قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای زوم – ZOOM

قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای زوم – ZOOM

برای نورپردازی قابل تنظیم LED برای اطمینان از یک تصویر واضح و واضح ، بهترین رینگ لایت برای زوم دارای تنظیمات نور قابل تنظیم ، و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه هستند ، بنابراین شما می توانید کنترل زیادی داشته باشید. رینگ لایت ها درجه یک انعطاف پذیری کافی برای کار با چندین دستگاه (حتی دوربین های دیجیتال) را دارند و می توانند به راحتی منتقل شوند ، چه در یک گوشی هوشمند و چه در میز کار خود قرار بگیرید. رینگ لایت فیل لایت Fill Light 26 یکی از بهترین رینگ لایت ها برای تماس با ZOOM است.

 

یک روش عالی برای اطمینان از یک کنفرانس ویدیویی با نور مناسب ، استفاده از مدلی با چندین سطح روشنایی است که از طریق دکمه یا از راه دور بلوتوث قابل تنظیم هستند. برخی از گزینه ها حتی دارای فیلترهای حلقه ای یا حالت های روشنایی هستند که به شما در کنترل دمای رنگ کمک می کنند.

بسیاری از چراغ ها همچنین دارای یک پایه قابل تنظیم هستند که شامل یک نگهدارنده اختصاصی برای یک گوشی هوشمند است و یا به پورت کامپیوتر یا پریز برق متصل می شود. اگر از دستگاه همراه خود استفاده می کنید ، فقط مطمئن شوید که تلفن شما در داخل نگهدارنده قرار می گیرد (قبل از خرید نیازهای ابعاد سازنده را بررسی کنید). اما رینگ لایت های دارای پایه (و نگهدارنده گوشی هوشمند) نیازی به استفاده از تلفن هوشمند ندارند و به اندازه ای متنوع هستند که می توانید روی میز کار یا زمین کنار میز خود قرار دهید و با ارتفاع و زاویه مناسب سازگار شوید. دامنه ارتفاع ایده آل به سطح و همچنین اولویت شخصی بستگی دارد ، اما مدل هایی با دامنه 180 یا حتی 360 درجه بیشترین انعطاف را دارند. اگر ترجیح می دهید سیمها را از بین ببرید ، می خواهید از آن در حین حرکت استفاده کنید ، یا معمولاً در طول روز جلسات خلاصه تری دارید ، یک چراغ سلفی قابل حمل کلیپ را با یک باتری قابل شارژ در نظر بگیرید به جای یک چراغ پلاگین در اندازه کامل.

بودجه یا تنظیمات دلخواه شما هرچه باشد ، این رینگ لایت ها می توانند در ایجاد کیفیت ویدئوی روشن و آماده از نزدیک برای تماس های زوم شما کمک کنند.

1. به طور کلی بهترین رینگ لایت برای بزرگنمایی

با پشتیبانی بیش از 32000 بررسی آمازون و به طور کلی امتیاز 4.7 ستاره ، کیت رینگ لایت LED 18 اینچی Neewer Pro مورد علاقه طرفداران همه کاره است. در حالی که سازنده این محصول را بیشتر متخصصین عکس و فیلم هدف قرار می دهند ، بسیاری از بازرسان خوشحال آمازون گزارش می دهند که این رینگ لایت برای جلسات زوم نیز عالی است. یک پایه در داخل رینگ لایت با اکثر تلفن های هوشمند با عرض 3.9 اینچ سازگار است ، اما اگر ترجیح می دهید از لپ تاپ خود برای جلسه خود استفاده کنید ، فقط پایه را در پشت صفحه قرار دهید. می توانید پایه رینگ لایت را از 19 تا 59 اینچ تنظیم کنید تا مطمئن شوید که با صورت شما همسطح است و می توانید از یک اتصال لوله حلقوی گردن نرم برای گرفتن آن زاویه کامل استفاده کنید (چرخش آن 180 درجه است).

 

با قطر 18 اینچ ، این یک چراغ رینگ لایت است که قطعاً برای کار به فضای کمی (و یک پریز برق!) نیاز دارد ، اما انعطاف پذیری زیادی نیز دارد. برای تنظیم گرمای روشنایی می توان دو فیلتر (سفید و نارنجی) را روی حلقه قرار داد ، همچنین سطح روشنایی از طریق یک صفحه دستی کاملاً از 1٪ تا 100٪ قابل کنترل است. اگر دوست دارید هنگام مکالمه عکس یا فیلم بگیرید ، چراغ با اکثر DSLR ها نیز کار می کند – و دارای یک ریموت بلوتوث مناسب برای گرفتن عکس های سلفی است.

به گفته یکی از بازرسان آمازون: “این به خوبی در فضای کار من در خانه کار می کند ، جایی که تمام روز از آن برای روشن کردن میز کار خود هنگام کار با رایانه یا جلسات بزرگنمایی استفاده می کنم. این فضای من را به میزان کافی روشن می کند و برای از بین بردن دانه دانه که گاهی اوقات ممکن است مشکل ایجاد کند ، در صورت عدم وجود نور کافی در جلسات مجازی ، کار می کند. چراغ قابل تنظیم است که به من امکان می دهد وسایل را از چپ به راست جلو به عقب و غیره حرکت دهم. چرخش سریع دکمه به من اجازه داده تا در صورت لزوم نور را کم و زیاد کنم. این چراغ بزرگتر از رینگ لایت های دیگری است که متعلق به من است … اما در فضای من بسیار مناسب است و من کاملا راضی هستم. همچنین برای سلفی های گاه به گاه نیز به خوبی کار می کند. “

2. یک رینگ لایت کوچکتر با سه پایه و از راه دور

برای یک رینگ لایت کمی کوچکتر با سه پایه و نگهدارنده تلفن های هوشمند ، این رینگ لایت 10 اینچی UBeesize با بیش از 27000 بررسی آمازون و در کل امتیاز 4.4 ستاره ، یک انتخاب محبوب در آمازون است. این کیت شامل یک حلقه LED 10 اینچی با سه حالت روشنایی (سفید ، طبیعی و گرم) و 10 سطح روشنایی هر کدام – و یک ریموت بلوتوث مناسب برای دوچرخه سواری از طریق این گزینه ها است. پایه ارائه شده برای استفاده در میز یا کف با طول بین 16.5 اینچ تا 50 اینچ مناسب است.

 

این رینگ لایت UBeesize برای کار کردن به یک پورت USB کامپیوتر احتیاج دارد و می تواند برای روشن کردن مکالمه بزرگنمایی پشت کامپیوتر تنظیم شود ، اگرچه دارای یک پایه برای اکثر تلفن های هوشمند است. اگرچه سازنده ابعاد پایه تلفن را مشخص نکرده است ، اما بیشتر بازرسان آمازون پیشنهاد می کنند که این دستگاه قابل تنظیم برای اکثر گوشی ها و فوق العاده محکم باشد. هنگامی که این تنظیم را در مکانی که می خواهید تنظیم کرد ، می توان با استفاده از دسته سه پایه ، نور را زاویه دار و عنوان بندی کرد. اگر با این رینگ لایت به مشکلی برخوردید ، می توانید پشتیبانی از محصول مادام العمر و خدمات تعویض 3 ساله را بازگردانید.

به گفته یکی از بازرسان آمازون: “من از زمان هدایت جلسات بزرگنمایی تا ساعات شب این رینگ لایت را دریافت کردم. این یک نور بسیار سازگار در دو سایه متفاوت را فراهم می کند. استفاده از آن آسان است و من گزینه های زیادی برای تنظیم ارتفاع و زاویه را دوست دارم. “

3. یک رینگ لایت سلفی کلیپ مناسب بودجه

اگر برای تلفن های هوشمند و لپ تاپ خود برای مکالمه های بزرگنمایی بین تلفن یا لپ تاپ خود جابجا شوید یا یک راه حل ساده و کوچک داشته باشید ، این رینگ لایت مخصوص سلفی می تواند راه حل شما باشد. به جای استفاده از پریز دیواری یا پورت USB ، این رینگ لایت باید فقط با استفاده از سیم میکرو USB پیش از موعد شارژ شود. سازنده پیشنهاد می کند که شارژ آن حدود 40 تا 60 دقیقه طول خواهد کشید و شما می دانید که وقتی نشانگر باتری از قرمز به سبز تبدیل می شود ، چه زمانی آماده است. پس از شارژ شدن ، به راحتی آن را روی لپ تاپ یا گوشی هوشمند خود ببندید – این چراغ متناسب با اکثر مدل ها است و می تواند با دوربین های عقب یا جلو استفاده شود.

 

از آنجا که به عنوان رینگ لایت عکس سلفی اعلام شده است ، برای عملکرد بهتر نور ، دامنه های نزدیکتر بهینه هستند ، اما در اینجا سه ​​حالت روشنایی وجود دارد که با فشار دادن دکمه روشن بودن رینگ لایت ، می توانید از چرخه عبور کنید. اکثر بازرسان آمازون گزارش می کنند که بعد از یک ساعت استفاده ، برخی از نورها کاهش می یابد در حالی که دیگران معتقدند که برای جلسات طولانی تر ، این مدت بیش از یک ساعت (و حداکثر 3 یا 4 ساعت) طول می کشد (در درگاه USB لپ تاپ) شارژ می شود. این رینگ لایت قابل حمل با بیش از 9000 بررسی آمازون و امتیاز کلی 4.3 ستاره ، طرفداران کلی خوشبختی را به خود جلب کرده است ، اما اگر در شارژ مشکلی دارید ، با 12 ماه ضمانت همراه است.

به گفته یکی از بازرسان آمازون: “من این رینگ لایت را برای جلسات بزرگنمایی خود دریافت کردم. من برای محله های تنگ خودم به چیز خیلی کوچکی احتیاج داشتم. این نور کم حقه بازی را زد! من فقط آن را بر روی کامپیوترم (درست کنار دوربینم) قطع کردم. این دارای 3 سطح روشنایی و پسر است! آیا نور را خاموش می کند! تنها چیزی که نیاز داشتم تنظیم سطح 2 بود. قبل از اینکه من نیاز به شارژ مجدد آن داشته باشم ، رینگ لایت حدود 3 ساعت از جلسات زوم طول کشید و پس از آن مدت زمان زیادی طول نکشید تا شارژ شود. “

مطالب مرتبطفاصله مناسب از رینگ لایت چقدر است؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *