آموزش ژست دو نفره

عکاسی از دونفر کار آسانی نیست . قرار دادن دو نفر در یک پرتره اغلب دو برابر سخت تر از عکاسی از یک نفر است.  این نوع عکاسی به شما این فرصت را می دهد که پیوند دو نفر را نشان دهید و تصاویری با احساسات واقعی ایجاد کنید.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: بهترین رینگ لایت های سال 2021

 

قبل از شروع عکاسی زن و شوهر ، به مدل های خود اطلاع دهید که آنها را هدایت خواهید کرد. همچنین به آنها بگویید که ممکن است نیاز به اصلاح مو یا لباس داشته باشند..

شما می خواهید آنها در عکس ها دوست داشتنی به نظر برسند و این وظیفه شماست که آنها را تا حد ممکن عالی جلوه دهید. به ظاهر آنها چه در صفحه LCD و چه در خارج از آن توجه کنید.

آنها از نگرش شما قدردانی خواهند کرد. این همچنین به آنها کمک می کند تا آرام شوند.

عادت کنید قبل از فشار دادن شاتر ، موها و لباس های آنها را چک کنید. (بعد از مدتی این کار را بدون اینکه متوجه شوید انجام می دهید.)

آنها را مجبور کنید تا عاشقانه صحبت کنند

نکته جالب در کار با زوجین این است که آنها می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. آنها به یکدیگر کمک می کنند تا در موقعیت های طبیعی قرار بگیرند.

این امر به آنها کمک می کند تا آرام شوند و آنقدر احساس ناراحتی نکنند که ممکن است یک مدل جلوی دوربین احساس کند. آنها هر دو می دانند که چه چیزی باعث لبخند یا خندیدن طرف دیگر می شود ، که این یک مزیت است.

شما همچنان باید با ایجاد روحیه مناسب ، تعامل و صحبت به آنها کمک کنید.

 به دنبال موضوعاتی باشید که باعث شود لحظات شادی را به خاطر بسپارند. این امر پیوند بین آنها را تقویت می کند ، که به نوبه خود بر روی عکس ها نشان داده می شود.

اگر آنها به عاشقانه خود فکر می کنند ، این در روحیه و حالت های آنها نمایان می شود.

برخی از ژست های زن و شوهری عبارتند از:

حالت های ایستاده
تکیه به دیوار
پیاده روی
دست گرفتن
بوسیدن
نشسته
دراز کشیده

وقتی عکاسی پرتره انجام می دهید ، مهم است که آماده باشید. اگر یک ژست مناسب نیست ، به حالت دیگر تغییر دهید. ایده های مطرح را با هم مخلوط کرده و زوایای مختلف را امتحان کنید.

این امر برای هر نوع عکاسی از زوجین ، از عکاسی نامزدی گرفته تا یک جلسه عکس معمولی ، صدق می کند.

ترکیبی از حالت های مختلف باعث می شود مشتریان خسته و کسل نشوند.

اینها دستورالعمل هایی است که می توانید در طول عکاسی به زوج بدهید. با خیال راحت تصاویر مرجع را به آنها نشان دهید تا به آنها در ایجاد مجدد دقیق تر این ژست ها کمک کند.

هر ژست برای هر زوجی کار نمی کند ، و این اشکالی ندارد.

برای آزمایش حالت های مختلف و تنظیم حالت های موجود آماده باشید. هر چه تعداد ژست های بیشتری را امتحان کنید ، به یک عکاسی موفق از یک زوج نزدیک تر می شوید.

مطالب مرتبط:  استفاده از کنتراست در عکاسی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *