بهترین رینگ لایت برای کاشت ناخن

اکنون که برخی از موارد را در زمینه انتخاب زمینه مشخص کرده اید و فرصتی برای امتحان کردن ژست گرفتن داشته اید ، عنصر بعدی روشنایی است. گاهی اوقات اینکه ناخن ها برجسته شده و به همان اندازه در عکس عالی به نظر برسند ، ناامیدکننده است. یک چیز برای درک این است که برخی از تفاوت های ظریف وجود دارد که فقط چشم شما می تواند به همان روشی که فقط دوربین می تواند ثبت کند وجود دارد.

نکته اصلی این است که ناخن ها را بدون شستن یا ایجاد سایه های اضافی روشن کنید. کاملترین نورپردازی طبیعی است. در موارد نادر ، وقت دارید ، بیرون بروید و از نور غیر مستقیم خورشید استفاده کنید تا بهترین اثری را که می توانید به دست بیاورید. مورد بعدی که باید امتحان کنید بیش از یک نور است. اگر چراغ رومیزی دارید ، رینگ لایت یا چراغ قابل حمل را در دست داشته باشید. با تاباندن نور به بیش از یک جهت به ناخن ها ، سایه زیادی را از بین می برید که باعث می شود رنگ ها تیره به نظر برسند یا درخشش ها کسل کننده به نظر برسند.

(رینگ لایت NEEWER FE-480) 

رینگ لایت NEEWER FE-480  با توان 96 وات و قطر 45 سانتی متر یکی از بهترین رینگ لایت ها برای کاشت ناخن و عکاسی ناخن می باشد. این رینگ لایت دارای ریموت کنترل و سه پایه قابل تنظیم ،ریموت شاتر موبایل و قابلیت تغییر رنگ می باشد.

 

 

 

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت NEEWER FE-480III

رینگ لایت NEEWER FE-480III  با توان 100 وات و قطر 45 سانتی متر یکی از بهترین رینگ لایت ها برای کاشت ناخن و عکاسی ناخن می باشد. این رینگ لایت دارای ریموت کنترل و سه پایه قابل تنظیم ،ریموت شاتر موبایل و قابلیت تغییر رنگ و صفحه نمایش دیجیتال می باشد.

 

 

 

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

 

مشخصات فنی رینگ لایت های NEEWER FE-480 و NEEWER FE-480III را در ویدئوهای زیر مشاهده نمایید:

 

NEEWER FE-480

 

NEEWER FE-480III

 

رینگ لایت ها می توانند مشکلات خاص خود را ایجاد کنند و حلقه هایی را بر روی ناخن ها ایجاد کنند که باعث حجیم شدن آنها می شود. این یک توهم نوری است. با این حال ، مشتریان بالقوه شما احتمالاً متوجه این موضوع نخواهند شد. رینگ لایت را به زاویه ببندید تا یک خط تقریباً جامد یا یک بیضی کشیده بسیار نازک برای نقاط برجسته ، در مقابل دایره گسترده ایجاد کند. اغلب اوقات نیست که فلش باعث می شود ناخن ها خوب به نظر برسند با این حال ، همیشه یک مورد را به راحتی به صورت فلش بریزید ، زیرا در واقع وقت اضافی نمی گیرد. گاهی اوقات درخشش یا طراحی ناخن را برجسته می کند و باعث می شود شات کمی بیشتر از نور منظم باشد.

درست قبل از عکاسی ، باید صفحه تلفن را کمی روی ناخن مورد علاقه خود یا ناخن مرکزی خم کنید. دوربین موجود در تلفن شما قرار است کارهای زیادی را برای شما انجام دهد ، بنابراین نه تنها لمس صفحه برای تنظیم فوکوس ، بلکه برای تنظیم شاتر یا نور دوربین نیز می تواند تفاوت ایجاد کند. برای آزمایش ، فقط چند بطری لهستانی ، چند ابزار ، یک دستمال یا هر چیزی که در میزتان مفید است را بگیرید. فقط با استفاده از اشاره و کلیک عکس بگیرید و برای بار دوم صفحه را لمس کنید تا فوکوس و نور را تنظیم کنید. بین این دو به جلو و عقب بروید یا آنها را کنار هم و در کلاژ بیندازید تا تفاوتی که ایجاد می کند را ببینید.

نورپردازی می تواند ناخن های شگفت انگیز را متوسط ​​و ناخن های متوسط ​​را شگفت انگیز نشان دهد. این چیزی است که ارزش شما را برای تمرکز و تمرین دارد. حتی بعد از سالها عکس گرفتن ، روزهایی وجود دارد که به نظر می رسد هرگز درست پیش نمی رود و من همیشه از کار دیگران و گرفتن نکاتی در کلاس ها خوشحالم.

حتماً نور خوبی داشته باشید. مهم است! از نور فلوئور و نور مستقیم خورشید پرهیز کنید زیرا در نتیجه سایه هایی تند ایجاد می شود که نقص ها و چروک ها را برجسته می کند. اگر در نور طبیعی عکس می گیرید ، بهتر است این کار را در سایه ای که نور در آن پراکنده است انجام دهید.

اگر در داخل خانه و بدون نور طبیعی عکس می گیرید ، از نورهای سفید روشن استفاده کنید. حتی بهتر است اگر چراغ ها با فیلتر و کم نورتر همراه شوند. استفاده از رینگ لایت در عکاسی ناخن بسیار مناسب است. چراغ های حرفه ای ارزان ترند ، اما در بسیاری از سطوح رینگ لایت بهتر است – عکس های زیبا تر ، کاربردی تر و تنظیم آسان تر.

نکته حرفه ای: هرگز با فلش عکس نگیرید!

نکته حرفه ای 2: در تجهیزات روشنایی حرفه ای سرمایه گذاری کنید. رینگ لایت به شما کمک می کند که به طور جدی عکس های ناخن شگفت انگیز حتی در طول شب بگیرید ، برای فیلمبرداری از فیلم های آموزشی ، عکاسی پرتره ، پرتقال و البته سلفی بسیار مناسب است! بنابراین قطعاً اغلب از رینگ لایت خود استفاده خواهید کرد. به علاوه ، قابل حمل است و در واقع ، بسیاری از سالن های زیبایی و مو رینگ لایت را برای عکس گرفتن از مشتریان خود دارند.

نورپردازی همه تفاوتها را در تصاویر شما ایجاد می کند. فناوری کاشت ناخن می تواند چالش های زیادی را برای ما ایجاد کند ، اما یک چراغ روشنایی روشن یا رینگ لایت در کاشت ناخن و عکاسی از آن بسیار کمک خواهد کرد. در صورت عدم وجود این ، برخی از نورهای طبیعی خوب تصاویر شما را روشن می کنند.

مطالب مرتبط:  انواع رینگ لایت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *