انواع پرتره عروس

اگر فکر می کنید پرتره های عروس مربوط به گذشته است ، بسیار اشتباه می کنید. پرتره های عروس در صنعت عکاسی عروسی جان تازه ای به خود گرفته اند و از اهمیت قبل برخوردار هستند.

جهت مشاهده مطلب روی آن کلیک کنید: استفاده از رینگ لایت برای عکاسی از محصول

 

پرتره های عروس چیست؟

پرتره های عروس یک بار در یک استودیو گرفته می شدند ، و متعاقباً وقتی دوربین های سریع تر و سبک تری در دسترس قرار می گرفتند ، در محل قرار می گرفتند. این جایی است که عروس لباس روز عروسی خود را می پوشد و به تنهایی ژست می گیرد. گاهی داماد به او می پیوست.

سپس عکاس با دسته گل چندین ژست از او می گیرد. بنابراین اساساً این فرصتی برای عکاس است که وقت خود را بگیرد و از عروس با حالات مختلف عکس بگیرد.

 

امروزه به لطف عکاسی دیجیتالی ، پرتره های عروس در روز عروسی گرفته می شود. معمولاً بلافاصله پس از آماده شدن عروس یا هنگام پرتره عروس و داماد انجام می شود.

بهتر است در هر دو زمان پرتره بگیرید تا مجموعه متنوعی از پرتره های عروس را بدست آورید ، مخصوصاً اگر هر مکان متفاوت از مکان دیگر باشد.

از عروس بخواهید که در زمان آماده شدن و پرتره های عروس و داماد کمی بیشتر وقت داشته باشد تا بتوانید روی او تمرکز کنید. او از این ژست قدردانی خواهد کرد ، زیرا می داند که قصد دارید او را به عنوان یک عروس زیبا در یکی از شادترین روزهای زندگی اش اسیر کنید.

 

چرا پرتره های عروس مهم هستند؟

پرتره های عروس بخش مهمی از جدول زمانی عکاسی هستند زیرا هر عروس برای یافتن لباس مناسب ، ظاهر مناسب و انتخاب درست یک دسته گل مناسب برای روز عروسی خود زمان زیادی را صرف می کند. به عنوان عکاس ، وظیفه شماست که اگر این جزئیات معنای خاصی برای عروس دارند ، با توجه زیادی از آنها عکس بگیرید.

به عنوان مثال ، ممکن است انگشتری باشد که مادرش در روز عروسی خود به دست گرفته و به او داده است. ممکن است در قسمت پایین کفش او چیز خاصی وجود داشته باشد یا به دسته گلش بسته شده باشد. همه این جزئیات در هنگام پرتره های عروس مهم هستند و شما باید عکس های جزئی از هر یک را بگیرید.

پرتره های عروس نیز زمان بسیار خوبی برای تنها ماندن عروس است تا قبل از شروع روز بزرگ بتواند فضای تنفسی داشته باشد.

این یک روش عالی برای آرام کردن اعصاب و تمرکز بر روی او و چقدر خوشحال به نظر می رسد.

پرتره های عروس فقط مخصوص عروس نیستند ، گرچه گاهی اوقات داماد نیز به آن می پیوندد. این به شما این فرصت را می دهد بدون اینکه شخص دیگری در آن حضور داشته باشد پرتره های کاملاً محکمی از این زوج در کنار هم ایجاد کنید.

وقتی در روز عروسی پرتره عروس می گیرید ، حتماً وقت اضافی از مشتری خود بخواهید تا مطمئن شوید که  عروس و داماد را با هم و تمام جزئیات مهم عروس را به اندازه کافی در عکس ها دارید.

پرتره های عروس در داخل

عروس ها معمولاً در داخل هتل یا خانه خود آماده می شوند. اگر این مورد است ، مدتی قبل از اینکه مجبور شود آنجا را ترک کند کار را انجام دهید تا عروس تنها بماند.

او را به اتاق دیگری ببرید که نور پنجره کافی باشد. از نظر من نور پنجره بهترین است ، زیرا به شما نور کافی می دهد ، اما همچنین باعث می شود سایه ها سایه ها را مشخص کنند.

عروس را روی لبه صندلی بنشینید و صورت او را به پنجره بگذارید. آن را تغییر دهید و از او بخواهید از جلو به سمت پنجره کاملا بایستد. حالت ها و تغییرات بی پایان است و شما نور ملایم زیبایی خواهید داشت تا به او جلوه دهید.

در برخی موارد ، به ویژه در خانه ، می توانید عروس را به اتاق های دیگر یا مکان های داخل خانه ببرید که گزینه های بیشتری ارائه می دهند. مانند عکس بالا ، جایی که من از عروس در اتاق نشیمن در خانه اش عکس گرفتم. از آنجایی که آن روز باران می بارد از فلش برای پرش نور استفاده کردم ، اما او آرام و آرام است.

 

اگر خودتان هم اسباب کشی می کنید ، نترسید. بهتر است اسباب کشی را به جای کار در اطراف آن و از دست دادن فرصت یک عکس عالی ، منتقل کنید. فقط مطمئن شوید که آن را همانطور که پیدا کرده اید پس داده اید.

عکاسی در محل

وقتی در حال عکاسی از پرتره این زوج هستید ، فراموش نکنید که از هر کدام به ویژه عروس پرتره بگیرید. در محل ممکن است فرصت های بهتری برای تهیه لباس کامل از جلو و عقب فراهم شود.

اگر عروس لباس بلندی دارد ، می توانید با برداشتن آن در هوا و انداختن آن عکسهای بسیار جالبی بدست آورید. داشتن دسته گل و نزدیک شدن از او باعث ایجاد یک عکس عالی می شود. کفش های او را در عمل نیز بگیرید ، مخصوصاً اگر چیز خاصی روی کف پا گذاشته باشد.

بودن در مکان به شما فضای بیشتری می دهد تا عروس را به راه رفتن ،چرخش و تفریح بپردازید. از او در انواع مختلف نورپردازی و پس زمینه عکس بگیرید. با عکس های نزدیک و همچنین عکس های تمام قد تجربه کنید.

 

حجاب را بلند کنید و به باد ببندید. اجازه دادن کمی حرکت عروس می تواند باعث شل شدن اعصاب و راحتی عروس در مقابل دوربین شود.

پرتره های عروس قبل یا بعد از واقعه

همانطور که پرتره های عروس در روز عروسی مهم هستند ، گاهی اوقات این فرصت را خواهید داشت که از عروس قبل یا بعد از عروسی عکس بگیرید. بسیاری از عکاسان این حالت را “روز پس از جلسه” می نامند.

پرتره های عروس به دلیل جزئیات آن مهم هستند ، با این حال ، پرتره های گرفته شده قبل یا بعد از روز رویداد می توانند به مشتریان فرصتی برای داشتن آرامش بیشتری را بدهند.

عروس ممکن است موهای خود را متفاوت بپوشد و شاید کلاً از لباس دیگری استفاده کند. به شما فرصت بیشتری می دهد تا او را متفاوت جلوه دهید و به عکسهای گرفته شده در روز عروسی بیفزایید.

 

گرفتن عکسهای پرتره عروس قبل یا بعد از عروسی نیز می تواند به شما این امکان را بدهد تا در یک محیط کاملا متفاوت از روز عروسی عکس بگیرید. در حالی که زن و شوهر از آرامش بیشتری برخوردار هستند ، به شما آزادی خلاقیت بیشتری می بخشند.

این فقط در مورد عروس نیست

بیشتر اوقات ، داماد ممکن است به جلسه بپیوندد زیرا به شما فرصت بیشتری می دهد تا پرتره های بیشتری از زوجین و همچنین به صورت فردی ایجاد کنید. تمرکز خود را روی گرفتن جزئیات داماد و عروس قرار دهید.

وقتی زن و شوهر با هم ژست می گیرند ، وقت بیشتری دارید که به آنها اجازه دهید فقط خودشان باشند ، به خصوص اگر جلسه قبل یا یک روز بعد از جلسه را انجام می دهید.

سعی کنید چیزی بیشتر از یک جلسه عکس سبک به زوجین ارائه دهید تا بتوانید از وسایل جانبی برای تعریف بیشتر داستان استفاده کنید. این به آنها ظاهری کاملاً متضاد در مقایسه با ظاهری می دهد که قرار است در روز عروسی واقعی خود داشته باشند.

 

پرتره های عروس هم در روز عروسی واقعی و هم قبل یا بعد از واقعه محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. داشتن این وقت اضافی برای عکاسی از عروس به تنهایی می تواند به مجموعه عکس هایی که به او تحویل می دهید اضافه کند و به او اجازه می دهد تا احساس خود را در آن روز به یاد بیاورد.

مطالب مرتبطبهترین لنز برای عکاسی از پرندگان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *