بهترین لنزهای بدون آینه 2020

با توجهی که در حال حاضر به دوربین های بدون آینه می شود ، انتشار لنزها در سال 2020 نیز در درجه اول بدون آینه بود. با رشد و تکمیل سیستم های دوربین بدون آینه در بین مارک های مختلف ، توسعه لنزها نیز به جایی می رسد که تقریباً همه تولید کنندگان از یک ترکیب کاملاً منظم برخوردار هستند.

 

در این سال تعدادی از نسخه های بنیادی منتشر شد ، و همچنین تعداد کمی اپتیک هیجان انگیز و خاص که هنگام اعلام خبر بر عناوین اصلی غلبه داشتند. بیایید نگاهی بیندازیم به 10 لنز برتر بدون آینه سال 2020.

10- Venus Optics Laowa 15mm f / 4.5 Zero ‑ D Shift

رندر و کنترل شیفت مجزا ، این لنز اولترا واید را به یکی از منحصر به فردترین گزینه های لنز 2020 برای عکاسان بدون آینه تبدیل کرده است.

ونوس اپتیک کارهای منحصر به فردی انجام می دهد ، لنز Laowa 15mm f / 4.5 Zero-D Shift خود را در سال 2020 منتشر کرد که یکی از تنها لنزهای شیفت برای دوربین های بدون آینه است. میدان دید فوق العاده وسیع آن با طراحی “Zero-D” محدود می شود که اعوجاج ناخواسته را محدود می کند و +/- 11 میلی متر از تغییر به کنترل کلیدهای جمع آوری و اصلاح خطوط همگرا متناسب با کاربردهای معماری و داخلی کمک می کند. همچنین ، در حالی که برای مانت های Full-frame Canon RF ، Nikon Z و Sony E موجود است ، ونوس همچنین اظهار داشت که لنز از پوشش کافی (دایره تصویر 75 میلی متر) برای استفاده از آن در دوربین های بدون آینه با شکل متوسط با سنسور 44 33 33 میلی متر ، با تطبیق لنزهای Canon EF یا Nikon F SLR امکان پذیر است.

 

9- Canon RF 70-200mm f / 4L IS USM

به طور چشمگیر براق و سبک ، نسخه f / 4 از این بزرگنمایی تلویزیونی در صورت نیاز به دسترسی انعطاف پذیر با قابلیت حمل ، عالی است.

هنگامی که کانن RF 70-200mm f / 2.8 خود را راه اندازی کرد ، به دلیل فاکتور شکل کاملاً براق و جمع شدنی در مقایسه با لنزهای 70-200 میلی متری SLR ، از بین رفت. در حال حاضر ، Canon حتی کوچکتر RF 70-200mm f / 4L IS USM را نیز عرضه کرده است ، که با توقف نور حدود 13 اونس کاهش وزن و 1 “طول کل را انجام می دهد. علاوه بر این که براق تر و سبک تر است ، این f / نسخه 4 طبقه بندی سری L خود را حفظ کرده و از نظر نوری و آب بندی آب و هوا ایستاده است و دارای یک سیستم تثبیت کننده تصویر با پنج توقف برای به حداقل رساندن لرزش دوربین است. این یک گزینه عالی برای تیراندازهای بدون آینه کانن است که به دنبال 70- برد 200 میلی متر اما چه کسی می تواند بدون سرعت دیافراگم حداکثر f / 2.8 این کار را انجام دهد.

 

8- سیگما 85mm f / 1.4 DG DN Art

تصویری تازه و براق از پرایمر کلاسیک با طول پرتره سریع و کلاسیک ، این 85mm f / 1.4 مطابق ادعای بدون آینه در کاهش وزن در حالی که کیفیت را به حداکثر می رساند ، مطابقت دارد. Sigma سال 2020 را با تمرکز بر روی گسترش لنزهای DG DN خود برای دوربین های بدون آینه تمام فریم سپری کرد و نکته مهم در سال 2020 باید 85 mm f / 1.4 DG DN Art باشد که برای L-mount و Sony E. موجود است. در گذشته ، Sigma یکی از آنها نبوده است که از لنزهای اندازه بزرگتر دور شود تا سرعت عالی و برتری نوری را فراهم کند. با وجود لنزهای DG DN ، به نظر می رسد که این شرکت تمایل جمعی برای ساخت لنزهای کوچکتر را برای اندازه های کوچکتر دوربین بدون آینه در نظر گرفته است. این لنز نمونه ایده آل ارائه سرعت بالا و اندازه قابل کنترل است. فراتر از فاکتور شکل ، عضوی از خط هنر سیگما است ، به این معنی که اپتیک آن وضوح و وضوح را در اولویت قرار می دهد ، بنابراین لطفاً عکسبرداران پرتره را با یک دیافراگم 11 تیغه گرد ، یک دکمه قفل خودکار و یک حلقه دیافراگم دستی.

 

7- Canon RF 800mm f / 11 IS STM

کانن فوق العاده تله فوتو جمع و جور Canon با لنز 800 میلی متری ، برای یک طراحی منحصر به فرد قابل کنترل و مقرون به صرفه با سرعت معامله می شود.

به طور سنتی ، لنزهای فوق تله به عنوان لنزهای بزرگ و سنگین با برچسب قیمت بالا شناخته می شوند. Canon’s RF 800mm f / 11 IS STM را وارد کنید ، که تصویری کاملاً تازه و منحصر به فرد از لنزهای بسیار بلند 800 میلی متری است. در مقایسه با 800 میلی متر f / 5.6 که قطعاً بزرگ و سنگین است ، Canon تصمیم گرفت با حداکثر دیافراگم f / 11 و غیر قابل انکار آهسته ، طراحی جمع شونده و نوری پراشنده را برای دستیابی به لنزی فراهم کند که در کسری از اندازه ، وزن و هزینه مطمئناً این یک لنز ویژه برای تیراندازان حیات وحش است ، اما اکنون که قابل دسترسی تر است ، جالب است که ببینید چند تازه وارد انگشتان پای خود را در بازی عکاسی از پرندگان از راه دور و حیات وحش فوق العاده دور می چسبانند.

 

6- نیکون NIKKOR Z 70-200mm f / 2.8 VR S و NIKKOR Z 14-24mm f / 2.8 S

با دور زدن سه گانه مقدس بزرگنمایی f / 2.8 خود ، سیستم Nikon’s Z اکنون آماده است تا تقریباً از پس هر موقعیت عکسبرداری که تیراندازان کار با آن روبرو هستند ، برآید.

کمی تقلب ، اما برای این نقطه دو لنز از Nikon در نظر خواهیم گرفت: NIKKOR Z 70-200mm f / 2.8 VR S و NIKKOR Z 14-24mm f / 2.8 S ، که هر دو در سال 2020 منتشر شدند و باید کامل شوند تثلیث مقدس لنزها شامل 14-24 میلی متر f / 2.8 ، 24-70 میلی متر f / 2.8 و 70-200 میلی متر f / 2.8 است. این دو لنز مطمئناً برای سالهای آینده در کیف بسیاری از عکاسان فعال یافت می شود و اساساً استانداردی برای هر سیستم دوربین درجه یک ، مخلوط کردن قابلیت کارایی و سرعت است. هنگام طراحی مجدد این لنزها برای بدون آینه ، Nikon به سادگی از نسخه SLR باارزش خود سوئیچ نکرد. اینها کاملاً جدید هستند که وضوح و وضوح بیشتری را برای مطابقت با تقاضای تصویربرداری دوربین های Z فراهم می کنند. آنها به خصوص لنزهای منحصر به فردی نیستند ، اما به همین دلیل کلاسیک هستند و از محبوب ترین لنزهای نیکون برای سالهای آینده خواهند بود.

 

5- Canon RF 100-500mm f / 4.5-7.1L IS USM

این 100-500 میلی متر که مدت زیادی از یک فاکتور شکل قابل حمل برخوردار است ، دارای انعطاف پذیری و پوشش چشمگیری برای بزرگنمایی تله ای همه در یک است.

کسانی که قابلیت انعطاف پذیری بزرگنمایی با کمی دسترسی بیشتر از 70-200 میلی متر را می خواهند با Canon’s RF 100-500mm f / 4.5-7.1L IS USM در خانه احساس راحتی می کنند. بیشتر از 70 تا 200 میلیمتر و از 400 تا 100 میلی متر ، این لنز باعث می شود که برای عکسبرداری در ورزش و حیات وحش بسیار مفیدتر باشد. حداکثر دامنه حداکثر دیافراگم آن ، گرچه از نظر نور کم عالی نیست ، اما به کاهش اندازه و وزن برای استفاده دستی کمک می کند ، و همچنین دارای IS 5-stop-موثر برای کنترل لرزش دوربین است. این لنز نیز از سری L است که دارای اپتیک پیشرفته و طراحی مهر و موم شده در هوا است و دارای یک سیستم Dual Nano USM برای عملکرد فوکوس سریع و دقیق است.

 

4- Olympus M.Zuiko Digital ED 150-400mm f / 4.5 TC1.25X IS PRO

دسترسی بیش از حد ، مبدل teleconvert داخلی و اپتیک پیشرفته – این لنز همه جعبه ها را برای بررسی میزان بزرگنمایی فوق العاده تله فوتو بررسی می کند.

با استفاده از اندازه سنسور میکرو چهار سوم ، M.Zuiko Digital ED 150-400mm f / 4.5 TC1.25X IS PRO با در نظر گرفتن فاصله کانونی معادل 300-800 میلی متر ، که حتی تا 375 -1000 میلیمتر معادل هنگامی که شما مبدل از راه دور 1.25x داخلی را در نظر بگیرید. این بزرگنمایی فوق العاده تله به وضوح برای جمعیت حیات وحش و ورزش است. حداکثر دیافراگم ثابت f / 4.5 برای عکسبرداری با نور مناسب مناسب است و دارای لرزشگیر پنج محوره برای جبران لرزش دوربین است. همچنین هوا دارای مهر و موم و مجهز به انواع صفحه و کلید برای کنترل بصری برای عکسبرداری سریع است.

 

3- نیکون NIKKOR Z 50mm f / 1.2 S

سرعت بالا ، وضوح بالا – این لنز چشمگیر با طول طبیعی از تمام روش هایی که از یک پرمیوم برتر انتظار دارید ، برتری دارد.

به طور رسمی ، سریعترین لنز 50 میلیمتری فوکوس خودکار است که نیکون تاکنون ساخته است ، اما NIKKOR Z 50mm f / 1.2 S چیزی فراتر از یک پرایم با طول معمولی با طراحی روشن است. عناصر آسفریکال و ED رندر کاملا واضحی ارائه می دهند که با پوشش های پیشرفته ARNEO و Nano Crystal پشتیبانی می شوند که ارائه کنتراست بالا و ارائه رنگی زنده هستند. دیافراگم حداکثر f / 1.2 هنوز جنبه مهمی از این لنز است و کنترل گسترده ای بر عمق میدان متناسب با تصویربرداری ارائه می دهد و یک دیافراگم گرد و نه تیغه ای به بوکه ای صاف و گرد کمک می کند. مانند سایر لنزهای برتر Nikon Z ، این 50mm f / 1.2 همچنین دارای یک صفحه اطلاعاتی برتر OLED است و دارای یک سیستم چند فوکوس برای عملکرد سریع و دقیق است.

 

2- FUJIFILM XF 50mm f / 1.0 R WR

سریع ، سریع ، سریع ، FUJIFILM’s short-tele Prime همه چیز در مورد عمق میدان کم و عکسبرداری در نور کم است ، و این یک گزینه منحصر به فرد برای عکسبرداران پرتره است.

در حالی که لنزهای f / 1.2 و f / 1.4 معمولاً “بسیار سریع” در نظر گرفته می شوند ، FUJIFILM با XF 50mm f / 1.0 R WR خود را از آن بالاتر می برد. به عنوان یک لنز برای سیستم های دوربین با فرمت APS-C ، این لنز معادل 76 میلی متر در محدوده منحصر به فرد طول عمودی قرار دارد ، که به شما امکان می دهد بدون از دست دادن تمرکز کامل متن ، موضوع را از پس زمینه جدا کنید. با این حال ، حداکثر دیافراگم بزرگ f / 1.0 باعث تاری چشمگیر پس زمینه و همچنین توانایی عکسبرداری دستی در شرایط نوری بسیار کم می شود. فراتر از سرعت و اپتیک ، این لنز 50 میلی متری f / 1.0 با طراحی مهر و موم شده و موتور فوکوس خودکار DC کاملاً مشخص است که برای مدیریت عناصر شیشه ای بزرگتر این لنز مخصوص عکسبرداری کاملاً مناسب است.

 

1- Sony FE 12-24mm f / 2.8 GM

فوق العاده گسترده و فوق العاده همه کاره ، این بزرگنمایی دقیق ، انعطاف پذیری فاصله کانونی را با طراحی روشن f / 2.8 مخلوط می کند تا یک لنز ایده آل برای عکسبرداری از منظره و طبیعت را تحقق بخشد.

سری FE 12-24mm f / 2.8 GM سونی ، یک بزرگنمایی فوق العاده گسترده که کمی بیشتر از بزرگنمایی فوق العاده گسترده استاندارد شماست ، به عنوان بهترین مقام برای سال 2020 شناخته می شود. برای شروع ، فاصله کانونی آن کمی بیشتر از بیشتر لنزهای این کلاس است ، در حالی که دیافراگم ثابت f / 2.8 را حفظ می کند.

 

فراتر از فاصله کانونی ، این لنز G Master دارای یک طراحی نوری پیشرفته است که کاملاً در مورد محدود کردن اعوجاج و به حداکثر رساندن وضوح در سراسر محدوده بزرگنمایی است ، و آن را به لنزهای کاملاً همه کاره از انتهای گسترده تا طولانی تبدیل می کند. عناصر تخصصی ، پوشش Nano AR و سیستم تمرکز شناور همگی به همراه سیستم XD Linear Motor که به سرعت تمرکز سریع نیز کمک می کند ، در عملکرد بالا نقش دارند. علاوه بر این ، به عنوان یک لنز که برای تیراندازان منظره در نظر گرفته می شود ، همچنین دارای یک طرح مهر و موم شده با آب و هوا و عنصر جلوی آن با روکش فلور است و دارای یک هود گلبرگ شکل داخلی است.

 

مطالب مرتبطعکاسی در برف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *