بهترین نگهدارنده های موبایل

نگهدارنده تلفن های هوشمند به شما امکان می دهد کیفیت ضبط های خود را – هم برای صدا و هم برای تصویر – ارتقا دهید.

وقتی تلفن ثابت است ، از ثبات و یکنواختی صوتی بیشتری برخوردار خواهید شد (با فرض اینکه در همان نقطه بمانید). کیفیت فیلم نیز به دلایل واضح توسط پایداری بهبود می یابد – و می توانید عکس و زاویه هایی بگیرید که بدون سه پایه نمی توانستید.

ما قصد داریم به بررسی بهترین سه پایه و پایه های گوشی های هوشمند در سال 2021 بپردازیم که هم با آیفون و هم با تلفن های هوشمند آندروید کار می کنند. ما با بهترین پیوستهای نصب گوشی هوشمند شروع خواهیم کرد تا بتوانید از تلفن خود با سه پایه استاندارد ، لغزنده و بازوی بوم استفاده کنید. سپس ما به شما سه سه پایه مستقل و در آخر بهترین راه حل های سه پایه و سوار را پیشنهاد خواهیم داد.

جهت مشاهده مطلب روی ان کلیک کنید: خرید رینگ لایت بلاگری

 

نگهدارنده موبایل Jellyfish Square

Jellyfish Square چندین مدل مختلف دارد ، اما بهترین انتخاب ما نسخه فلزی است. از یک پنجه فنر دار استفاده می کند و به راحتی از حالت افقی به حالت عمودی می چرخد. به گونه ای جهانی طراحی شده است که تلفن هایی از عرض 2.25 تا 3 اینچ را در خود نگه می دارد – به اندازه کافی بزرگ برای آیفون 7 پلاس. اگر احساس کردید که برای رفتن به آن مسیر نیاز دارید ، کوه مربع دریایی نیز بدون سه پایه کار خواهد کرد.

نگهدارنده موبایل Joby GripTight Mount

Joby GripTight Mount یکی از کوچکترین کیفیت تلفن های هوشمند است که در اطراف نصب می شود و به صورت صاف تا می شود. این در واقع برای استفاده توسط خودش طراحی نشده است – اما با تقریباً هر سه پایه جفت است.

بسته به گستردگی تلفن (یا رایانه لوحی) شما در 3 اندازه مختلف ارائه می شود:

تلفن کوچک (2.1 – 2.8 اینچ)
تلفن بزرگ (2.7 – 3.9 اینچ)
قرص کوچک (3.7 – 5.4 اینچ)

نگهدارنده موبایل Saramonic SR-BSP1

Saramonic SR-BSP1 دارای یک دسته قابل جدا شدن است و پایه آن با یک کفش سرد برای اتصال میکروفون یا نور ارائه می شود. 3 سوراخ مختلف نصب سه پایه 1/4 are وجود دارد بنابراین می توانید آن را به صورت عمودی یا افقی قرار دهید.

این ساخته شده از آلومینیوم است و احساس می کند برای دوام ساخته شده است. گرچه ارزانترین و کوچکترین دسته نیست ، اما این مدت طولانی برای شما دوام می آورد و تقریباً در هر گوشی هوشمند مناسب است. قابلیت گسترش با مونتاژ نمایش بدون نیاز به دنده اضافی گزینه هایی را به شما می دهد.

نگهدارنده موبایل Kenu Stance

Kenu Stance از این جهت منحصر به فرد است که از پورت رعد و برق برای نصب آیفون استفاده می کند. سه پایه نیز زیبا و کوچک می شود.

نکته منفی استفاده از درگاه رعد و برق این است که شما نمی توانید همزمان از میکروفون خارجی آیفون استفاده کنید یا آن را به سه پایه دیگری متصل کنید.

در صورت تمایل به نسخه Android-C و Micro-USB ، آنها همچنین دارای نسخه های USB-C و Micro-USB هستند.

نگهدارنده موبایل Ulanzi IRON MAN

Ulanzi IRON MAN یک پایه هوشمند تلفن هوشمند است که از آلیاژ آلومینیوم جامد ساخته شده است. این گوشی برای تلفن های بین عرض 2.1 3. و 3.75 fit مناسب است – به اندازه کافی بزرگ برای آیفون 6 یا 7 پلاس. سوراخ نصب فقط در پایین است ، اما با بسیاری از سه پایه ها می توانید 90 درجه بچرخید ، بنابراین یک نقطه ضعف بزرگ نیست. این یکی دیگر از کوه هایی است که کاملاً ساخته شده و برای دوام آورده شده است.

مطالب مرتبطدوربین بدون آینه چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *