بهترین دوربین های عکاسی چاپ سریع 2021

آیا به دنبال بهترین دوربین چاپ سریع هستید که می توانید خریداری کنید؟ ما همه جدیدترین دوربین های یکپارچه را به طور جامع بررسی کرده ایم و برترین گزینه ها را در این راهنمای خرید توصیه کرده ایم. بنابراین خواه سرگرم کننده عکاسی مقرون به صرفه باشید و هم نوستالژی چاپ فیلم برتر ، مطمئناً دوربین فوری ایده آل خود را در لیست زیر پیدا خواهید کرد.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: رینگ لایت سینمایی

 

دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است بخواهید یک دوربین فوری در سال 2021 بخرید. با ارائه سرگرمی های برگشتی به بیل ، دوربین های فوری به شما امکان می دهند عکس های فوری سریع ، آسان و خلاقانه داشته باشید ، با حداقل تنظیمات لازم برای مبارزه. آنها به طور کلی بسیار ارزان تر از دوربین های دیجیتال امروزی هستند ، و نتایج تلاش های یکپارچه شما بلافاصله روی کاغذ براق چاپ می شود – مناسب برای به اشتراک گذاری با دوستان یا چسباندن بر روی یخچال شما.

با عکاسی آنالوگ که از احیای مداوم برخوردار است ، دوربین های فوری برای کسانی که تازه وارد این رسانه می شوند ، یک نقطه ورود آسان هستند. آنها لذت چاپ طبیعی فوری را فراهم می کنند که می توانید بدون دردسر و هزینه اتاق های تاریک و تولید مایعات در دست خود نگه دارید.

در مورد انتخاب بهترین دوربین فوری برای شما ، چند نکته باید در نظر گرفته شود. ارزان ترین گزینه دوربین های ساده اسباب بازی با تنظیمات اساسی هستند ، در حالی که مدل های گران قیمت ، طیف گسترده تری از ویژگی ها مانند حالت های تمرکز ماکرو را ارائه می دهند. بسیاری از دوربین های فوری همچنین دارای نوعی قابلیت ترکیبی با قابلیت اتصال دیجیتال است که به شما امکان می دهد تصاویر فوری را در تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارید – یا از رول دوربین یا رسانه های اجتماعی خود تصاویر را چاپ کنید.

همچنین مهم است که به نوع فیلم مورد نیاز دوربین فکر کنید. برخی از مقاله ها ، مانند پولاروید ، چاپ های رویایی ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر ، مانند Instax ، نتایج طبیعی تری را ارائه می دهند. و هزینه فیلم نیز فاکتور بزرگی در ارزیابی بودجه کلی آزمایش عکاسی آنالوگ شماست: عکسبرداری با فیلم می تواند تجارت گرانی باشد ، بنابراین باید قیمت کاغذ جایگزین را در نظر بگیرید.

دوربین فوری مورد علاقه فعلی ما Fujifilm Instax Mini 11 است. ساده و ارزان ، این یک وسیله عکاسی جالب است که به اندازه کافی برای بازی در دسترس همه است.

اما این بدان معنا نیست که گزینه مناسبی برای شماست: در لیست زیر طیف کاملی از دوربین های فوری متناسب با هر بودجه ، سبک و سطح مهارت وجود دارد ، از جمله چند مدل قدیمی که همچنان ارزش و تنوع بالایی دارند. تا انتها بخوانید و مطمئناً دوربینی را پیدا خواهید کرد که تمام جعبه های چاپ فوری شما را از بین می برد.

1. دوربین چاپ سریع فوجی فیلم Fujifilm Instax Mini 11

اگر به دنبال یک دوربین چاپ سریع ارزان قیمت با کاربری آسان هستید Instax Mini 11 فوجی فیلم گزینه بسیار خوبی است.

این ممکن است فاقد حالت ها و کنترل های پیشرفته تری باشد که در مدل های گران قیمت پیدا خواهید کرد ، اما این بخش بزرگی از جذابیت آن است. یک سیستم قرار گرفتن در معرض خودکار بسیاری از حدس ها را می زند ، به این معنی که شما فقط باید به آن اشاره کرده و عکس بگیرید تا چاپ های فوری به اندازه کارت اعتباری مناسب داشته باشید.

 

یک آینه کوچک که در جلوی دوربین تعبیه شده و یک بشکه لنز پاپ آوت برای نمای نزدیک ، به این معنی است که گرفتن یک سلفی فوری آسان است ، در حالی که بسته های مقرون به صرفه فیلم Instax Mini آن را به یک مهمانی عالی در هر مهمانی تبدیل کرده است. این محصول در طیف وسیعی از رنگ های سرگرم کننده موجود است ، بنابراین باید بتوانید یکی از مدل های متناسب با سبک خود را پیدا کنید.

تبلیغات
نکته جالب دیگر در مورد Instax Mini 11 این است که چقدر به عنوان یک هدیه عالی ارائه شده است. با قیمت مناسب در دسترس خواهد بود ، این یک هدیه دوست داشتنی برای یک طرفدار عکاسی – به ویژه جوانان – که مشتاق آزمایش با این رسانه هستند ، فراهم می کند. به یاد داشته باشید که پول اضافی برای فیلم در نظر بگیرید.

2. دوربین چاپ سریع فوجی فیلم Fujifilm Instax Mini 70

Instax Mini 70 کمی پیشرفته تر از Instax Mini 11 ، با پنج حالت عکسبرداری (از جمله آن حالت سلفی بسیار مهم) ارائه می شود. علی رغم داشتن چند ویژگی دیگر ، هزینه آن زیاد نیست – اما برای پرداخت هزینه برخی از فیلم های Instax Mini باید دوباره بودجه ای را در نظر بگیرید.

 

از نظر قابلیت استفاده ، نکته ای که باید با Instax Mini 70 مراقب آن باشید ، پوشاندن فلش با انگشت هنگام عکس برداری عمودی است ، اما با تمرین کافی به عملکرد آن عادت می کنید.

همه حالت ها به صورت خودکار انجام می شوند ، بنابراین مراقبت از همه امور انجام می شود – فوکوس ، نوردهی و فلاش بسیار ساده است ، اما اگر بتوانید به صورت دستی فلاش را کنترل کنید بسیار خوب است.

3. دوربین چاپ سریع Polaroid Now

از نظر جسمی ، شباهت زیادی به نسخه قبلی خود دارد و فرم بازگشتی – اگر بزرگ باشد – را حفظ می کند اما چند دکمه را از بین می برد ، منظره یاب را اصلاح می کند و چراغ های LED را با یک شمارنده واضح تر از دیجیتال جایگزین می کند.

این مدل به عنوان مدلی طراحی شده است که برای ضربه محکم و ناگهانی سریع و سریع طراحی شده است ، و فوکوس خودکار جدید این کار را ساده تر از همیشه کرده است ، و ثابت می کند که در تف دادن عکس های واضح و متمایز سازگار است. همچنین با توجه به قیمت بالای فیلم I-Type ، بسیاری از حدس های مرتبط با سیستم تمرکز ثابت را از بین می برد.

 

کاملاً قابل اعتماد نیست – قرار گرفتن در معرض می تواند متناقض باشد ، با فلاش اتوماتیک که گاهی اوقات در خارج از خانه غیرضروری شلیک می کند ، یا برعکس در داخل خانه برعکس عمل می کند – اما این یک نقص است که در بسیاری از دوربین های مشابه آن وجود دارد. به طور کلی ، Polaroid Now مانند یک گام قطعی به جلو احساس می شود ، و چاپ های فوری بزرگ را با ظاهری بی نظیر از نوع lo-fi – و تجربه عکاسی بی نظیر ارائه می دهد.

4. دوربین چاپ سریع فوجی فیلم Fujifilm Instax SQ1

بشکه لنز قابل تنظیم و آینه داخلی برای عکسبرداری از فاصله نزدیک و عکسهای سلفی مفید هستند و فلاش اتوماتیک معمولاً به اندازه کافی هوشمند است تا پس از توسعه ، ضربه محکم و ناگهانی در محیط داخلی و نور کم به نظر برسد.

 

هیچ حالت عکاسی دیگری وجود ندارد که فکر کنید ، یا حتی تجملاتی مانند یک نخ سه پایه ، و ساختار پلاستیکی نسبت به گران تر Instax SQ6 نسبت به قیمت پایین تر احساس می شود ، بنابراین این یک دوربین بهتر از افراد خلاق است که به دنبال افراد تازه وارد فوری هستند با محیط آزمایش کنید.

هنوز هم ، بدون اینکه تعداد انگشت شماری از ویژگی های اضافی را که ممکن است مایل به استفاده از آن نباشند ، از مرحله ورود به سطح Instax برای کسانی که خواهان چاپ بزرگتر هستند ، یک مرحله خوشآمد است.

5. دوربین چاپ سریع Canon Ivy Cliq+ / Zoemini S

اولین تلاش فوری Canon بیشتر در واقع یک فیلم ترکیبی است که “فیلم” آنالوگ را با هوشمندهای دیجیتال ترکیب می کند. کاغذ Zink (جوهر صفر) که از آن استفاده می شود مانند فیلم فوری معمولی به نوردهی نیاز ندارد ، بنابراین دوربین می تواند بسیار کوچکتر باشد. Ivy Cliq + / Zoemini S واقعا جیبی است و حتی از لحاظ قابلیت جابجایی حتی Instax Mini LiPlay فوجی را نیز پشت سر می گذارد.

 

یک فلاش حلقه ای LED داخلی به شما کمک می کند پرتره های دلپذیری بگیرید ، بشکه لنز آینه ای برای سلفی ها ساخته شده و فوکوس به صورت خودکار است و از این طریق یک دوربین مهمانی عالی است. هنوز هم ، ممکن است کسل کننده باشد و چاپ تصویر حدود 10 ثانیه طول می کشد – بسیار کندتر از عکس فعلی ما ، Fuji Instax Mini 9. چاپهای اندازه کارت اعتباری با جزئیات دقیق تر ، با رنگ های بیشتر شبیه یک عکس 35 میلی متری سنتی نسبت به جلوه های لوموگرافی شبیه رویا که با فیلم فوری دیگر مشاهده می شود.

عمر باتری معمولاً به دو بسته 10 عکسه کشیده می شود ، اما حتی با نصب کارت SD ، با خارج شدن از فیلم ، دیگر عکس نمی گیرید. سنسور 8 مگاپیکسلی صرفاً با تلفن های هوشمند سطح ابتدایی امروزی برابری می کند و بدون صفحه نمایش داخلی ، برای بررسی ضربه محکم و ناگهانی دیجیتال خود به یک کامپیوتر نیاز خواهید داشت.

به نظر می رسد بسیار ساده تر از سایر دوربین های هیبریدی است ، اما پشتیبانی داخلی بلوتوث به شما امکان می دهد وظیفه دوگانه خود را به عنوان یک چاپگر قابل حمل انجام دهد. این که بتوانید عکس های هوشمند گوشی های هوشمند خود را به چاپ های فیزیکی تبدیل کنید ، به دوربین های فوری بزرگتر برتری می بخشد و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

6. دوربین چاپ سریع Fujifilm Instax Wide 300

 Instax Wide 300 به اندازه یک دوربین فاصله سنج با فرمت متوسط به سبک قدیمی ، حتی یک دوربین کوچک تاشو می باشد. به این دلیل که از بسته های فیلم گسترده Instax به جای Instax mini معمولی استفاده می کند. پهنای Instax 300 ممکن است بزرگ و دست و پا چلفتی به نظر برسد اما سبک است و گرفتن آن سخاوتمندانه نگه داشتن و استفاده از آن را آسان می کند. شما با یک سوئیچ پرشده در اطراف شاتر ، که لنز 95 میلی متر را گسترش می دهد ، روشن می شوید.

 

فرمت گسترده Instax بسیار بزرگتر از یک سنسور دیجیتال است ، بنابراین این برابر با یک لنز با زاویه دید متوسط است. اگرچه برای یک دوربین بزرگ ، Instax Wide 300 یک منظره یاب کوچک دارد. 

استفاده از آن ساده است و نتایج بسیار خوبی ارائه می دهد. در مواردی که قالب عادی Instax mini “علامت های” کوچک عکس تولید می کند ، اینها بیشتر شبیه عکس های مناسب هستند – ما دوست داریم که Instax در حال ساخت چاپگر در این قالب باشد ، همانطور که با قالب های Mini و Square خود انجام داده است.

7. دوربین چاپ سریع Fujifilm Instax Square SQ6

برخلاف مدل اصلی instax SQUARE ، یعنی آنالوگ / دیجیتال ترکیبی SQUARE SQ10 ، SQ6 ایده دیگری در ذهن دارد. این دوربین مانند آرم اینستاگرام و بسیار هدف نوعی کاربر جوان تر است که خلاقیت های خود را در این سیستم عامل به اشتراک می گذارد ، دوربین با یک جفت باتری CR2 کار می کند و با چاپ 6.2×6.2 سانتی متر ، آینه سلفی را در جلوی آن قرار می دهد دوربین اجازه می دهد خود را بدون زحمت بیشتر ثبت کند.

 

چاپهای مربعی Instax مانند عکسهای جدی تر احساس می شوند ، اندازه بزرگتر آنها فضای بیشتری برای تنفس به سوژه شما می دهد. فوجی فیلم فیلترهای فلاش نارنجی ، بنفش و سبز را برای تزریق فوری رنگ به تصاویر می اندازد ، و بدنه به اندازه برخی دیگر از گزینه ها در اینجا دشوار نیست ، حمل آن به همان اندازه سرگرم کننده است برای استفاده.

مطالب مرتبطراهنمای انتخاب کارت حافظه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *