبا): 15 ساعت

3. Zhiyun Smooth 4

مشخصات فنی
سازگاری: گوشی هوشمند (عرض 62 تا 85 میلی متر)
تثبیت: 3 محور
وزن: 547 گرم
ابعاد: 328 × 123 × 105 میلی متر
عمر باتری (تقریبا): 12 ساعت

4. Zhiyun Smooth X

مشخصات فنی
سازگاری: گوشی هوشمند (عرض 50 تا 90 میلی متر)
تثبیت: 3 محور
وزن: 246 گرم
ابعاد: با پست مرکزی توسعه یافته: 508 x 57 x 56 میلی متر، تا شده: 145 x 65 x 56 میلی متر
عمر باتری (تقریبا): 5.5 ساعت

5. Zhiyun Smooth Q3

مشخصات فنی
سازگاری: تلفن هوشمند (ضخامت 7-10 میلی متر / حداکثر 280 گرم.)
تثبیت: 3 محور
وزن: 340 گرم
ابعاد: 90 × 127 × 279 میلی متر
عمر باتری (تقریبا): 15 ساعت

 

مطالب مرتبط: بهترین میکروفون های گوشی در سال 2022
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *